Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí II. liga - 3. kolo 18. 8. o 17. 00 h: Vrbové – Nemšová (Šimon, Farkaš, Chládek, Sihelský), 19. 8. o 10.30: Trnava B – Moravany (Cifrík, Mikulaj, Petríček, Chalmoviansky).

III. liga – 3. kolo - 19. 8. o 17. 00 h: Myjava – J. Bohunice (M. Sluk, Klabník, Oselský, Panák). IV. liga SZ – 3. kolo – 18. 8. o 17. 00 h: Senica - Solčany (Slamka, Pucher, Bojda, Richnák), 19. 8. o 17. 00 h: Piešťany - Borčice (Čulák, Blaháč, Šimurka, Juraň), Skalica - Bánovce n/B. (Maršal, Poništ, Mlinkovics, Cuninka). V. liga Z – 3. kolo – 19. 8. o 17. 00 h: Trebatice - Hlohovec (Kellner, Magdolen, Jánošík, Schmidt), Dvorníky – B. Mikuláš (Vachula, Kahún, Santa, Ballay), Gbely - Čáčov (Boledovič, Dubravec, Boleček, Samek), Krakovany – P. Ves (Klačanský, Zachar, B. Lištiak, Mičúch), Kúty – M. Sv. Ján (Labai, M. Bachratý, P. Kováč, Šulla), Jalšové - Jacovce (Barenčík, T. Monček, Zigo, Barinka), V. Kostoľany - Prašice (Túbl, Mráz, Sládek, Sloboda). Dorast I. LSD a LMD – 2. kolo – 11. 8. o 10. 00 a 12. 15 h: Trnava – FC ViOn (Šuniar, Vyskoč, Kalčík, Frič). III. LSD a LMD – 3. kolo - 18. 8. o 10. 00 a 12. 30 h: Lok. Trnava - Vráble (Formel, Macháček, Haršány, Kuchara), IV. liga SZ – 3. kolo – 18. 8. o 14. 30 h: Vrbové - Hrnčiarovce (Obeda, Dohál), o 17.00 h J. Bohunice - Tr.Stankovce (Košťál, Gádoši), Leopoldov – Led. Rovne (Haršány, Macháček), 19. 8. o 14. 30 h: Radošovce - Ilava (Petránek, Linet), Moravany – D. Vestenice (Tabak, Obeda). V. liga Z – 3. kolo – 18. 8. o 14. 30 h: Radošina - Hlboké (Klačanský, Zachar), o 17. 00 h: Chtelnica – V. Orvište (Belanský, Palocsányi), 19. 8. o 14. 30 h: Trebatice - Preseľany (Magdolen, Jánošík), H. Orešany – B. Mikuláš (M. Lištjak, OFZ), Tovarníky - Solčany (Badár, Lerint), Gbely - Boleráz (Dubravec, Boleček). Žiaci II. LSŽ a LMŽ – 3. kolo – 18. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany - AS Trenčín B (Macháček, Haršány), 19. 8. o 10. 00 a 12. 00 h: Sp. Trnava B - Topoľčany (Košťál, Lauko). III. LSŽ a LMŽ Stred – 1. kolo – 18. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Leopoldov - Brezová p/Br. (Santa, Krivošík), o 15. 00 a 17. 00 h: M. Sv. Ján - Senica B (Rosa, Blažek). KS SŽ Z – 1. kolo – 18. 8. o 14. 30 h: J. Bohunice - Suchá n/P. (Boledovič, Balažovič), o 17. 00 h: Dechtice - Kátlovce (M. Jurena, L. Jurena), Hrnčiarovce - Kľačany (Lauko, Putera), Zeleneč - Slávia Trnava (Dubravec, Vražič). ObFZ Trnava Dospelí OM 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Dolná Krupá – Cífer (Vyskoč, Šmidovič, Poláš – Bartovič), Horné Orešany – Zvončín (A. Vyskoč, M. Lištiak, Jančovič – Šarvaic), Bučany – Brestovany (Gogola, Vražič, Kolena – Šugra), Zavar – Ratnovce (Dzuro, Hutta, Landiga – Peško), Horné Otrokovce – Ostrov (Špaček, Petráš, Varga – Novosedlík), Špačince –Suchá n/P. (Bočák, Jurena, Lišťjak – Belanský), Siladice –Drahovce (Šarvaic, Hetteš, Šige – R), Chtelnica –Smolenice (Rybanský, Kočišová, Baláž – R). OS A 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Slávia Trnava - Biely Kostol (Hetteš, Šige, Jančovič - Peško) hrá sa o 10. 00 h, Košolná – Šúrovce (Bačík, Hužovič – Ševčík), Križovany – Opoj (Urban, Kolenič), Zeleneč - Boleráz (Čvirik, Durkot – Filo), Bohdanovce - Ružindol (Bunček, Balažovič, Radošovský), Lovčice – Malženice (Mihálik, Šurina), Horná Krupá – Voderady (Fandel, Slíž – R), Kátlovce - Modranka (Lenivý, Chudý, Vnuková – R). OS B 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Kľačany – Pečeňady (Ondriga, Borovica), Šípkové – Prašník (P. Mucha, J. Mucha), Nižná – Sokolovce (Krč-Konečný, Mráz – Vandák), Madunice – Červeník (Gádoši, Beták – R), Bojničky - Veľké Orvište (R, R), Pastuchov – Šulekovo (Lamoš, Rác – R), Trakovice – Veselé (Halász, Herega), Leopoldov – Borovce (Čmarada, Kissimonyi). III. A 3. kolo – 18. 8. (sobota) o 17. 30 h: Dechtice – Dolné Orešany (L. Jurena, M. Jurena), Dolné Dubové –Buková (J. Mucha, P. Mucha), Dobrá Voda – Naháč (Vyskoč, Chudý – Ševčík), Slov. N. Ves – Radošovce (Mihálik, Gádoši), Borová - Hrnčiarovce B (Slíž, Fandel), Dlhá – Pavlice (Rybanský, Rác), Majcichov – Vlčkovce (Lamoš, Kolenič), Trstín – Horné Dubové (Špaček, Lenivý). III. B 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Kočín-Lančár - Dolné Otrokovce (Toráč), Banka – Dubovany (Štrba, Ševčík), Žlkovce - Dvorníky B (Zaťko), Dolný Lopašov – Tepličky (Sekerka), Šterusy - Dolné Trhovište (Prvý), Peterčan Hlohovec - Horné Trhovište (Poláčik, R), Merašice – Koplotovce (Sluka, R). Dorast OM 3. kolo – 19. 8. o 15. 00 h: Dolná Krupá - Slávia Trnava (Šmidovič, Poláš), Kátlovce – Šúrovce (Zaťko, Poláš) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Suchá nad Parnou – Smolenice (Landiga, Hutta), Zavar – Dechtice (Landiga, Hutta) hrá sa 18. 8. 17. 30 h, Krakovany – Križovany (Čmarada) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Špačince – Zeleneč (Jurena, Lišťjak), Siladice – Drahovce (Sluka, Kolena) hrá sa 18. 8., Trakovice – Modranka (Herega, Halász). OS A 3. kolo – 19. 8. o 15. 00 h: Vlčkovce – Brestovany (Šurina, Mihálik), Košolná – Opoj (Hužovič, Bačík), Bučany – Ružindol (Vražič, Kolena), Cífer – Malženice (Durkot, Čvirik), Bohdanovce - Biely Kostol (Balažovič, Bunček), Horná Krupá – Zvončín (Slíž, Fandel), Voderady – voľno. OS B 3. kolo – 19. 8. o 15. 00 h: Kľačany – Dvorníky (Borovica, Ondriga), Banka – Prašník (Ševčík), Dubovany – Sokolovce (Zaťko), Dolný Lopašov – Červeník (Prvý) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Hlohovec B – Ostrov (Poláčik) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Jalšové – Ratnovce (Petráš, Špaček), Moravany B - Horné Otrokovce (Štrba) hrá sa v Modrovej, Šulekovo - voľno. Žiaci OM 3. kolo – 18. 8. o 17. 30 h: Veľké Kostoľany - Peterčan Hlohovec (Poláš, Zaťko) hrá sa o 15. 00 h, Dolná Krupá – Šúrovce (Durkot, Kissimonyi), Madunice – Brestovany (Šurina, Putera) hrá sa o 10. 30 h, Zavar – Križovany (Hutta, Landiga) hrá sa o 15. 30 h, Trakovice – Dvorníky (Borovica, Varga), Špačince - Veľké Orvište (Štrba, Lišťjak), Siladice - Dobrá Voda (Sluka, Kolena), Chtelnica – Modranka (Polocsamyi, Belanský) hrá sa o 15. 00 h. OS A 3. kolo – 18. 8. o 17. 30 h: Naháč - Dolné Orešany (Hetteš), Horné Orešany – Zvončín (Mráz), Boleráz – Cífer (Petráš), Majcichov – Trstín (Halász), Lovčice - Biely Kostol (Jančovič), Voderady – Ružindol (Baláž), Opoj – Vlčkovce (Hužovič). OSB 1. kolo -18. 8. o 17. 30 h: Červeník – Šulekovo (Urban), Bojničky – Malženice (Toráč), Radošovce – Merašice (Radošovský), Žlkovce - Horné Otrokovce (Kočišová), Bučany – Jalšové (Šurina), Pastuchov – Pečeňady (Ondriga). OSC 1. kolo – 18. 8. o 17. 30 h: Dolný Lopašov - Prašník (Sekerka), Trebatice – Sokolovce (Dzuro), Banka – Ostrov (Košinár), Dubovany – Veselé (Šmidovič), Nižná – Borovce (Ševčík), Krakovany – Ratnovce (Čmarada) hrá sa o 15. 30 h.

Najčítanejšie na My Trnava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  2. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  3. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  4. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  5. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  6. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  7. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  8. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  9. Lenivý brunch s Muchom
  10. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  1. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  2. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  3. Nepodceňujte rozmiestnenie zásuviek a vypínačov
  4. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
  5. Slováci čoraz viac nakupujú pivo vo vratných fľašiach
  6. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  7. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  8. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  9. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  10. Do portfólia Proxenty pribudol projekt na Šancovej
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 11 588
  2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 021
  3. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 381
  4. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 354
  5. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 3 296
  6. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 176
  7. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 171
  8. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 2 404
  9. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 2 404
  10. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 2 011
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

O víťazstve so Sepsi rozhodol penaltový rozstrel.


TASR 8 h

O kompletnej obnove ulice v centre sa hovorí už roky.


9 h
Očkovanie proti koronavírusu.

Bude v nich podávaná jednodávková vakcína Janssen.


TASR 13 h

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


15 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nárazu podľahla 77-ročná žena.


21 h

Namiesto nápravy im NCZI zasiela ďalšie termíny na očkovanie.


16 h

Šelma ležala neďaleko kontajnera.


a 1 ďalší 28. júl

Drevené sedenia budú čiastočne prekryté z hornej a bočnej strany. Vedľa nich bude zeleň.


28. júl

Už ste čítali?