Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí II. liga - 3. kolo 18. 8. o 17. 00 h: Vrbové – Nemšová (Šimon, Farkaš, Chládek, Sihelský), 19. 8. o 10.30: Trnava B – Moravany (Cifrík, Mikulaj, Petríček, Chalmoviansky).

III. liga – 3. kolo - 19. 8. o 17. 00 h: Myjava – J. Bohunice (M. Sluk, Klabník, Oselský, Panák). IV. liga SZ – 3. kolo – 18. 8. o 17. 00 h: Senica - Solčany (Slamka, Pucher, Bojda, Richnák), 19. 8. o 17. 00 h: Piešťany - Borčice (Čulák, Blaháč, Šimurka, Juraň), Skalica - Bánovce n/B. (Maršal, Poništ, Mlinkovics, Cuninka). V. liga Z – 3. kolo – 19. 8. o 17. 00 h: Trebatice - Hlohovec (Kellner, Magdolen, Jánošík, Schmidt), Dvorníky – B. Mikuláš (Vachula, Kahún, Santa, Ballay), Gbely - Čáčov (Boledovič, Dubravec, Boleček, Samek), Krakovany – P. Ves (Klačanský, Zachar, B. Lištiak, Mičúch), Kúty – M. Sv. Ján (Labai, M. Bachratý, P. Kováč, Šulla), Jalšové - Jacovce (Barenčík, T. Monček, Zigo, Barinka), V. Kostoľany - Prašice (Túbl, Mráz, Sládek, Sloboda). Dorast I. LSD a LMD – 2. kolo – 11. 8. o 10. 00 a 12. 15 h: Trnava – FC ViOn (Šuniar, Vyskoč, Kalčík, Frič). III. LSD a LMD – 3. kolo - 18. 8. o 10. 00 a 12. 30 h: Lok. Trnava - Vráble (Formel, Macháček, Haršány, Kuchara), IV. liga SZ – 3. kolo – 18. 8. o 14. 30 h: Vrbové - Hrnčiarovce (Obeda, Dohál), o 17.00 h J. Bohunice - Tr.Stankovce (Košťál, Gádoši), Leopoldov – Led. Rovne (Haršány, Macháček), 19. 8. o 14. 30 h: Radošovce - Ilava (Petránek, Linet), Moravany – D. Vestenice (Tabak, Obeda). V. liga Z – 3. kolo – 18. 8. o 14. 30 h: Radošina - Hlboké (Klačanský, Zachar), o 17. 00 h: Chtelnica – V. Orvište (Belanský, Palocsányi), 19. 8. o 14. 30 h: Trebatice - Preseľany (Magdolen, Jánošík), H. Orešany – B. Mikuláš (M. Lištjak, OFZ), Tovarníky - Solčany (Badár, Lerint), Gbely - Boleráz (Dubravec, Boleček). Žiaci II. LSŽ a LMŽ – 3. kolo – 18. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany - AS Trenčín B (Macháček, Haršány), 19. 8. o 10. 00 a 12. 00 h: Sp. Trnava B - Topoľčany (Košťál, Lauko). III. LSŽ a LMŽ Stred – 1. kolo – 18. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Leopoldov - Brezová p/Br. (Santa, Krivošík), o 15. 00 a 17. 00 h: M. Sv. Ján - Senica B (Rosa, Blažek). KS SŽ Z – 1. kolo – 18. 8. o 14. 30 h: J. Bohunice - Suchá n/P. (Boledovič, Balažovič), o 17. 00 h: Dechtice - Kátlovce (M. Jurena, L. Jurena), Hrnčiarovce - Kľačany (Lauko, Putera), Zeleneč - Slávia Trnava (Dubravec, Vražič). ObFZ Trnava Dospelí OM 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Dolná Krupá – Cífer (Vyskoč, Šmidovič, Poláš – Bartovič), Horné Orešany – Zvončín (A. Vyskoč, M. Lištiak, Jančovič – Šarvaic), Bučany – Brestovany (Gogola, Vražič, Kolena – Šugra), Zavar – Ratnovce (Dzuro, Hutta, Landiga – Peško), Horné Otrokovce – Ostrov (Špaček, Petráš, Varga – Novosedlík), Špačince –Suchá n/P. (Bočák, Jurena, Lišťjak – Belanský), Siladice –Drahovce (Šarvaic, Hetteš, Šige – R), Chtelnica –Smolenice (Rybanský, Kočišová, Baláž – R). OS A 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Slávia Trnava - Biely Kostol (Hetteš, Šige, Jančovič - Peško) hrá sa o 10. 00 h, Košolná – Šúrovce (Bačík, Hužovič – Ševčík), Križovany – Opoj (Urban, Kolenič), Zeleneč - Boleráz (Čvirik, Durkot – Filo), Bohdanovce - Ružindol (Bunček, Balažovič, Radošovský), Lovčice – Malženice (Mihálik, Šurina), Horná Krupá – Voderady (Fandel, Slíž – R), Kátlovce - Modranka (Lenivý, Chudý, Vnuková – R). OS B 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Kľačany – Pečeňady (Ondriga, Borovica), Šípkové – Prašník (P. Mucha, J. Mucha), Nižná – Sokolovce (Krč-Konečný, Mráz – Vandák), Madunice – Červeník (Gádoši, Beták – R), Bojničky - Veľké Orvište (R, R), Pastuchov – Šulekovo (Lamoš, Rác – R), Trakovice – Veselé (Halász, Herega), Leopoldov – Borovce (Čmarada, Kissimonyi). III. A 3. kolo – 18. 8. (sobota) o 17. 30 h: Dechtice – Dolné Orešany (L. Jurena, M. Jurena), Dolné Dubové –Buková (J. Mucha, P. Mucha), Dobrá Voda – Naháč (Vyskoč, Chudý – Ševčík), Slov. N. Ves – Radošovce (Mihálik, Gádoši), Borová - Hrnčiarovce B (Slíž, Fandel), Dlhá – Pavlice (Rybanský, Rác), Majcichov – Vlčkovce (Lamoš, Kolenič), Trstín – Horné Dubové (Špaček, Lenivý). III. B 3. kolo – 19. 8. o 17. 30 h: Kočín-Lančár - Dolné Otrokovce (Toráč), Banka – Dubovany (Štrba, Ševčík), Žlkovce - Dvorníky B (Zaťko), Dolný Lopašov – Tepličky (Sekerka), Šterusy - Dolné Trhovište (Prvý), Peterčan Hlohovec - Horné Trhovište (Poláčik, R), Merašice – Koplotovce (Sluka, R). Dorast OM 3. kolo – 19. 8. o 15. 00 h: Dolná Krupá - Slávia Trnava (Šmidovič, Poláš), Kátlovce – Šúrovce (Zaťko, Poláš) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Suchá nad Parnou – Smolenice (Landiga, Hutta), Zavar – Dechtice (Landiga, Hutta) hrá sa 18. 8. 17. 30 h, Krakovany – Križovany (Čmarada) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Špačince – Zeleneč (Jurena, Lišťjak), Siladice – Drahovce (Sluka, Kolena) hrá sa 18. 8., Trakovice – Modranka (Herega, Halász). OS A 3. kolo – 19. 8. o 15. 00 h: Vlčkovce – Brestovany (Šurina, Mihálik), Košolná – Opoj (Hužovič, Bačík), Bučany – Ružindol (Vražič, Kolena), Cífer – Malženice (Durkot, Čvirik), Bohdanovce - Biely Kostol (Balažovič, Bunček), Horná Krupá – Zvončín (Slíž, Fandel), Voderady – voľno. OS B 3. kolo – 19. 8. o 15. 00 h: Kľačany – Dvorníky (Borovica, Ondriga), Banka – Prašník (Ševčík), Dubovany – Sokolovce (Zaťko), Dolný Lopašov – Červeník (Prvý) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Hlohovec B – Ostrov (Poláčik) hrá sa 18. 8. o 17. 30 h, Jalšové – Ratnovce (Petráš, Špaček), Moravany B - Horné Otrokovce (Štrba) hrá sa v Modrovej, Šulekovo - voľno. Žiaci OM 3. kolo – 18. 8. o 17. 30 h: Veľké Kostoľany - Peterčan Hlohovec (Poláš, Zaťko) hrá sa o 15. 00 h, Dolná Krupá – Šúrovce (Durkot, Kissimonyi), Madunice – Brestovany (Šurina, Putera) hrá sa o 10. 30 h, Zavar – Križovany (Hutta, Landiga) hrá sa o 15. 30 h, Trakovice – Dvorníky (Borovica, Varga), Špačince - Veľké Orvište (Štrba, Lišťjak), Siladice - Dobrá Voda (Sluka, Kolena), Chtelnica – Modranka (Polocsamyi, Belanský) hrá sa o 15. 00 h. OS A 3. kolo – 18. 8. o 17. 30 h: Naháč - Dolné Orešany (Hetteš), Horné Orešany – Zvončín (Mráz), Boleráz – Cífer (Petráš), Majcichov – Trstín (Halász), Lovčice - Biely Kostol (Jančovič), Voderady – Ružindol (Baláž), Opoj – Vlčkovce (Hužovič). OSB 1. kolo -18. 8. o 17. 30 h: Červeník – Šulekovo (Urban), Bojničky – Malženice (Toráč), Radošovce – Merašice (Radošovský), Žlkovce - Horné Otrokovce (Kočišová), Bučany – Jalšové (Šurina), Pastuchov – Pečeňady (Ondriga). OSC 1. kolo – 18. 8. o 17. 30 h: Dolný Lopašov - Prašník (Sekerka), Trebatice – Sokolovce (Dzuro), Banka – Ostrov (Košinár), Dubovany – Veselé (Šmidovič), Nižná – Borovce (Ševčík), Krakovany – Ratnovce (Čmarada) hrá sa o 15. 30 h.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 556
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 199
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 524
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 451
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 725
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 619
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 256
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 186
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 095
  10. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 084
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

V kraji vypátrala polícia viac ako tisíc osôb

V prípade hľadaných osôb ide zväčša o úteky pred spravodlivosťou.

V Trnave chcú vo veľkom testovať cez víkend, v Hlohovci štyri dni

Záujem zorganizovať testovanie majú aj Jaslovské Bohunice, Šúrovce a viaceré ďalšie obce pri Trnave.

Odberné miesto MŠ Atómová v Trnave.

Dvaja opití Trnavčania šoférovali to isté auto

V cele policajného zaistenia skončili zhodne s troma promile alkoholu v krvi.

Ilustračná fotka

Prímestské autobusy aj naďalej jazdia v prázdninovom režime

Kraj je pripravený flexibilne reagovať a upraviť cestovné poriadky tak, aby uspokojila dopyt cestujúcej verejnosti.

Prímestská autobusová doprava

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Prievidza sa pripravuje na skríningové testovanie

Mesto počas víkendu predbežne plánuje vytvoriť 25 odberných miest. V článku nájdete ich zoznam.

Už ste čítali?