9. aug 2007 o 0:00
Kam za futbalom
Dospelí
III. liga - 2. kolo - 12. 8. o 17. 00 h: J. Bohunice – D. Vestenice (Darnadi, Lerint, Fehér, Janas).
IV. liga SZ – 2. kolo – 12. 8. o 17. 00 h: Hrnčiarovce – N. Pravno (Mokoš, Burian, Sedlár, Benovič).
V. liga Z – 2. kolo – 12. 8. o 10. 00 h: Čáčov - Tovarníky (Šašo, Kusý, Markech, Dekýš), o 17. 00 h: Hlohovec – V. Kostoľany (M. Lištjak, Boledovič, Dubravec, Medovič), Mor. Sv. Ján - Krakovany (Kovér, László, Pupáková, Sloboda), Petrova Ves - Gbely (Patka, Rosa, Blažek, Machaj), Radošina - Dvorníky (Igaz, Adamkovič, Hanek, Pecho).
Dorast
III. LSD a LMD – 2. kolo – 12. 8. o 10. 00 a 12. 30 h: Trnava B - Nemšová (Kalčík, M. Šmidovič, Jurena, Cuninka).
IV. liga SZ – 2. kolo – 12. 8. o 14. 30 h: Hrnčiarovce - Handlová (Burian, Sedlár), Hlohovec - Vrbové (Boledovič, Dubravec), Piešťany - Moravany (Tabak, Kravárik).
V. liga Z – 2. kolo – 11. 8. o 17. 00 h: V. Orvište – Šaštín (Kahún, Vachula), V. Kostoľany - Radošina (Kusý, Šašo), 12. 8. o 14. 30 h: Boleráz - Tovarníky (Boleček, OFZ).
Žiaci
I. LSŽZ a LMŽZ - 1. kolo - 11. 8. o 10. 00 a 12. 00 h: Trnava - Slovan (Gadoši, Haršány, Bartoš).
II. LSŽ a LMŽ – 2. kolo – 12. 8. o 12. 30 a 14. 00 h: Lok. Trnava - Vráble (Monček, L. Košťál).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
2. kolo – 12. 8.o 17. 30 h: Cífer – Chtelnica (Gogola, Vražič, R – Vandák), Smolenice – Siladice (J. Mucha, Chudý, R – Belanský), Drahovce – Špačince (P. Mucha, Kosmál, Sekerka – Šugra), Suchá n/P. – Horné Otrokovce (Gádoši, Mráz, Petráš – Šarvaic), Ostrov – Zavar (Šurina, Mihálik, Košinár – Bartovič, Ratnovce – Bučany (Slíž, Fandel, Čmarada – Novosedlík), Brestovany – Horné Orešany (Karel, Halász, Landiga – Peško), Zvončín – Dolná Krupá (Bunček, Urban, Jurena – Ševčík).
OS A
2. kolo – 12. 8. o 17. 30 h: Biely Kostol – Kátlovce (Rybanský, Herega – R), Modranka - Horná Krupá (Bačík, Brestovanský – R) hrá sa v Zelenči, Voderady - Lovčice (Vyskoč, Hetteš), Malženice - Bohdanovce (R, Poláš), Ružindol - Zeleneč (Göndör, Krivošík – Filo), Boleráz - Križovany (Ševčík, Boleček – R), Opoj - Košolná (Hutta, Dzuro), Šúrovce - Slávia Trnava (Lamoš, Lišťjak).
OS B
2. kolo – 11. 8. o 17. 30 h: Pečeňady – Leopoldov (Špaček, Rybanský, Herega – Belanský), Borovce – Trakovice (R, R, R) hrá sa 12. 8., Veselé – Pastuchov (Jurena, Krivošík, Bačík), Šulekovo – Bojničky (Koberčík, Kolenič, Poláš – Filo), Veľké Orvište – Madunice (Jančovič, Mikluščák) hrá sa 12. 8., Červeník – Nižná (Poláčik, Ondriga) hrá sa 12. 8., Sokolovce – Šípkové (Göndör, Gádoši, Štrba – Vandák), Prašník – Kľačany (Ševčík, Urban, Jančich – Šugra).
III. A
2. kolo – 12. 8. o 17. 30 h: Dolné Orešany – Trstín (Baláž), Horné Dubové – Majcichov (Špaček, Pinkas), Vlčkovce – Dlhá (Šmidovič, Jančich), Pavlice – Hrnčiarovce B (Koberčík), Borová – Slov. N.Ves (Beták, Rác), Radošovce – Dobrá Voda (Kočišová, Prvý), Naháč – Dolné Dubové (Lenivý, Hužovič), Buková – Dechtice(Štrba).
III. B
2. kolo – 12. 8. o 17. 30 h: Kočín-Lančár – Merašice (R), Koplotovce - Peterčan Hlohovec (Zaťko), Horné Trhovište – Šterusy (Borovica, Varga), Dolné Trhovište - Dolný Lopašov (Toráč, Kolena), Tepličky – Žlkovce (Klačko), Dvorníky B – Banka (Šige, Šarvaic), Dubovany - Dolné Otrokovce (Kolenič).
Dorast
OM
2. kolo – 12. 8. o 15. 00 h: Slávia Trnava – Trakovice (Krivošík Göndör), Siladice - Modranka (Beták, Kočišová) hrá sa 11. 8. o 17. 30 h, Drahovce – Špačince (Kosmál, Sekerka), Zeleneč – Krakovany (Brestovanský, Bačík), Križovany – Zavar (Šmidovič, Jančich), Dechtice - Suchá nad Parnou (Prvý, Kočišová), Smolenice – Kátlovce (Šarvaic, Mráz) hrá sa 11. 8. o 17. 30 h, Šúrovce - Dolná Krupá (Lišťjak, Lamoš).
OS A
2. kolo – 12. 8. o 15. 00 h: Brestovany - Horná Krupá (Halász, Landiga), Voderady – Bohdanovce (Hetteš, Vyskoč), Biely Kostol – Cífer (Herega, Rybanský), Malženice – Bučany (Poláš, R), Ružindol – Košolná (Kosmál, Durkot) hrá sa 11. 8., Opoj – Vlčkovce (Dzuro, Hutta), Zvončín – voľno.
OS B
2. kolo – 12. 8. o 15. 00 h: Dvorníky - Moravany B (Šarvaic, Šige), Horné Otrokovce – Jalšové (Borovica, Varga), Šulekovo - Hlohovec B (Kolenič, Poláš) hrá sa 11. 8., Ostrov - Dolný Lopašov (P. Mucha, Sekerka) hrá sa 11. 8. o 17. 30 h, Červeník – Dubovany (Ondriga, Poláčik), Sokolovce – Banka (Gádoši, Štrba) hrá sa 11. 8., Prašník – Kľačany (Urban, Jančich) hrá sa 11. 8.¸ Ratnovce – voľno,
Žiaci
OM
2. kolo – 11. 8. o 17. 30 h: Peterčan Hlohovec – Chtelnica (Toráč, Borovica), Siladice - Modranka (Kočišová, Beták) hrá sa o 15. 30 h, Dobrá Voda – Špačince (Prvý, Pinkas), Veľké Orvište – Trakovice (Čmarada, Dzuro) hrá sa o 15. 30 h, Dvorníky – Zavar (Ondriga, Kolena), Križovany – Madunice (Zaťko, Vražič), Brestovany - Dolná Krupá (Mikluščák, Jančovič), Šúrovce - Veľké Kostoľany (Landiga, Hutta).
OS A
2. kolo – 11. 8. o 17. 30 h: Dolné Orešany – Opoj (Baláž) hrá sa 12. 8. o 15. 30 h, Vlčkovce – Voderady (Baláž), Ružindol – Lovčice (Durkot, Kosmál), Biely Kostol – Majcichov (V. Šmidovič), Trstín – Boleráz (Hetteš), Cífer - Horné Orešany (Chudý), Zvončín – Naháč (Brestovanský).
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou