Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Blížime sa k absolútnemu záveru

Brestovany – Siladice 1:1 (0:0) Góly: 74. Gajarský – 58. Mesároš. Domáci i hostia predvádzali futbal hodný postavenia oboch mužstiev v tabuľke, akcie sa striedali na oboch stranách no bez gólového efektu.

Po zmene strán poslal hostí do vedenia Mesároš, potom mohol Igor Fančo z pokutového kopu pridať druhý gól, no trafil len žrď a domáci z následného protiútoku vyrovnali na konečných 1:1. BRESTOVANY: Lipovský – Jobek, M. Honíšek, Štrbo, Jankovič, Kollár, J. Honíšek, Hanakovič, Tomaškovič, Maar, Gajarský. SILADICE: Trnovec – Lančarič, L. Rau, B. Fančo, Bača, I. Fančo, Sekereš, D. Rau, Kohút, Chynoradský, Mesároš. (Čiffary) Špačince – Leopoldov 2:1 (2:0) Góly: 9.a 37. Juran – 70. Svitek. Prvý polčas boli Špačince jasne lepším mužstvom, čo dokazovali dvoma strelenými gólmi v Marušicovej bráne. Po prestávke súper využil priamy kop na zníženie na konečných 2:1 a domáci nepremenili tri čisté gólové šance na zvýšenie náskoku. ŠPAČINCE: B. Púchly – M. Púchly, Haršány, M. Dobrovodský, Matolek, Mitošinka, Juran, P. Ševčík, L. Dobrovodský, Tisoň, Obšivan. (Bačík) LEOPOLDOV: Marušic – Svitek, P. Biskup, Kaliský, T. Biskup, Brodek, Kyselka, Hargaš, Krchňák, Holac, Blinka, (Vinkler, L. Halás). Ratnovce – Zeleneč 2:1 (0:1) Góly: Valovič 2 – Antal. Domáci sa pokúšali dobyť bránu celý prvý polčas, no bezúspešne a naopak udreli hostia Antalom strelou z voleja. Po obrátke podali domáci heroický výkon a podarilo sa im otočiť skóre, keď najprv po prihrávke Bílika vyrovnal Valovič a ten istý hráč dorazil po nepremenenom pokutovom kope na konečných 2:1. RATNOVCE: Krišna – Kopál, Karaba, Petris, Samko, Pavlovič, Kováč, Kusý, Burzík, Bílik, Valovič. ZELENEČ: Horník – M. Bartovič, Illes, J. Bartovič, Demovič, Antal, Ondrejička, Bednárik, Novanský, Tibenský, Hruška. (Kankara, Cuninka, Cíferský). Suchá n/P – Zavar 6:2 (4:1) Góly: Dohnanský 2, Šajda 2, Lošonský (11m), Šajdík - Mihálik, Psota. Domáci rozhodli o svojom vysokom víťazstve už v prvom polčase, keď počas 15 minút strelili 3 góly a podali vynikajúci výkon. Víťazstvo v druhom polčase sa im podarilo prikrášliť ešte dvoma gólmi v sieti Zavaru. SUCHÁ n/P.: B. Maštalír – Drahnovský, Jankovič, Ladvenica, Fridrich, Šajdík, Sloboda,Šajda D. Maštalír, Melsner, Lošonský. (Dolnák, Benovič) ZAVAR: Antal – Krajčovič, Lučšon, M. Psota, Dobrovodský, Kadlec, M. Psota, Juhás, Bartoš, Mihálik, Juriš. (Rakús, Kovačič) Ružindol – Bučany 4:0 (2:0) Góly: Matovič 2, Puzak, Gabriš. V prvom dejstve boli šance na oboch stranách, no iba domácim sa podarilo streliť dva góly. Po zmene strán boli domáci lepším mužstvom, čo potvrdili ďalšími dvoma strelenými gólmi a zvíťazili jasne 4:0 po dvoch góloch Matoviča. RUŽINDOL: Švajda – Kois, Skácel, Horváth, J. Moronk, Dubravec, Talaj, Počúch, Turoň, Matovič, Gabriš. (P. Moronk, Puzak, Lanák) BUČANY: Kudek – Belica, Kubovič, A. Kanáč, Fančovič, Sokolovič, Vavro, Jamrich, Kondrc, Gunček, M. Kanáč. (Huta, Gabriel) FC Hlohovec – Ostrov 2:0 (0:0) Góly: Strapko, Reho. Domáci aj týmto výkonom potvrdili zaslúženosť postupu, keď aj v tomto stretnutí jasne dominovali a porazili hostí 2:0. V prvom dejstve hostia bránili a domaći sa nevedeli presadiť cez zhustenú obranu. Víťazstvo zabezpečili v záverečných minútach svojimi gólmi Strapko a Reho. FC HLOHOVEC: Bališ – Endrle, Tramoliš, Kiss, Gregor, Strapko, Blinka, Krajčo, Reho, Magulic, Loskoc. (Srnka, Gula) OSTROV: Budka – Regina, Gajdoš, Foltýn, Braško, Rajňák, Urbánek, Dvorský, Kabát, Vavro, Vaško. (Mitošinka, Pišný) Drahovce – Cífer 2:2 (1:0) Góly: Brezovský, Čapuška – Gašparovič 2. Hostia začali lepšie a boli aktívnejší, no brankár Pavlovič podržal svoje mužstvo. Domáci sa následne ujali vedenia zásluhou krásneho gólu Brezovského. Po prestávke boli hostia lepším mužstvom, z čoho rezultovali dva góly v domácej bráne. Následne opäť podržal domácich brankár a Čapuškovi sa podarilo vyrovnať na 2:2 DRAHOVCE: Pavlovič – Dzuro, Michálek, Urban, Nedorost, Dusík, Surový, Čapuška, Kocian, Brezovský, Jankech. (Schindler, Pavlíček) CÍFER: Šimoncič- Kročka, Gašparovič, Slovák, Kupkovič, Rusnák, Krajčovič, Tibenský, Hamadák, Mišovič, Mrva. (Ulehla, Sagan) Horné Orešany - Dolná Krupá 1:1 (1:0) Góly: J. Krchnár – Kubus. V domácom komornom prostredí začali lepšie domáci a ujali sa vedenia zásluhou Krchnára v 12. minúte. V druhom polčase sa hostia osmelili čo im prinieslo vyrovnanie, no následne hra upadla do priemeru bez šancí na oboch stranách. Potom sa o vzruch postarali už len rozhodcovia, keď postranný signalizoval gól, no hlavný naridil len priamy kop pre domácich. HORNÉ OREŠANY: Žalud – Mesíček, Balažik, Štibor, Krchnár, Chrvala, Rábara, Kondrček, Vaško, Hodulík, Malacký. (Bujalka, Sasko) DOLNÁ KRUPÁ: Dekan – Anetta, Novota, Minárik, Bohunický, A. Bachratý, Fíba, M. Bachratý, Kubus, Škoda, Boďo. (Keleši). 1. FC Hlohovec 29 22 5 2 92:32 71 2. Cífer 29 20 4 5 75:45 64 3. Siladice 29 13 9 7 53:40 48 4. Brestovany 29 13 7 9 69:63 46 5. Bučany 29 12 5 12 52:56 41 6. Špačince 29 10 9 10 40:50 39 7. Suchá n/P 29 11 5 13 57:47 38 8. Ratnovce 29 11 5 13 47:68 38 9. H. Orešany 29 11 4 14 51:47 37 10. Drahovce 29 11 4 14 44:51 37 11. Zavar 29 11 3 15 60:63 36 12. D. Krupá 29 10 5 14 41:51 35 13. Ostrov 29 10 5 14 53:66 35 14. Ružindol 29 8 9 12 44:53 33 15. Zeleneč 29 7 7 15 40:58 28 16. Leopoldov 29 6 6 17 35:63 24 Po skončení súťaže odpočítajú Ostrovu 3 body Dorast - OM Výsledky 29. kola: Dechtice – Siladice 6:3, Špačince - Slávia Trnava 3:1, Krakovany – Šúrovce 3:1, Boleráz – Zavar 3:3, Ružindol - Suchá n/P 4:1, Biely Kostol – Križovany 4:3, Trakovice - Dolná Krupá 1:3, Modranka – voľno. 1. Boleráz 27 21 4 2 85:27 67 2. D. Krupá 27 19 2 6 95:42 59 3. Krakovany 27 16 5 6 82:55 53 4. Suchá n/P 27 13 3 11 58:62 42 5. Križovany 27 12 5 10 58:56 41 6. Slávia Trnava 27 12 3 12 75:74 39 7. Trakovice 27 12 1 14 58:53 37 8. Dechtice 27 11 4 12 60:58 37 9. Špačince 27 11 2 14 35:56 35 10. Siladice 27 10 4 13 80:89 34 11. Modranka 27 9 5 13 37:50 32 12. Zavar 27 8 7 12 49:57 31 13. Šúrovce 27 9 3 15 42:61 30 14. B. Kostol 27 7 2 18 58:92 23 15. Ružindol 28 6 4 18 56:96 22 Juraj Štroncer