Sobota, 24. júl, 2021 | Meniny má VladimírKrížovkyKrížovky

Traja sa stále bijú o postup

Skalica – Senica 1:4 (1:0) Góly: 21. Štepanovský – 55. Sekáč, 61. Hrebíček, 68. Starych, 74. Nestarec. Vyrovnaný prvý polčas priniesol gól v 21. min, keď Bajanom vybojovanú loptu odcentroval Kubík a presne sa triafal Štepanovský.

V druhom polčase hostia vyrovnali so šťastím v 55. min. Brezinov odkop tečoval Sekáč do brány prekvapeného Zongora. Stretnutie ovplyvnilo vylúčenie Sprušanského. Následne z priameho voľného kopu upravil Hrebíček na 1:2. Hostia zavŕšili víťazstvo ďalšími dvoma gólmi. Rozhodoval: Obeda, ŽK: Šúrek (Senica), ČK: Sprušanský (po druhej žltej), 180 divákov. SKALICA: T. Zongor – Kucharič, Šefčík, Brezina, Sprušanský, Vašíček, Rampáček, Danajka (77. Urbánek), Štepanovský (83. Ritomský), L. Bajan, Kubík. T: Z. Pardubský. SENICA: Ivánek – Ferík, Hrebíček, T. Bajan, Mihok, Nestarec (81. Jurcsík), Hílek, Starych (79. Rybnikár), Surový, Šúrek, Sekáč (77. Kunštek). T: P. Barčík Miroslav Maca Hrnčiarovce – Častkovce 2:1(1:1) Góly: 13. Kurinec, 55. Heteš – 33. Gažo Kvôli búrke sa stretnutie začala s takmer 30 minútovým oneskorením. Podmočený terén však viac vyhovoval domácemu mužstvu. To bolo úspešnejšie v osobných súbojoch a zatlačilo súpera pred vlastným šestnástku. Gólovo sa presadili domáci v 13. min, keď nedorozumenie súperov využil Kurinec. Hrnčiarovce mali aj ďalšie šance, ale bránu už priamo neohrozili. Hostia s pribúdajúcimi minútami hru v poli vyrovnali, najväčšiu šancu si vypracovali v 33. min, keď najskôr nepríjemnou strelou kapitán Madro vyskúšal Danišoviča. Ten loptu len vyrazil. Pri dorážke sa potom presadil voľný Gažo. Aj v druhom polčase boli domáci aktívnejší. zatlačili súpera na vlastnú polovicu. Ale Cíferský ani Kurinec svoje šance nepremenili. Naopak, v 53. min stratil Kurinec zbytočne loptu na polovici ihriska a pustil hostí do brejku. Kostelan svoju šancu zakončil strelou do brvna. O dve minúty neskôr Kurinec presne prihral do brejku Hetešovi, ktorý preloboval vybehnutého brankára a dal druhý gól svojho tímu. V závere zápasu Hrnčiarovce opäť prenechali aktivitu hosťom, ale tí svoju najväčšiu šancu Rusnákom nevyužili. Rozhodoval: Ondruš, ŽK: Hevier, 100 divákov. HRNČIAROVCE: Danišovič – Adámek, Cíferský, Kvetan, Hlinka, Masár, Heteš, Kurinec (90. L. Polakovič), Boskovič, Mikula (83. Kyselica), V. Polakovič (69. Kováč), T. J. Belko. ČASTKOVCE: Minárik – Havrlent, Hevier (83. Burza), Majerník, Koritina, Gažo, Osuský, Rusnák (86. Šagát), Kostelan, Madro, Ostrovský. T: V. Koritina Gabo Kopúnek Chynorany - V. Kostoľany 3:1 (2:0) Góly: 19., 34. a 73. Košariščan - 54. Hanzel Posledné družstvo tabuľky nastupovalo na svoj predposledný zápas s jasným cieľom vyhrať. Tomu nasvedčovalo aj prvých 15.min. zápasu. Domáci ožívajú až v 19. min. po góle Košariščana. Menovaný strelec v 34.min zvyšuje náskok domácich na 2:0 a za tohto stavu sa odchádzalo aj do kabín. V druhom polčase Hanzel míňa v 54. min. prázdnu bránu, no po hrubej chybe domácej obrany si svoju hrúbku opravuje a upravuje na 2:1. Hostia mohli vyrovnať v 66. min. z trestného kopu no v bráne vynikajúco úradoval Gajdoš. Skóre uzatvára v 73. min. svojím hetrikom Košariščan na 3:1. Rozhodoval: Chlebo, počet divákov: 180. CHYNORANY: Gajdoš - Oravec (67. Boháčik), Parkan, Magdolen, Košťal, Maťavka, Hvišč, Mikula, Košík, Ondrejkovič, Košariščan V. KOSTOĽANY: Tomášik - Gajarský, Ondrášik, Modrovič, Šupa, Gula, Kubiš, Blaško (75. Pavlovič), Kohút, Hanzel, Kadlíček Ostatné výsledky 29. kola: P. Bystrica – Tr. Stankovce 1:1 (0:1), N. Dubnica – Kanianka 4:0 (1:0), Mýtna N. Ves – Tovarníky 1:0 (1:0), Šimonovany – Bošany 2:1 (2:1), Solčany - N. Pravno 4:2 (3:1) 1. P. Bystrica*29*22*5*2*83:21*71*(+26) 2. Mýtna N. Ves*29*23*2*4*76:22*71*(+26) 3. T. Stankovce*29*22*4*3*87:18*70*(+28) 4. Hrnčiarovce*29*17*3*9*55:40*54*(+9) 5. Častkovce*29*16*5*8*83:45*53*(+11) 6. Kanianka*29*14*5*10*64:45*47*(+5) 7. Skalica*29*14*4*11*56:43*46*(+1) 8. Solčany*29*14*3*12*60:53*45*( 0) 9. N. Dubnica*29*13*4*12*60:50*43*(-2) 10. Bošany*29*12*1*16*52:58*37*(-5) 11. Chynorany*29*9*4*16*41:83*31*(-14) 12. Senica*29*8*6*15*33:54*30*(-12) 13. N. Pravno*29*8*4*17*53:79*28*(-14) 14. Šimonovany*29*6*4*19*21:78*22*(-23) 15. Tovarníky*29*3*1*25*22:99*10*(-32) 16. V. Kostoľany*29*2*3*24*34:92*9*(-33)