Utorok, 27. júl, 2021 | Meniny má BoženaKrížovkyKrížovky

FC Hlohovec si chudobným no zaslúženým víťazstvom udržiava náskok

SILADICE – DOLNÁ KRUPÁ 4:0 (1:0) Góly: Igor Fančo 2, Mesároš, Kohút Domáci vstúpili do stretnutia s nasadením a odhodlaním odčiniť minulozápasovú prehru.

V druhej štyridsaťpäťminútovke pomaly stupňovali tempo a postupne štyrikrát skórovali. Hostia hrozili brejkmi, avšak skóre zápasu už nezmenili. SILADICE: Čifáry - Lančarič, Ľ. Rau, B. Fančo, Bača, I. Fančo, Sekereš, Kohút, D. Rau, Chynoracký, Mesároš (Brandis ) DOLNÁ KRUPÁ: Chynoranský – Anetta, Novota, Mlinárik, Bohunický, Keleši, Fíba, Škoda, Slabý, Dekan, Boďo LEOPOLDOV – RATNOVCE 2:2 (0:1) Góly : Bisťák, Viselka – Petrík, Valovič Domáci začali bojovne, no hostia sa radovali z gólu ako prvý. Po zmene strán Leopoldov zvýšil tempo hry, no hostia boli stále o gól pred nimi. Domácim zariadil remízu až striedajúci brankár Bisťák. LEOPOLDOV: Marušic – Svitek, Peter Viskup, Kalický, Tomáš Viskup, Brodek, Hargaš, Kršňák, Viselka, Winkler, Gergič (Bištiak) RATNOVCE: Križna – Karaba, Michal Komadel, Samko, Kusý, Bartko, Mikuláš Komadel, Petrík, Burzík, Pavlovič, Dechet ( Valovič, Kulman, Bílik ) ZAVAR – RUŽINDOL 2:1 (1:1) Góly: Kadlec, Michal Psota - Súkeník V Zavare sa hral pekný obojstranný futbal. Skóre otvorili domáci, no hostia rýchlo kontrovali a stav vyrovnali. O osude zápasu rozhodol priamy kop, ktorý Michal Psota zakrútil do brány hostí. ZAVAR: Antal – Krajčovič, Luščoň, Michal Psota, Pardavý, Kadlec, Matej Psota, Juhás, Bartoš, Mihálik, Juriš ( Rakús, Kovačič ) RUŽINDOL: Švajda – M. Počúch, Horváth, Somorovský, J.Morong, Gábriš, Súkeník, Szalay, J. Počúch, Matovič, Dúbravec ( P. Morong, Prokop, Kojs ) FC HLOHOVEC – DRAHOVCE 1:0 (0:0) Góly: Kramoliš V prvom polčase pôsobili domáci nervóznym dojmom a hostia z Drahoviec im boli viac ako vyrovnaným súperom. Po zmene strán však domáci hostí zatlačili a vykúpenie im priniesol krásny volej Kramoliša z hranice šestnástky. V závere zápasu už hostia nedokázali stav zvrátiť a tak sa Hlohovčania tešili z tesného, ale vybojovaného víťazstva. FC HLOHOVEC: Bališ - Enderle, Kramoliš, Kiss, Gregor, Strapko, I.Blinka, Krajčo, M.Reho, Magulic, Srnka ( Loskot, Gula ) DRAHOVCE: Paulovič – Dzuro, Michálek, Urban, Pavlíček, Dusík, Šerienik, Marušic, Kocian, Brezovský, Jankech ( Šindler ) BRESTOVANY – ŠPAČINCE 4:4 (3:1) Góly: Gajarský 2,Hanakovič, Maar – Mitošinka 3, Obšivan V prvom polčase domáci jasne prevýšili hostí, behali i dobre kombinovali. Tí sa však nevzdávali a otočili priebeh stretnutia. Brestovany si zachránili bod v hodine dvanástej keď v deväťdesiatej minúte vyrovnal Maar a stanovil konečný výsledok. BRESTOVANY: Lipovský – Jobek, Šiška, Štrbo, Jankovič, Kollár, Ševčík, Hanakovič, Tomaškovič, Honíšek, Gajarský ( Maar, Ivančík ) ŠPAČINCE: B. Púchly – M. Púchly, Haršányi, M. Dobrovodský, Matolek, Mitošinka, Tisoň, Peter Ševčík, L.Dobrovodský, Obšivan, Bačík ZELENEČ – SUCHÁ 2:2 (1:0) Góly: Ondrejička, M. Bartovič (11m) – Šajda, Lošonský Zeleneč začal proti Suchej nebojácne a ujal sa vedenia. Po prestávke sa hostia vzchopili a za desať minút dokázali otočiť vývoj stretnutia v svoj prospech. Nasledovali pekné akcie na oboch stranách, no vyťažili z toho len domáci. Pätnásť minút pred koncom vyrovnali a tak sa body delili. ZELENEČ: Horník - M. Bartovič J. Bartovič, Illeš, Antal, Demovič, Ondrejička, Bednárik, Novanský, Tibenský, Peter Hruška ( Kankara, Cíferský) SUCHÁ: I. Hirner – Dolnák, Jankovič, Ladvenica, Fridrich, Šajdík, Šajda, Drahnovský, D.Maštalír, M. Melkner, Lošonský ( Mrva, Horvatovič, Lužák ) BUČANY – OSTROV 3:0 (2:0) Góly: Bališ 3 (jeden z 11m) Domácim vyšiel úvod lepšie a otvorili stav stretnutia. Tesne pred polčasom zvyšoval Bališ z jedenástky už na 2:0. Po zmene hostia ožili, no Bališ čistým hetrikom uzavrel stav stretnutia. BUČANY : Jamrich - Belica, Miloš Belokostolský, T. Kondrc, Kubovič, Fančovič, Vavro, Suchoň, Bunček, Bališ, Sokolovič ( Kubek, Hrčka, Tanáč ) OSTROV: Butka – D. Gajdoš, Foltýn, M. Motýľ, Peter Kabát. T. Motýl, Pavol Kabát, Mitošinka, Vaško, (Pyšný, Ľ. Regina, D. Regina) ĽCÍFER – HORNÉ OREŠANY 1:0 (0:0) Góly: Lanák Na ťažkom, silne podmočenom teréne sa hral viac bojovný ako technický futbal. Voda zväzovala hráčom nohy a preto bolo obtiažne vytvoriť si akú takú šancu. Jediný gól stretnutia strelil striedajúci Lanák a tak body ostávali doma. CÍFER: Šimončic – Kročka, Gašparovič, Orlický, Richard Dunda, Rusnák, Krajčovič, Timotej Tibenský, Hamaďák, Mišovič, Mrva ( Lanák ) HORNÉ OREŠANY: Žalud – Mesíček, Balážik, Krchnár, Chrvala, Štibor, Benovič, Kondrček, Grábara, Reiter, Malacký ( Hodulík, Bujalka, Vaško ) 1. FC Hlohovec 28 21 5 2 90:32 68 2. Cífer 28 20 3 5 73:43 63 3. Siladice 28 13 8 7 52:39 47 4. Brestovany 28 13 6 9 68:62 45 5. Bučany 28 12 5 11 52:52 41 6. H. Orešany 28 11 3 14 50:46 36 7. Zavar 28 11 3 14 58:57 36 8. Drahovce 28 11 3 14 42:49 36 9. Špačince 28 9 9 10 38:49 36 10. Suchá n/P 28 10 5 13 51:45 35 11. Ostrov 28 10 5 13 53:64 35 12. Ratnovce 28 10 5 13 45:67 35 13. D. Krupá 28 10 4 14 40:50 34 14. Ružindol 28 7 9 12 40:53 30 15. Zeleneč 28 7 7 14 39:56 28 16. Leopoldov 28 6 6 16 34:61 24 Po skončení súťaže odpočítajú Ostrovu 3 body Po skončení súťaže odpočítajú Zavaru 3 body Dorast OM Výsledky 28. kola: Siladice - Dolná Krupá 0:6, Križovany – Trakovice 2:0, Suchá n/P – Modranka 4:4, Zavar – Ružindol 6:1, Šúrovce – Boleráz 1:1, Slávia Trnava – Krakovany 3:6, Dechtice – Špačince 6:0, Biely Kostol – voľno. 1. Boleráz 26 21 3 2 82:24 66 2. D. Krupá 26 18 2 6 92:41 56 3. Krakovany 26 15 5 6 79:54 50 4. Suchá n/P 26 13 3 10 57:58 42 5. Križovany 26 12 5 9 55:52 41 6. Slčvia Trnava 26 12 3 11 74:71 39 7. Trakovice 26 12 1 13 57:50 37 8. Siladice 26 10 4 12 77:83 34 9. Modranka 26 9 5 12 37:47 32 10. Špačince 26 10 2 14 32:55 32 11. Dechtice 25 9 4 12 51:55 31 12. Zavar 26 8 6 12 46:54 30 13. Šúrovce 26 9 3 14 41:58 30 14. B. Kostol 26 6 2 18 54:89 20 15. Ružindol 27 5 4 18 52:95 19 Rudolf Rehák