31. máj 2007 o 0:00
Kam za futbalom
Pohár ZsFZ – odvety semifinále - 30. 5. o 17.00 h J. Bohunice – Mýtna N. Ves (Santa, Bartoš, Krivošík).
III. liga – 28. kolo – 2. 6. o 17. 00 h: J. Bohunice - Domaniža (Otrubčák, M. Štrba, V. Kukan, Novotka).
IV. liga SZ – 28. kolo - 3. 6. o.17. 00 h: Senica - V. Kostoľany (Lešš, Pucher, Krivošík, Kovačic), Skalica - N. Dubnica (Zifčák, Mokoš, Meluš, Bošányi).
V. liga Z – 28. kolo - 3. 6. o 17. 00 h: Radošina - Kúty (Gálik, Kusý, Šašo, Haršáni), Krakovany - Piešťany (Otrísal, Túbl, Mráz, Pagačovič), Lok. Trnava - Chtelnica (Kövér, László, Fehér, Samek), Dvorníky - P. Ves (Hafrovič, P. Bachratý, Očkovský, Mišák), Gbely - Smolenice (Burian, Tabak, Ježík, Inovecký), Trebatice - M. Sv. Ján (Barenčík, T. Monček, Badár, Mišún), Jalšové - Prašice (Tanuška, Tekeľ, Gančár, Bulík), Holíč - Čáčov (M. Bachratý, Koníček, Otrubčák, Revay).
Dorast
II. LSDZ a LMDZ – 28. kolo - 2. 6. o 10. 00 a 12. 15 h: Lok.Trnava - Artmedia (Bartoš, Krivošík, Lauko, Dekýš).
III. LSD a LMD – 28. kolo - 2. 6. o.10. 00 a 12. 30 h: Sereď - Topoľčany (Vindiš, Slamka, Kollárik, Maštalír), Trnava B – Dun. Streda (Maršal, Mosný, Tonkó, P. Gádoši).
IV. liga SZ – 28. kolo - 3. 6. o 14. 30 h: Piešťany - Radošina (Vitko, OFZ), J. Bohunice - Ilava (Kravárik, OFZ), Radošovce - Moravany (Patka, OFZ), Vrbové - Holíč (Košťál, OFZ).
V. liga Z – 28. kolo - 3. 6. o 14. 30 h: H. Orešany - Kúty (Dúbravec, OFZ), V. Kostoľany - V. Orvište (Šeller, OFZ), Smolenice - Chtelnica (Blažek, OFZ), Gbely - Hlboké (Tabak, Ježík), Trebatice - Solčany (T. Monček, Badár), Leopoldov - Bojná (M. Šmidovič, OFZ), Zeleneč - Čáčov (Jurena, OFZ).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ – 28. kolo –3. 6. o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany – Komárno (Mihál, B. Lištiak).
III. LSŽ a LMŽ SZ – 28. kolo – 2. 6. o 10. 00 a 11. 30 h: Senica B - Piešťany B (Túbl, Otrísal), o 10. 00 a 11. 45 h: Hlohovec - Myjava B (Kusý, Šašo).
KS SŽ Z - 20. kolo – 2. 6. o 10. 00 h: J. Bohunice – Kúty (Palocsányi, T. Monček), o 17.00 h Suchá n/P. - Slávia Trnava (T. Monček, Palocsányi), Hrnčiarovce – Drahovce (Jurena, Očkovský), Dechtice – Chtelnica (J. Šmidovič, OFZ), Smolenice - Mor. Sv. Ján (Haršany, Koštál), 3. 6. o 10. 00 h: Gbely – Moravany (Petránek, Patka). Predohrávka 22. kola - 31. 5. o 17. 00 h: Slávia Trnava – Moravany (Boleček, T. Monček).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
27. kolo - 3. 6. o 17. 00 h: Špačince – Siladice (Vyskoč, Krivošík, Mikluščák – Peško), Ratnovce – Brestovany (Slíž, Fandel, Košinár – Novosedlík), Suchá n/P – Leopoldov (Lamoš, Šmidovič, Chudý – R), Ružindol – Zeleneč (R, Ondriga, Gogola – R), Ostrov – Zavar (Koberčík, Beták, R – R), Drahovce – Bučany (Gádoši, Radošovský, Landiga – Šugra), Horné Orešany - FC Hlohovec (P. Mucha, R, J. Mucha – Ševčík), Dolná Krupá – Cífer (R, Čvirik, Baboš – Bartovič).
OS A
27. kolo - 2. 6. o 17. 00 h: Opoj – Kátlovce (Koberčík, Göndör, Balažovič), Dolné Dubové - Slávia Trnava (Krivošík, Ševčík, Beták – R), Boleráz – Majcichov (Bočák, Chudý), Horná Krupá – Šúrovce (Karel, Halász) hrá sa 3. 6., Zvončín – Bohdanovce (R, Šmidovič, Špaček – Belanský), Biely Kostol – Malženice (Lenivý, Hužovič), Košolná – Voderady (Lamoš, Mráz), Lovčice – Križovany (Belanský, Brestovanský) hrá sa 3. 6.
OS B
27. kolo - 3. 6. o 17. 00 h: Červeník – Sokolovce (Bunček, Urban), Nižná – Veselé (Bočák, Hužovič), Borovce - Horné Otrokovce (Šarvaic, Šige – Vančo), Šípkové – Bojničky (Textor, Jurena), Pečeňady – Kľačany (Vražič, Lišťjak), Veľké Orvište – Prašník (Mihálik, Kolenič), Trakovice – Dubovany (Dzuro, Rác – R), Pastuchov – Madunice (Nosál, Toráč).
III. A
27. kolo - 3. 6. o 17. 00 h: Dolné Orešany – Buková (Štrba, Balažovič), Dobrá Voda – Dechtice (Göndör, Pinkas – Vandák), Vlčkovce - Hrnčiarovce B (Jančovič, R), Naháč - Horné Dubové (Rybanský, R - Belanský), Pavlice – Sloven. Nová Ves (Ševčík, Poláš), Radošovce - Bučany B (Kočišová, Lenivý), Dlhá – Borová (Zaťko, Hetteš), Modranka – voľno.
Dohrávka: Dechtice – Pavlice (Šmidovič, Prvý) hrá sa 25. 5. o 18. 00 h
III. B
23. kolo - 3. 6. o 17. 00 h: Šulekovo - Peterčan Hlohovec (Mráz, Herega – R), Horné Trhovište – Šterusy (Borovica, Broš), Dolné Trhovište – Banka (Poláčik, R – R), Dolný Lopašov - Kočín Lančár (Sekerka, R), Dolné Otrokovce – Merašice (Klačko, Krištofiak), Tepličky - Dvorníky B (Špaček, Baláž), Žlkovce – Koplotovce (Čmarada, Prvý).
Dorast
OM
27. kolo - 3. 6. o 14. 30 h: Špačince – Siladice (Krivošík, Mikluščák), Krakovany – Dechtice (J. Mucha, P. Mucha) hrá sa 2. 6. o 17. 00 h, Boleráz - Slávia Trnava (Chudý, Bočák) hrá sa 2. 6., Ružindol – Šúrovce (Jurena, Brestovanský) hrá sa 2. 6. o 15. 00 h, Modranka – Zavar (Kočišová, Kolenič) hrá sa 2. 6. o 17. 00 h, Biely Kostol - Suchá n/P (Hužovič, Lenivý) hrá sa 2. 6. o 14. 00 h, Dolná Krupá – Križovany (Čvirik, Baboš), Trakovice –voľno.
OS A
23. kolo – 3. 6. o 14. 30 h: Horná Krupá- Brestovany (Halász, Karel), Zvončín – Majcichov (Šmidovič, Špaček) hrá sa 2. 6., Malženice – Vlčkovce (Lišťjak, Vražič), Košolná – Bohdanovce (Mráz, Lamoš) hrá sa 2. 6., Dobrá Voda – Bučany (Mikluščák, Jančovič) hrá sa 2. 6. o 17. 00 h, Cífer – Voderady (Poláš, Ševčík), Kátlovce – voľno.
Dohrávka: Majcichov – D. Voda (Brestovanský, Chudý) hrá sa 30. 5. o 17. 30 h
OS B
27. kolo - 3. 6. o 14. 30 h: Ratnovce – Veselé (Fandel, Košinár), Šulekovo – Banka (Baláž, Gádoši) hrá sa 2. 6. o 17. 00 h, Dvorníky – Kľačany (Poláčik, Ondriga) hrá sa 2. 6. , Drahovce – Prašník (Radošovský, Landiga), Dubovany - Dolný Lopašov (Šige, Šarvaic), Ostrov - FC Hlohovec B (Sekerka, Prvý) hrá sa 2. 6. o 17. 00 h, Červeník a Žlkovce – voľno.
Žiaci
OM
27. kolo - 2. 6. o 17. 00 h: Špačince – Siladice (Petráš, Pinkas), Modranka – Brestovany (Kolenič, Kočišová) hrá sa o 15. 00 h, Dobrá Voda – Kátlovce (Jančovič, Mikluščák) hrá sa o 15. 00 h, Dvorníky – Šúrovce (Ondriga, Poláčik), Veľké Kostoľany – Zavar (R, R) hrá sa o 14. 30 h, Veľké Orvište – Kľačany (Čmarada, Kollár) hrá sa o 15. 00 h, Trakovice - Dolná Krupá (Landiga, Radošovský), Zeleneč – Trebatice (R, R).
OS A
23. kolo - 2. 6. o 17. 00 h: Horné Orešany – Madunice (Hetteš), Vlčkovce – Opoj (Slíž, Mešťaník), Ružindol – Majcichov (Brestovanský, Jurena), Červeník – Lovčice (Herega) hrá sa o 15. 00 h, Malženice – Voderady (Lišťjak, Putera), Biely Kostol – Križovany (Lenivý, Hužovič) hrá sa o 12. 30 h, Bučany – Cífer (Radošovský, Landiga) hrá sa o 15. 00 h.
Dohrávka: Majcichov – B. Kostol (Chudý, Brestovanský) hrá sa 30. 5. o 16. 00 h
OS B
23. kolo - 2. 6. o 17. 00 h: Dolné Orešany – Buková (Balažovič, Štrba) hrá sa 3. 6. o 15. 00 h, Nižná – Pečeňady (Zaťko), Žlkovce – Trstín (Rybanský), Bohdanovce - Dolný Lopašov (Fandel), Šulekovo – Naháč (Gádoši, Baláž) hrá sa o 15. 00 h, Radošovce – Boleráz (Vražič), Peterčan Hlohovec – voľno.
OS C
23. kolo - 2. 6. o 17. 00 h: Krakovany – Borovce (P. Mucham J. Mucha) hrá sa o 15. 00 h, Veselé – Banka (Poláš), Sokolovce - Jalšové A (Toráč), Pastuchov – Ratnovce (Nosál), Ostrov – Koplotovce (Prvý, Sekerka), Dubovany – Bojničky (Mihálik).
Turnaj prípraviek – 2. 6. o 9. 00 h: Suchá (Mráz), Slávia Trnava (Krivošík), J. Bohunice (Prvý).
Niké cup – 5. 6. o 17. 00 h: D. Voda - Vrbové (Prvý), Šúrovce – Hlohovec (Ondriga), Modranka – Leopoldov (Kočišová), V. Orvište – J. Bohunice (Sekerka).
Turnaj starostu obce Šúrovce – 1. 6. o 13. 30 h: (Lamoš, Prvý).
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou