Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

V súboji prvého s druhým bol lepší Cífer

SUCHÁ – ŠPAČINCE 0:0 V bezgólovom zápase chceli domáci hráči potešiť predsedu Jána Surového, ktorý oslavuje šesťdesiatiny, ale nepodarilo sa im to. Hoci nastrelili trikrát brvno, Lošonský z 10 metrov nepremenil a ani z čistej tutovky Horvatovič nedokázal

zariadiť tri body. Hostia príliš nezaostávali za súperom, ale v bráne dobre chytajúci Hirner podržal svoj tím. V zápase ako na hojdačke diváci však gól nevideli. Suchá: I. Hirner – Novák, Jankovič, Ladvenica, Fridrich, Šajdík, Sloboda, Lužák, D. Maštalír, M. Melkner, Lošonský (Mrva, Horvatovič, Dolnák) Špačince: B. Púchly – M. Púchly, Haršányi, M. Dobrovodský, L. Dobrovodský, Matolek, Mitošinka, Juran, Peter Ševčík, Tisoň, Obšivan (Podmanka, Bačík, Kušnier) RATNOVCE – SILADICE 2:2 (0:1) Góly: Karaba, Paulovič – Sekereš, Mesároš. Sebavedomí hostia ovládali kombinačnú. Svojou kombinačnou hrou sa dostávali pred šestnástku domácich. Domáci sa dostávali do útokov len vďaka štandardkám. V prvom polčase sa aj preto radovali z gólu hostia, keď Mesárošov center usmernil do brány Ratnoviec Sekereš. Domáci sa vyrovnali dobre technicky vybaveným hosťom až po prestávke. Ako prvý sa trafil zo štandardnej situácie Karaba. Z ojedinelého protiútoku sa však presadil Mesároš. Ratnovce sa nevzdávali a o bod sa postaral Paulovič, V záverčnej minúte stretnutia sa Bartko snažil nakloniť víťazne misky váh na domácu stranu, ale jeho prudká strela neskončila v bráne hostí. V Ratnovciach sa napokon delili body po zaslúženej remíze Ratnovce: Križna – Karaba, Bílik, Kopál, Petrík, Samko, Kováč, Bartko, Kusý, Pullmann, Dechet (Paulovič) Siladice: Trnovec – Lančarič, Sekereš, B. Fančo, Brandis, I. Fančo, Bača, D. Rau, Kohút, Mesároš, Chynoracký (Balok, Páleník) CÍFER – HLOHOVEC 6:3 (2:0) Góly: Gašparovič, Rusnák, Krajčovič, Timotej Tibenský, Mišovič, Mrva – Strapko 2, Reho ( z 11 m). Za pekného počasia sa hral v Cíferi pekný futbal. Mierna prevaha domácich sa ukázala v prvom polčase, ktorý vyhrali 2:0. Hostia sa vsadili na brejky a nedá sa povedať, že by zvolili zlú taktiku. Na ich nešťastie však výsledok vždy len doťahovali. Gólová naháňačka sa skončila za stavu 6:3. Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, Orlický, Tomáš Tibenský, Rusnák Krajčovič, Timotej Tibenský, Hamaďák, Mišovič, Mrva (Tučnovič, R. Dunda, Ulehla) Hlohovec: Malý – Enderle, Kiss, Loskot, Kramoliš, Strapko, Blinka, Reho, Magulic, Srnka Krajčo (Gregor, Šudy) D. KRUPÁ – BUČANY 1:1 (0:0) Góly: Boďo - Suchoň V útočne ladenom zápase mali v prvom polčase navrch domáci, ale gólovo sa presadiť nedokázali. V druhom polčase si úlohy obe mužstvá vymenili a z prvého gólu sa radovali hostia. Domáci po tlaku vyrovnali a v záverečnej dvadsaťminútovke nepremenili svoje dve sľubné šance. D. Krupá: Chynoranský – Anetta, Novota, L. Hulík, Bohunický, Bachratý, Fíba, Škoda, Kubus, J. Dekan, Boďo (Magula, Keleši) Bučany: Jamrich – Bunček, Miloš Belokostolský, Tanáč, Fančovič, Sokolovič, T. Kondrc, Kubovič, Belica, Marek Belokostolský, Suchoň, Hutta (Hlučil, Hrčka) DRAHOVCE – ZELENEČ 3:1 (1:1) Góly: Čapuška (z 11 m), Jankech. Marušic - Bartovič (z11m) V priemernom stretnutí začali obe mužstvá opatrne. Ako prví išli do vedenia záchranárskymi prácami obťažení hostia. Domáci zostali zaskočení, ale dokázali v prvej polovici vyrovnať rovnako ako hostia z penalty. V druhom polčase mali viac z hry domáci, ktorí sa osmelili a najprv Jankech nádhernou strelou z tridsiatich metrov poslal Drahovce do vedenia. Poistku zariadil Marušic v podobe tretieho gólového zásahu. V dueli výborne zachytali obaja gólmani. Drahovce: Paulovič – Dzuro, Kocian, Urban, Jankech, Dusík, Chudý, Čapuška, Švitruha, Brezovský, Rusnák (Michalčá, Marušic, Pavlíček) Zeleneč: Horník – M. Bartovič, J. Bartovič, Illeš, Demovič, Antal, Ondrejička, Bednárik, Novanský, Tibenský, Hruška (Kankara, Cuninka, Cíferský) RUŽINDOL – BRESTOVANY 7:1 (3:0) Góly: Matovič 4, Dúbravce, Gábrioš, Somorovský – Gajarský Domáci začali veľmi dobre. V prvom polčase jednoznačne úradovali a po prestávke pokračovali vo svojom výbornom výkone. Narušil im to len Gajarský, ktorý na začiatku druhej štyridsaťpäťminútovky zaznamenal čestný úspech. Nestačilo to však na výborne rozbehnutých domácich, ktorí rozvlnili sieť ešte štyrikrát. Ružindol: Švajda – Počúch, Horváth Somorovský, Kojs, Zálešák, Turoň, Szalay, Gábriš, Dúbravec, (Morong, Smolek, Fúzak) Brestovany: Lipovský – Jobek, Šiška, Štrbo, Jankovič, Ševčík, Hudek, Hanakovič, Tomaškovič, Maar, Gajarský, (Ivančík, Kollár) H. OREŠANY – ZAVAR 2:0 (0:0) Góly: Volmer, Štibor Prvá polovica stretnutia bola bojovná a hra sa odohrávala zväčša medzi pokutovými územiami bez väčších streleckých príležitostí. Po prestávke domáci zvýšili dôraz, čo sa odzrkadlilo na počte vypracovaných šancí. Ich úsilie po góle vygradovalo dvomi presnými zásahmi do súperovej svätyne. H. Orešany: Žalud – Mesíček, Reiter, Balažík, Krchnár, Chrvala, Bažík, Kondrček, Volmer, Malacký, Štibor (Vaško, Hodulík) Zavar: Antal – Krajčovič, Luščoň, Michal Psota, Pardavý, Holienčin, Matej Psota, Juhás, Sanny, Bartoš, Juriš (Rakús, Kovačič) OSTROV–LEOPOLDOV 7:2 (4:1) Góly: Borovský 2, Svetlík 2, Vaško 2, Beňovský – Kršňák, Halás V úvode stretnutia domáci premenili svoje dve príležitosti a bolo 2:0. Ostrov zaujal vyčkávaciu taktiku a čakal na súpera. Leopoldov však prelomil domácu obranu len raz. No domácim sa to podarilo do prestávky ešte dvakrát. V druhom dejstve sa situácia opakovala a hostia zaznamenali opäť len jeden gólový úspech, ale domáci tri. Ostrov si tak poľahky poradil s Leopoldovom vysoko 7:2. Ostrov: Butka – Peter Kabát, Gajdoš, Svetlík, Braško, Foltýn, Beňovský, Urbánek, Rajňák, Borovský, Vaško (Mitošinka, Motýľ, Daniel) Leopoldov: Marušic – Viskup, Hegedüš, Kalický, Holík, Kršňák, J. Brodek, Slovák, Halás, Viselka, Baláž (Hargaš, Nosáľ) 1. FC Hlohovec 25 18 5 2 79:31 59 2. Cífer 25 18 3 4 67:39 57 3. Siladice 25 11 8 6 44:33 41 4. Brestovany 25 11 5 9 58:56 38 5. H. Orešany 25 11 3 11 49:37 36 6. Bučany 25 10 5 10 45:47 35 7. D. Krupá 25 10 4 11 38:39 34 8. Ostrov 25 10 4 11 51:57 34 9. Ratnovce 25 10 4 11 42:61 34 10. Drahovce 25 10 3 12 38:44 33 11. Suchá n/P 25 9 4 12 42:40 31 12. Zavar 25 9 2 14 53:54 29 13. Ružindol 25 7 8 10 38:46 29 14. Špačince 25 7 8 10 29:44 29 15. Zeleneč 25 6 5 14 33:53 23 16. Leopoldov 25 5 5 15 28:53 20 Po skončení súťaže odpočítajú Ostrovu 3 body Dorast - OM Výsledky 25. kola:Krakovany – Siladice 2:2, Boleráz – Špačince 7:0, Ružindol – Dechtice 3:8, Modranka - Slávia Trnava 6:1, Biely Kostol – Šúrovce 5:2, Trakovice – Zavar 1:0, Dolná Krupá - Suchá n/Parnou 4:1, Križovany – voľno. 1. Boleráz 23 19 2 2 75:21 59 2. D. Krupá 24 17 2 5 83:35 53 3. Krakovany 23 12 5 6 67:49 41 4. Trakovice 24 12 1 11 57:46 37 5. Slávia Trnava 23 11 3 9 63:60 36 6. Križovany 23 10 5 8 45:45 35 7. Suchá n/P 23 11 2 10 49:53 35 8. Siladice 23 9 4 10 72:73 31 9. Modranka 23 9 3 11 31:39 30 10. Špačince 23 9 2 12 30:45 29 11. Dechtice 22 8 4 10 43:49 28 12. Zavar 23 6 5 12 31:49 23 13. Šúrovce 23 7 2 14 35:56 23 14. B. Kostol 24 6 2 16 50:79 20 15. Ružindol 24 5 4 15 49:81 19 Matej Kubál_novy_riadok_

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.