26. apr 2007 o 0:00
Kam za futbalom
Dospelí
II. LZ - 20. kolo - 28. 4. o 16. 00 h: Vrbové – Vráble (Čižmár, Vindiš, Bródy, Masár).
IV. liga SZ - 22. kolo - 29. 4. o 16. 00 h: Senica - Tr. Stankovce (Titurus, Chlebo, Majer, Sztrányovský), Skalica – Chynorany (Vindiš, Lešš, Krivošík, Mičúc
h), Hrnčiarovce - P. Bystrica (Valko, Z. Kukan, Golha, Štora).
V. liga Z - 22. kolo - 29. 4. o 10. 00 h: Čáčov – Chtelnica (Lačný, B. Lištiak, Porubčan, Samek), o 16. 00 h: Radošina – Dvorníky (Kollárik, Žáčiková, Slamka, Mišún), Gbely - Lok. Trnava (Marcinát, Bulko, Puna, Ballay), Trebatice – Krakovany (Pavlačka, Faltejsek, Štefanec, Zifčák), Jalšové – Kúty (Lászlo, Kovér, Palocsányi, Janas), Holíč – Piešťany (Vincze, Vyskočil, Ševčík, Machaj), Mor. Sv. Ján – Smolenice (Slomkowski, Maslo, Haršány, Kiss).
I. liga ženy – 17. kolo – 28. 4. o 14. 30 h:Trnava – Selce (Santa, Kalčík, Kravárik).
Dorast
III. LSD a LMD - 22. kolo – 28. 4. o 10. 00 a 12. 30 h Sereď – Partizánske (Kasznár, M. Bachratý, Volf, Kuchara), 29. 4. o 10. 00 a 12. 30 h Trnava B - ČFK Nitra (Kalčík, Macháček, Bartoš, Machan, v Rybníku).
IV. liga SZ - 22. kolo - 28. 4. o 10. 30 h: Piešťany - AS Trenčín B (Klabník, Jakúbek), o 13.30 h: Vrbové – Radošovce (Haršány, Vyskoč), 29. 4. o 11. 00 h: Hlohovec – Moravany (Lauko, OFZ), o 13. 30 h: Hrnčiarovce – Holíč (Z. Kukan, Golha).
V. liga Z - 22. kolo - 28. 4. o 13. 30 h: Leopoldov – Kúty (I. Gálik, OFZ), Zeleneč - V. Orvište (M. Lištiak, Dúbravec), o 16. 00 h: Trebatice - V. Kostoľany (Kusý, Šašo), 29. 4. o 12. 15 h: Čáčov – Chtelnica (B. Lištiak, Porubčan), o 13. 30 h: H. Orešany – Tovarníky (M. Lištiak, OFZ), Gbely – Smolenice (Bulko, Puna).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ - 22. kolo – 28. 4. o 10. 00 a 12. 30 h: Senica - Trnava B (Otrísal, Rosa), 29. 4. o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany – Šaľa (Žáčiková, Slamka), o 12. 30 a 14. 00 h: Lok. Trnava – Chrenová (Paulovič, Vyskoč).
III. LSŽ a LMŽ SZ - 22. kolo – 28. 4. o 10. 00 a 11. 45 h: Hlohovec - Senica B (Jurena, Ľ. Monček), o 10. 00 a 12.00 h: Holíč – Piešťany B (Blažek, Mráz), Leopoldov – Skalica (I. Gálik, OFZ).
KS SŽ Z - 14. kolo – 28. 4. o 10. 30 h: Drahovce – Moravany (Machaček, Šeller), o 16. 00 h: Suchá n/P. – Hrnčiarovce (Frič, OFZ), Dechtice – Gbely (J. Šmidovič, OFZ), Smolenice - J. Bohunice (Šeller, Machaček), Mor. Sv. Ján - Slávia Trnava (Valla, OFZ), Kúty – Chtelnica (Patka, OFZ).
23. kolo
Dospelí
III. liga - 23. kolo – 1. 5. o 16. 30 h: Moravany – Topoľčany (Gašparovič, Cifrík, Divéky, Medovič), J. Bohunice – Štúrovo (Vörös, Marinčák, Fehér, Jeriga).
IV. liga SZ - 23. kolo – 1. 5. o 16. 30 h: Hrnčiarovce – Senica (Fabian, Obeda, Vitko, Gendiar), V. Kostoľany – Tovarníky (Blaháč, A. Grolmus, Čulák, Puha).
V. liga Z - 23. kolo – 1. 5. o 16. 30 h: Mor. Sv. Ján – Radošina (Tanuška, Zigo, Šálek, Karnay), Smolenice – Prašice (Mrázik, Ješko, Otrubčák, Hengerics), Petr. Ves – Čáčov (Kellner, Magdolen, Pastoreková, Gajdúšek), Chtelnica – Holíč (Klačanský, B. Lištiak, Zachar, Bulík), Piešťany – Jalšové (Jurena, M. Šmidovič, Bartoš, Bott), Kúty – Trebatice (Hrabaj, Kútny, Gembický, Grznár), Krakovany – Gbely (Végh, Simon, Benyo, Benovič), Lok. Trnava – Dvorníky (Labai, Edes, Michlian, Blina).
I. liga ženy – 18. kolo – 1. 5. o 15. 00 h: Trnava – Žiar n/Hr. (Žáčiková, Meluš, Janus).
Dorast
IV. liga SZ - 23. kolo – 1. 5. o 13. 30 h: Hrnčiarovce – Piešťany (A. Grolmus, Čulák), Holíč - D. Vestenice (Magdolen, Pastoreková), Moravany – Skalica (Cifrík, Divéky), Radošina – Šaštín (Bartoš, OFZ), J. Bohunice – Vrbové (Marinčák, Fehér), Radošovce - AS Trenčín B (Valla, OFZ).
V. liga Z - 23. kolo – 1. 5. o 13. 30 h: Chtelnica – Zeleneč (B. Lištiak, Zachar), V. Orvište – Leopoldov (Šeller, OFZ), Kúty – Trebatice (Kútny, Gembický), V. Kostoľany – Gbely (Obeda, Vitko), Smolenice – Tovarníky (Ješko, OFZ).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
22. kolo - 28. 4. (sobota) o 16. 00 h: Siladice – Bučany (P. Mucha, Karel, Halász – Peško), Zavar - FC Hlohovec (Vyskoč, Šmidovič, Herega – R), Zeleneč – Cífer (Bačík, R, R – Filo), Leopoldov - Dolná Krupá (Lenivý, Urban, Jančovič – Sivák), Brestovany - Horné Orešany (Rybanský, Jurena, Belanský – Šarvaic), Drahovce – Špačince (Lamoš, Slíž, Textor – Belanský), Ratnovce – Ostrov (Gádoši, Kosmál, Košinár – R), Suchá n/P – Ružindol (Zvolenksý, R, R – Bartovič).
OS A
22. kolo - 29. 4. o 16. 00 h: Kátlovce – Malženice (Urban, Sivák), Bohdanovce – Voderady (Lamoš, Špaček – Novosedlík), Šúrovce – Križovany (Zvolenský, Chudý – R), Majcichov – Lovčice (Štrba, Göndör – Peško), Slávia Trnava –, Košolná (Textor, Rybanský, Lišťjak) hrá sa o 10. 00 h, Opoj - Biely Kostol (Baboš, Čvirik – Gerek), Dolné Dubové – Zvončín (Koberčík, Kolenič – R), Boleráz - Horná Krupá (Gogola, Boorvica, Klačko – R).
OS B
22. kolo - 29. 4. o 16. 00 h: Prašník – Sokolovce (Mráz, Jurena, Baláž – Vančo), Kľačany – Dubovany (J. Mucha, Prvý), Bojničky – Madunice (Beták, Gádoši, Poláčik), Horné Otrokovce – Pastuchov (Šurina, Mihálik), Veselé – Trakovice (Bunček, Bačík, Bočák – Šugra), Červeník - Veľké Orvište (Herega, Šmidovič), Nižná – Pečeňady (Mikluščák, Jančovič, Sekerka), Borovce – Šípkové (Banič, P. Mucha – Ševčík).
III. A
22. kolo - 29. 4. o 16. 00 h: Horné Dubové - Bučany B (Brestovanský, Hetteš), Hrnčiarovce B – Borová (Šmidovič, Herega) hrá sa 28. 4 o 11. 00 h, Dechtice – Dlhá (Nosál, Ondriga), Buková – Radošovce (Adámek, Balažovič), Modranka – Pavlice (Slíž, Fandel), Dolné Orešany – Naháč (Kosmál, Lenivý), Dobrá Voda – Vlčkovce (Halász, Karel), Sloven. Nová Ves – voľno.
III. B
18. kolo - 29. 4. 16. 00 h: Peterčan Hlohovec – Merašice (Vyskoč, Hužovič), Dolný Lopašov - Dvorníky B (Rybanský, Textor – Vandák), Banka – Koplotovce (Ševčík, Krivošík), Šterusy – Žlkovce (Zaťko, Lišťjak), Šulekovo – Tepličky (Šige, Šarvaic, Bihári), Horné Trhovište - Dolné Otrokovce (Toráč, Nitka), Kočín Lančár – Dolné Trhovište (Dzuro, Čmarada).
Dorast
OM
22. kolo - 29. 4. o 13. 30 h: Siladice - Suchá n/P (Karel, Halász) hrá sa 28. 4., Šúrovce – Križovany (Chudý, Zvolenský), Slávia Trnava - Dolná Krupá (Mihálik, Balažovič) hrá sa 28. 4. o 10. 00 h, Dechtice – Trakovice (Ondriga, Nosál), Špačince - Biely Kostol (Kolenič, Koberčík), Krakovany – Modranka (Čmarada, J. Mucha) hrá sa 28. 4. o 16. 00 h, Boleráz – Ružindol (Borovica, Klačko), Zavar – voľno.
OS A
18. kolo - 29. 4. 13. 30 h: Vlčkovce – Bučany (Čvirik, Baboš), Majcichov – Voderady (Göndör, Štrba), Brestovany – Cífer (Jurena, Belanský) hrá sa 28. 4., Kátlovce - Dobrá Voda (Beták, Brestovanský) hrá sa 28. 4. o 16. 00 h, Horná Krupá – Košolná (Hetteš, Brestovanský), Zvončín – Malženice (Špaček, Lamoš), Bohdanovce – voľno.
OS B
22. kolo - 29. 4. o 13. 30 h: Kľačany – Dubovany (Prvý, J. Mucha), Banka – Ostrov (Krivošík, Ševčík), Veselé - Dolný Lopašov (Bačík, Bočák), Drahovce – Červeník (Slíž, Textor) hrá sa 28. 4., Ratnovce – Dvorníky (Kosmál, Košinár) hrá sa 28. 4., Šulekovo – Žlkovce (Ondriga, Nitka) hrá sa 28. 4. o 16. 00 h, Prašník a FC Hlohovec B – voľno.
Žiaci
OM
22. kolo - 28. 4. o 16. 00 h: Siladice – Kľačany ( Halász, Karel) hrá sa o 11. 30 h, Zavar - Dolná Krupá (Šmidovič – Herega) hrá sa o 14. 00 h, Šúrovce – Trebatice (Borovica, Nosál), Kátlovce – Zeleneč (Brestovanský, Beták) hrá sa o 14. 00 h, Brestovany - Trakovice (Belanský, Jurena) hrá sa o 11. 30 h, Špačince - Veľké Orvište (Rác, Pinkas) hrá sa 29. 4. o 16. 00 h, Modranka - Veľké Kostoľany (Belanský) hrá sa 29. 4. o 14. 00 h, Dobrá Voda – Dvorníky (Hužovič, Zaťko).
Dohrávka 15. kola – 1. 5. o 17. 00 h: Trakovice – Siladice (Kosmál, Krivošík), V. Orvište – Zeleneč (Prvý, Banič), V. Kostoľany – Trebatice (Gádoši, Kolenič), Dvorníky – D. Krupá (Nosál, Nitka), D. Voda – Kľačany (P. Mucha, J. Mucha), Modranka – Zavar (Belanský, Kočišová), Špačince – Šúrovce (Šmidovič, Herega), Brestovanský – Kátlovce (Poláš, Textor).
OS A
18. kolo - 28. 4. o 16. 00 h: Madunice – Voderady (Dzuro), Lovčice – Križovany (Špaček), Majcichov – Cífer (Baláž), Opoj – Bučany (Bunček), Horné Orešany - Biely Kostol (Chudý), Vlčkovce – Malženice (Mráz), Ružindol – Červeník (Kolenič).
OS B
18. kolo - 28. 4. o 16. 00 h: Buková - Dolný Lopašov (Kosmál), Trstín – Boleráz (Štrba), Pečeňady – Radošovce (Ševčík), Dolné Orešany – Šulekovo (Lenivý, Kosmál) hrá sa 29. 4. o 14. 00 h, Nižná – Bohdanovce (Banič), Žlkovce - Peterčan Hlohovec (Radošovský), Naháč – voľno.
Dohrávky 15. kola – 1. 5. o 17. 00 h: Boleráz – Nižná (Hetteš), Dolný Lopašov – Pečeňady (Sekerka).
OS C
18. kolo - 28. 4. o 16. 00 h: Borovce – Ratnovce (Sekerka), Jalšové A – Koplotovce (Toráč), Banka – Bojničky (Prvý), Krakovany – Ostrov (J. Mucha, Čmarada) hrá sa o 14. 00 h, Veselé – Sokolovce (Kolenič), Dubovany a Pastuchov – voľno.
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou