Sobota, 24. júl, 2021 | Meniny má VladimírKrížovkyKrížovky

4. liga

Hrnčiarovce zvíťazili v Chynoranoch V. Kostoľany - Mýtna N. Ves 0:1 (0:1) Góly: 35. Ondruš V 28. min bol v šestnástke faulovaný Hanzel, rozhodca to neposúdil ako faul, napriek tomu, že domáci hráč krvácal. V 35,. minstrelili hostia po centrovanej lopte

Hrnčiarovce zvíťazili v Chynoranoch
V. Kostoľany - Mýtna N. Ves 0:1 (0:1)
Góly: 35. Ondruš
V 28. min bol v šestnástke faulovaný Hanzel, rozhodca to neposúdil ako faul, napriek tomu, že domáci hráč krvácal. V 35,. minstrelili hostia po centrovanej lopte z paäťky gól. Po obrátke hrali hostia už len na svoej polovici. Šance Lužáka, dve Varrinva a potom aj Kubiša zostali nevyužité. Zta predvedený výkon by so domáci bod zaslúžili.
Rozhodoval Bojda, ŽK: Gula, Kubiš – za domácich, 50 divákov.
V. KOSTOĽANY: Tomášik – Blaško, Ondrašík, Brezovan, Šupa, Gula, Kubiš, Lužák, Vavrinec (90. Galbička), Modrovič, Hanzel (84. Horváth). T: M. Zelenay.
MÝTNA N. VES: Bohunský, Varga (46. Andrášik), Vermeš, Ševčík, Ondruš, Ližňák, Cabaj (88. Šiška), Olvecký, Candrák (67. Farkaš), Koprda, Rimanovský. T: J. Kolárik.
Miroslav Maco

Chynorany – Hrnčiarovce 1:2 (0:2)
Góly: 57. P. Maťavka - 22. Polakovič (11 m), 25. Heteš.
V 1. minúte zakrútený trestný kop domácich spoza šestnástky vytlačil brankár Danišovič na roh. Z rohu hlavičkoval Maťulka Juraj len do rúk brankára. V 12. minúte si to Parkan zopakoval s tej istej situácie tesne nad bránu. V 22. minúte bolo na ukazovateli skóre 0:1, keď po faule Maťalku Polakovič premenil pokutový kop. V 25. minúte dal druhý gól hostí Heteš. V týchto fázach boli hostia jasne lepší. Potom prišla červená karta Parkana za protesty. Domáci museli zabojovať a v 57. minúte Aneštík vybojoval loptu a jeho center Maťavka premenil. Domáci tlačili dopredu loptu ale chýbala presná prihrávka. Sily sa vyrovnali keď v 67. minúte dostal Kytta červenú kartu. Domáci tlačili do konca ale hostia si ubránili výsledok. Rozhodoval: Peter Pucher, počet divákov: 220 divákov
CHYNORANY: Mikula – M. Magdolén, Parkan, Aneštík, T. Magdolén, P. Maťavka (88. Kozinka), J. Maťalka, Košťál, Košík, Ondrejkovič, Košarišťan.
HRNČIAROVCE: Danišovič - Adámek, Cíferský, Kvetan, Hlinka, Minčič, Heteš, Kurinec (86. Šarabok), Jurka (68. Kyselica), Polakovič, Kytta.

Bošany – Skalica 3:1 (2:1)
Góly: 16. Papranec, 33. Šesták, 67. Ambróz (11m) - 11.Kubík.
V zápase dobrej úrovne zaslúžene vyhrali domáci. Hostia mali dobrý začiatok keď bránu súpera ohrozili už v 2. minúte. V 9. minúte neuspel domáci Papranec z trestného kopu. Vedúci gól hostí vsietil domácim v 11 minúte Kubík. Po rohovom kope sa v 16. minúte najlepšie zorientoval Papranec a vyrovnal na 1:1. V ďalšej akcii domácich našiel Papranec Šestáka, ktorý v 33. minúte zvýšill na 2:1. Hostia faulovali Ambróza , ktorý z 11 metrového kopu uzatvoril skóre na 3:1. Rozhodoval: Tomčík, Počet divákov: 200.
BOŠANY: Švec - Kapusta, Jamrich, Kontúr, Kalamár, Kladka, Kostolný, Ambróz (89. Tureček), Papranec, Husár (85. Taraba), Šesták (76. L. Hodál).
SKALICA: Zongor - Kucharič, Šefčík, Brezina (84. Pudelka), Urbánek, Jánošík, Krampáček, Danajk (82. R. Zongor), Štepanovský, Bajan, Kubík (80. Sprušanský).

Šimonovany – Senica 0:1 (0:1)
Gól: 38. Ilek
V prvom polčase sa hral priemerný futbal a po jedinej chybe domácich Ilek otvára skóre na 0:1. Druhý polčas sa viedol v drvivej prevahe domácich, ale ani veľké úsilie nestačilo na zvrat v zápase. Rozhodoval: Šmidovič, počet divákov:120

Ostatné výsledky 19. kola: Solčany - P. Bystrica 0:3 (0:0), N. Pravno – N. Dubnica 2:2 (2:0), Trenč. Stankovce - Kanianka 1:1 (0:0), Častkovce - Tovarniky 2:0 (2:0)

1. P. Bystrica*19*17*2*0*58:7*53*(+26)
2. Mýtna N. Ves*19*15*2*2*47:15*47*(+20)
3. T. Stankovce*19*13*3*3*49:15*42*(+12)
4. Častkovce*19*12*3*4*56:30*39*(+9)
5. Solčany*19*10*3*6*37:29*33*(+3)
6. Hrnčiarovce*19*10*2*7*32:26*32*(+5)
7. Skalica*19*9*4*6*35:22*31*(+4)
8. Kanianka*19*9*3*7*44:27*30*(+3)