Žiaci
OM
Výsledky 18. kola: Siladice – Šúrovce 2:0, Kátlovce – Zavar 2:1, Brestovany – Kľačany 2:3, Špačince - Dolná Krupá 2:1, Modranka – Trebatice 2:0, Dobrá Voda – Zeleneč 0:4, Dvorníky – Trakovice 2:0, Veľké Kostoľany - Veľké Orvište 3:0.
1. Zeleneč 17 15 2 0 66:6 47
2. Kľačany 17 13 2 2 62:17 41
3. Trebatice 17 10 4 3 55:11 34
4. Siladice 17 10 4 3 42:20 34
5. Kátlovce 17 10 1 6 54:27 31
6. Modranka 17 9 1 7 21:35 28
7. V. Orvište 17 7 4 6 41:39 25
8. Brestovany 16 8 0 8 35:20 24
9. Trakovice 17 7 3 7 20:21 24
10. Šúrovce 16 8 0 8 22:32 24
11. D. Voda 17 6 1 10 27:57 19
12. V. Kostoľany 17 4 4 9 26:35 16
13. D. Krupá 17 4 3 10 24:30 15
14. Dvorníky 17 3 1 13 19:82 10
15. Zavar 17 2 2 13 21:43 8
16. Špačince 17 2 2 13 10:70 8
OS A
Výsledky 14. kola: Madunice – Majcichov 14:2, Opoj – Lovčice 3:0, Horné Orešany – Voderady 0:2, Vlčkovce – Križovany 0:9, Ružindol – Cífer 4:0, Červeník – Bučany 3:0, Malženice - Biely Kostol 1:2.
1. Križovany 14 11 2 1 72:13 35
2. Voderady 14 11 2 1 52:8 35
3. Cífer 14 11 1 2 70:16 34
4. Madunice 14 9 0 5 74:23 27
5. Ružindol 14 8 2 4 64:27 26
6. H. Orešany 14 7 2 5 36:28 23
7. Lovčice 14 7 0 7 59:29 21
8. Opoj 14 7 0 7 29:40 21
9. Bučany 14 6 0 8 32:43 18
10. Červeník 14 5 2 7 26:37 17
11. B. Kostol 14 3 1 10 26:65 10
12. Majcichov 14 3 1 10 27:125 10
13. Malženice 14 2 1 11 13:56 7
14. Vlčkovce 14 1 0 13 10:80 3
OS B
Výsledky 14. kola: Buková – Trstín 0:6, Dolné Orešany - Dolný Lopašov 0:5, Nižná – Naháč 5:4, Žlkovce – Boleráz 1:1, Peterčan Hlohovec – Radošovce 3:0, Bohdanovce – Šulekovo 5:0, Pečeňady – voľno.
1. Pet. Hlohovec 13 12 0 1 62:6 36
2. Bohdanovce 13 10 1 2 48:11 31
3. Trstín 13 10 0 3 60:16 30
4. Radošovce 13 8 0 5 50:17 24
5. Buková 13 7 2 4 46:25 23
6. Nižná 13 7 0 6 42:47 21
7. Naháč 13 6 0 7 45:53 18
8. D. Lopašov 13 5 0 8 48:45 15
9. Šulekovo 13 5 0 8 20:40 15
10. Boleráz 13 4 2 7 32:39 14
11. Žlkovce 13 4 1 8 30:45 13
12. Pečeňady 12 3 0 9 17:34 9
13. D. Orešany 13 0 0 13 1:123 0
OS C
Výsledky 14. kola: Borovce – Banka 0:15, Krakovany – Ratnovce 2:1, Veselé – Bojničky 1:2, Sokolovce – Dubovany 1:4, Pastuchov – Ostrov 9:0, Koplotovce a Jalšové – voľno.
1. Bojničky 12 11 0 1 76:6 33
2. Jalšová A 11 10 0 1 76:6 30
3. Pastuchov 12 8 2 2 41:13 26
4. Dubovany 12 7 2 3 49:19 23
5. Ratnovce 12 6 3 3 35:17 21
6. Sokolovce 12 6 2 4 34:21 20
7. Krakovany 12 5 1 6 33:47 16
8. Koplotovce 11 4 1 6 29:23 13
9. Banka 12 4 1 7 40:39 13
10. Veselé 12 2 1 9 26:45 7
11. Ostrov 12 1 1 10 22:51 4
12. Borovce 12 0 0 12 5:179 0
- tač -