Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí III. liga – 19. kolo – 7. 4. o 15. 30 h: Moravany – Neded (M. Sluk, Cabaj, M. Štrba, Gendiar), 8. 4. o 15. 30 h: J. Bohunice - Nové Zámky (Mizerák, Formel, Škadra, Pecho).

Dospelí
III. liga – 19. kolo – 7. 4. o 15. 30 h: Moravany – Neded (M. Sluk, Cabaj, M. Štrba, Gendiar), 8. 4. o 15. 30 h: J. Bohunice - Nové Zámky (Mizerák, Formel, Škadra, Pecho).
IV. liga SZ – 19. kolo – 8. 4. o 15. 30 h: V. Kostoľany - Mýtna N. Ves (Bojda, Majer, Bencsik, Medovič).
V. liga Z – 19. kolo – 8. 4. o 10. 00 h: Lok. Trnava – Holíč (Šamko, Igaz, Hanek, Vadkerti), o 15. 30 h: Petr. Ves –Radošina (Šeller, Jurena, M. Šmidovič, Grznár), Chtelnica – Smolenice (T. Monček, Badár, Barenčík, Samek), Piešťany - Mor. Sv. Ján (Gembický, Kútny, Hrabaj, Barinka), Kúty – Prašice (Truhlík, Šálek, Skaličan, Dekýš), Krakovany – Čáčov (Hanek, Igaz, Očkovský, Janas), Dvorníky – Jalšové (Vyskočil, Vincze, Ševčík, Slovák), Gbely – Trebatice (Mihál, Debnár, Mosný, Neckár).
I. liga ženy – 15. kolo – 7. 4. o 14. 30 h: Trnava – Žilina (Štrbková, Kellner, Magdolen).
Dorast
I. LSD a LMD – 20. kolo – 5. 4. o 13. 00 a 15. 15 h: Trnava – B. Bystrica (Bohun, Krivošík, Frič, Kalčík, Kopča).
II. LSDZ a LMDZ – 20. kolo – 6. 4. o 13. 00 a 15. 15 h: Lok. Trnava – N. Zámky (J. Šmidovič, Bartoš, Haršány, P. Gádoši).
IV. liga SZ – 19. kolo – 7. 4. o 13. 00 h: Moravany – Holíč (Cabaj, M. Štrba), Radošina - D. Vestenice (Košťál, I. Gálik), J. Bohunice – Hlohovec (Lauko, OFZ), Vrbové – Šaštín (Krivošík, Haršány).
V. liga Z – 19. kolo – 7. 4. o 15. 30 h: Chtelnica – Hlboké (Šašo, OFZ), V. Kostoľany – Čáčov (Boledovič, Boleček), Smolenice – Zeleneč (L. Monček, Dúbravec), 8. 4. o 13. 00 h: Gbely – Trebatice (Debnár, Mosný), Kúty – Bojná (Šálek, Skaličan).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ – 7. 4. o 10. 00 a 12. 00 h: Trnava B – Chrenová (Frič, Moncman).
III. LSŽ a LMŽ SZ – 19. kolo – 8. 4. o 10. 00 a 11. 30 h: Senica B – Trenčín B (Rosa, Mráz), o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany B - Myjava B (I. Gálik, Kusý).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
19. kolo - 8. 4. o 15. 30 h: Ostrov – Siladice (Lamoš, Mikluščák, Jančovič – Šarvaic), Drahovce – Ružindol (Nitka, Klačko, Nosál – Filo), Horné Orešany - Suchá n/P (Kočišová, Herega, Poláš – Sivák), Dolná Krupá – Ratnovce (Rybanský, Hetteš, Pinkas – Bartovič), Cífer – Špačince (Zvolenský, Göndör, Mráz – Novosedlík), FC Hlohovec – Brestovany (Vyskoč, Urban, Durkot – Šugra), Bučany – Leopoldov (Sekerka, P. Mucha, Vražič – Vančo), Zavar – Zeleneč (J. Mucha, Borovica, Ondriga – Ševčík).

Skryť Vypnúť reklamu

OS A
19. kolo - 8. 4. o 15. 30 h: Zvončín – Kátlovce (Koberčík, Krivošík – R), Biely Kostol - Horná Krupá (Šarvaic, Šige, Petráš – Vandák), Košolná – Boleráz (Šurina, Mihálik – Peško), Lovčice - Dolné Dubové (Šmidovič, Adámek), Križovany – Opoj (Baláž, Ševčík – Belanský), Voderady - Slávia Trnava (Karel, Halasz), Malženice – Majcichov (Bočák, Radošovský), Bohdanovce – Šúrovce (Jurena, Štrba – Gerek).

OS B
19. kolo - 7. 4. o 15. 30 h: Pečeňady – Sokolovce (Mihálik, Šurina), Veľké Orvište – Šípkové (Göndör, Brestovanský – Belanský) hrá sa 8. 4. o 10. 30 h, Trakovice – Borovce (Čvirik, Baboš), Pastuchov – Nižná (Nosál, Nitka – Vandák), Madunice – Červeník (Halász, Karel – Peško), Dubovany – Veselé (Kosmál, Špaček, Kočišová) hrá sa vo Veselom, Prašník - Horné Otrokovce (Bunček, Bačík – Šugra), Kľačany – Bojničky (Urban, Zaťko – Bartovič).

Skryť Vypnúť reklamu

III. A
19. kolo - 8. 4. o 15. 30 h: Pavlice – Vlčkovce (Fandel, Slíž), Radošovce - Dobrá Voda (Rác, Lištiak – R), Dlhá - Dolné Orešany (Bačík, Bunček), Borová – Modranka (Textor, Gádoši), Bučany B – Buková (Gádoši, Vražič) hrá sa 7. 4. o 15. 30 h, Sloven. Nová Ves – Dechtice (Brestovanský, Hužovič), Horné Dubové - Hrnčiarovce B (Beták, Zaťko), Naháč – voľno.

III. B
15. kolo - 8. 4. o 15. 30 h: Dolné Otrokovce - Peterčan Hlohovec (Baboš, Čvirik), Tepličky - Kočín Lančár (Kosmál, Špaček), Žlkovce - Dolné Trhovište (Banič, Prvý), Koplotovce - Horné Trhovište (Dzuro, R), Dvorníky B – Šulekovo (Špaček, Kosmál – R) hrá sa 8. 4. o 11. 00 h., Merašice – Šterusy (Gogola, Poláčik), Dolný Lopašov – Banka (Košinár, Čmarada) hrá sa v Kočíne.

Dorast:
OM
19. kolo - 8. 4. o 13. 00 h: Modranka – Siladice (Hužovič, Brestovanský), Biely Kostol – Ružindol (Krivošík, Durkot) hrá sa 7.4., Trakovice – Boleráz (Baboš, Čvirik) hrá sa 7. 4. o 13. 30 h, Dolná Krupá – Krakovany (Hetteš, Pinkas), Križovany – Špačince (Ševčík, Baláž), Suchá n/P - Slávia Trnava (Mihálik, Šurina), Zavar – Šúrovce (Borovica, Ondriga), Dechtice – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

OS A
15. kolo - 8. 4. o 13. 00 h: Dobrá Voda – Malženice (J. Mucha) hrá sa 7. 4. , Cífer – Zvončín (Göndör, Mráz), Voderady - Horná Krupá (Halász, Karel), Bučany – Kátlovce (P. Mucha, Vražič), Bohdanovce – Brestovany (Štrba, Jurena), Vlčkovce – Majcichov (Adámek, Šmidovič), Košolná – voľno.

OS B
19. kolo - 8. 4. o 13. 00 h: Drahovce – Žlkovce (Klačko, Nosál), Dolný Lopašov – Šulekovo (P. Mucha, Sekerka) hrá sa 7. 4. o 15. 30 h v Kočíne, Ostrov – Ratnovce (Prvý, Banič) hrá sa 7. 4. o 15. 30 h, FC Hlohovec B – Červeník (Poláčik, Gogola), Dubovany – Veselé (Špaček, Kočišová) hrá sa 7. 4. o 13. 30 h vo Veselom, Prašník – Banka (Bačík, Bunček) hrá sa 7. 4. o 13. 30 h., Kľačany a Dvorníky – voľno.

Žiaci
OM
19. kolo - 7. 4. o 15. 30 h: Veľké Kostoľany – Siladice (R, R) hrá sa o 13. 00 h, Veľké Orvište – Dvorníky (R, R) hrá sa o 13. 30 h, Trakovice - Dobrá Voda (Čvirik, Baboš) hrá sa o 11. 30 h, Zeleneč – Modranka (Šmidovič, Belanský), Trebatice – Špačince (Čmarada) hrá sa o 13. 00 h, Dolná Krupá – Brestovany (Poláš, Fandel), Kľačany – Kátlovce (Zaťko, Urban) hrá sa o 13. 30 h, Zavar – Šúrovce (Lamoš, Kolenič).

OS A
15. kolo - 7. 4. o 15. 30 h: Malženice – Madunice (Adámek), Biely Kostol – Červeník (Durkot, Krivošík), Bučany – Ružindol (Vražič, Gádoši) hrá sa o 13. 30 h, Cífer – Vlčkovce (Rybanský), Križovany - Horné Orešany (Mráz), Voderady – Opoj (Slíž), Lovčice – Majcichov (Jančovič).

OS B
15. kolo - 7. 4. o 15. 30 h: Bohdanovce – Buková (Vyskoč), Šulekovo - Peterčan Hlohovec (Herega), Radošovce – Žlkovce (Pinkas) hrá sa o 13. 00 h, Boleráz – Nižná (Hetteš), Naháč - Dolné Orešany (Mikluščák), Dolný Lopašov – Pečeňady (Sekerka, P: Mucha) hrá sa o 13. 30 h v Kočíne, Trstín – voľno.

OS C
15. kolo - 7. 4. o 15. 30 h: Pastuchov – Borovce (Nosál, Nitka) hrá sa o 10. 00 h, Ostrov – Sokolovce (Banič, Prvý), Dubovany – Veselé (Kočišová, Špaček) hrá sa o 11. 30 h vo Veselom, Koplotovce – Krakovany (Ondriga), Jalšové A – Banka (Borovica), Bojničky a Ratnovce – voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 999
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 246
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 404
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 952
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 029
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 932
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 226
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 914
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 713
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 603
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Miera pozitivity prekročila jedno percento.

3 h
Vľavo herci a vpravo fanúšikovia Spartaka Trnava počas predpremiéry predstavenia Futbal alebo Bílý andel v pekle v Divadle Jána Palárika v Trnave.

Herci sa cítili ako na trávniku, pri „ďakovačkách“ nechýbali chorály.

4 h
Zdravotník odoberá vzorku počas testovania na koronavírus.

Záujemcovia o testovanie sa mohli objednať na presný čas.

6 h
Minister školstva Branislav Gröhling (SaS).

Pedagogickým zamestnancom sa od januára platy celoplošne nezvýšili.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

9 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

8 h

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22. jan

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

12 h

Už ste čítali?