Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

„Naše“ kluby naplno

Vrbové – Prievidza 1:0 (1:0) Gól: 26. Ščepko. Na ťažkom šmykľavom teréne predviedli oba mužstvá dobrý výkon, kde sa útoky striedali na oboch stranách. V 26. min Hnilka vybojoval loptu, potiahol akciu po pravej strane, zacentroval do päťky na Ščepku a te

Vrbové – Prievidza 1:0 (1:0)
Gól: 26. Ščepko.
Na ťažkom šmykľavom teréne predviedli oba mužstvá dobrý výkon, kde sa útoky striedali na oboch stranách. V 26. min Hnilka vybojoval loptu, potiahol akciu po pravej strane, zacentroval do päťky na Ščepku a ten dal po zemi z uhla gól. V druhom polčase videli diváci tiež zaujímavý zápas. Ale ani šanca P. Bogoru faulovaného tesne pred pokutovým územím a následný priamy kop ďalší gól nepriniesla. V 58. min mohol vyrovnávať Špánik, ale pred Sedláčkom neuspel. Gólový zásah Ščepku ešte z prvého polčasu bol tak trojbodový.
Rozhodoval Matúš, ŽK: Hnilka, Koyš, Ščepko, Gúčik, Andrísek, Greguš – Michalička, Uškovič, Hrabač, 480 divákov.
MFK: Sedláček – Greguš, Stančík, Gúčik, Adamec – Koyš (56. Gažík), Andrísek, Ohrablo (66. P. Bogora), Hnilka – Ščepka (75. Žák), Kubiš. Tréner J. Kravárik. HFK: Furka – Hrabač, Michalička (60. Rybár), Pekár, Martin Oršula, Pavlovkin, Halaška, Mir. Oršula (40. Néma), Špánik, Uškovič, Oravec (68. Krško). Tréner J. Mikloška. PETER SEDLÁČEK

Trnava B – Nové Mesto 2:0 (0:0)
Góly: 47. Radošovský, 61. M. Križánek.
Prvý polčas priniesol vyrovnaný futbal, v ktorom však domáci pôsobili herne lepším dojmom. Výrazné šance absentovali na oboch stranách, ale v 25. min predsa len ukázal snahu Juhász. Jeho strelu spoza šestnástky Grznár vyrazil na roh. Po obrátke domáci pridali na dôraze a to sa prejavilo aj na zmene skóre. Už v 47. min po chybe obrany hostí dal prvý gól Radošovský. Druhý gól prišiel po centri z ľavej strany, keď si do pokutového územia vbehol M. Križánek a nekompromisne zavesil do protiľahlého rohu brány.
Rozhodoval Prešinský, bez kariet, 200 divákov.
SPARTAK B: Rybánksy – Jakubička, Hrabal, Turtenwald, Žák – Ivanič, Juhász (79. Pilíšek), Hlavatovič, Benčík – Radošovský, M. Križánek (83. B. Križánek). Tréner A. Fandel. AFK: Grznár – Otočka, Hanko (67. Končitík), Šupka, Balcír, Horúcka, M. Bogora, Lintner, Drahno, Barkóci (78. Kadák), Stano (67. Hulínek). Tréner M. Lintner. STANISLAV ŠIMKO

Ostatné výsledky 15. kola: Vráble - Slovan Bratislava B 1:2 (1:0), Púchov – Nitra B 3:0 (1:0), Artmedia B – D. Vestenice 4:0 (1:0), Nemšová - Rača 0:0, Dúbravka - SFM Senec – nehralo sa pre nespôsobilý terén.

1. Artmedia B 15 8 3 4 26:10 27 (+3)
2. Nemšová 15 8 3 4 21:12 27 (+3)
3. Dúbravka 14 7 3 4 18:12 24 (+3)
4. Vráble 15 6 5 4 14:8 23 (-1)
5. Trnava B 15 6 5 4 16:14 23 (-1)
6. Púchov 15 5 7 3 21:15 22 (-2)
7. N. Mesto 15 6 4 5 18:21 22 (+1)
8. Prievidza 15 6 3 6 21:15 21 ( 0)