Utorok, 27. júl, 2021 | Meniny má BoženaKrížovkyKrížovky

2. liga

Vrbové – Prievidza 1:0 (1:0) Na ťažkom šmykľavom teréne predviedli oba mužstvá dobrý výkon, kde sa útoky striedali na oboch stranách. V 26. min Hnilka vybojoval loptu, potiahol akciu po pravej strane, zacentroval do päťky na Ščepku a ten dal po zemi z uh

Vrbové – Prievidza 1:0 (1:0)
Na ťažkom šmykľavom teréne predviedli oba mužstvá dobrý výkon, kde sa útoky striedali na oboch stranách. V 26. min Hnilka vybojoval loptu, potiahol akciu po pravej strane, zacentroval do päťky na Ščepku a ten dal po zemi z uhla gól. V druhom polčase videli diváci tiež zaujímavý zápas. Ale ani šanca P. Bogoru faulovaného tesne pred pokutovým územím a následný priamy kop ďalší gól nepriniesla. V 58. min mohol vyrovnávať Špánik, ale pred Sedláčkom neuspel. Gólový zásah Ščepku ešte z prvého polčasu bol tak trojbodový.
PETER SEDLÁČEK
GÓL: 26. Ščepko.
ŽK: Hnilka, Koyš, Ščepko, Gúčik, Andrísek, Greguš – Michalička, Uškovič, Hrabač, rozhodoval Matúš, 480 divákov.
MFK: Sedláček – Greguš, Stančík, Gúčik, Adamec – Koyš (56. Gažík), Andrísek, Ohrablo (66. P. Bogora), Hnilka – Ščepka (75. Žák), Kubiš. T: J. Kravárik.
HFK: Furka – Hrabač, Michalička (60. Rybár), Pekár, Martin Oršula, Pavlovkin, Halaška, Mir. Oršula (40. Néma), Špánik, Uškovič, Oravec (68. Krško). T: J. Miklóš.

ZK: Adam Greguš (pravý obranca), Marián Ščepko (útočník) –obaja Vrbové
HZ: 6

Trnava B – N. Mesto 2:0 (0:0)
Prvý polčas priniesol vyrovnaný futbal, v ktorom však domáci pôsobili herne lepším dojmom. Výrazné šance absentovali na oboch stranách, ale v 25. min predsa len ukázal snahu Juhász. Jeho strelu spoza šestnástky Grznár vyrazil na roh. Po obrátke domáci pridali na dôraze a to sa prejavilo aj na zmene skóre. Už v 47. min po chybe obrany hostí dal prvý gól Radošovský. Druhý gól prišiel po centri z ľavej strany, keď si do pokutového územia vbehol M. Križánek a nekompromisne zavesil do protiľahlého rohu brány.