Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

4. liga

V prvom polčase bol duel posledného s prvým vyrovnaný. Po chybe v obrane Považania ujali vedenia. V 15. min mohli domáci Vavrincom vyrovnať. Po chybe kostolianskeho stopéra pridal Hrnčík druhý gól. V 57. min po rýchlom brejku domáci predsa znížili.

V. Kostoľany - P. Bystrica 1:4 (0:1)
Góly: 57. Lužák - 9., 52. a 82. Hrnčík, 84. Čelko.
Zvyšok stretnutia sa odohrával v strede ihriska, V. Kostoľany začali hrať vabank a to líder súťaže využil na strelenie ďalších dvoch gólov.
Rozhodoval Titurus, 200 divákov, ŽK: Ondrášik, Šupa (V. Kostoľany)
V. KOSTOĽANY: Tomášik – Franc, Ondrášik, Gajarský, Šupa, Gula, Blaško, Vavrinec, Brezovan (66. Kohút), Lužák (58. Boháčik), Horváth (46. Hanzel).
P. BYSTRICA: Bartek – Čelko, Nemček, Ištók, Bednár, Ondrička, M. Hedera, F. Hedera (58. Valient), Raninec (73. Kostelanský), Hrnčík (85. Melicherík), Gáborík.
Milan Boháčik

N. Pravno – Hrnčiarovce 2:1 (1:1)
Góly: 30. a 50.Michal Jamrich – 40. Polakovič.
Za pekného slnečného počasia sa hral priemerný futbal, domáci mali miernu prevahu, ale do vyložených šancí sa nedostávali. Až v 30. min po samostatnej akcii Vrábela a po nezištnej prihrávke Michal Jamrich vsietil prvý gól. Prvý polčas sa odohrával v strede ihriska. Hostia v 40. min vyrovnali Polakovičom. Druhé dejstvo malo takú istú pohodu. Domáci však zabrali. Dve šance nepremenili, no v 50. min Mich. Jamrich vsietil víťazný gól N. Pravna. Domáci si, aj keď nie kvalitou ale bojovnosťou, víťazstvo zaslúžili.
Rozhodoval Pintner., 200 divákov.
N. PRAVNO: M. Pročka – Mich. Jamrich, I. Jurkovič, L. Pročka, A. Bielik, Čampiš, Mir. Jamrich, P. Valko, R. Líška, Václaviak, Vrábel, str. Štiffel, Šuja, Oboňa.
HRNČIAROVCE: Daniovič – Adámek, Kiferský, Svetan, Hlinka, Šaroubek, Petuš, Polakovič, Jurka, Kurinec, Kyselica, Kováč, Pavkovič.

Solčany – Senica 1:0 (1:0)
Gól: 28. Lukáš Michalík
Za pekného slnečného počasia a na dobrom povrchu mali obe mužstvá opatrný nástup. V 28. minúte prekonal Lukáš Michalík brankára hostí. Druhý počas obe družstvá pritvrdili čo sa odrazilo aj na vylúčeni v 87. minúte Surového za druhý faul odzadu. Svetlý moment zápasu v druhom polčase bol nástup dorastenca Tarinu, ktorý na tomto zápase debutoval medzi mužmi.
Rozhodoval: Pucher, 250 divákov.
SOLČANY: Ambróz – Klačanský, Patrovič, Hippík, Mančík, Kuna, M. Michalík, Illáš (46. Hulla), I. Michalík (62. Tarina), Soboňa, L. Michalík.
SENICA: Šraga - Ferík, Hrebíček, Bajan, Karas, Nestarec, Surový, Šúrek (78. Surscyk), Varga (85. Ryčovský), Starych (70. Rybnikár), Sekáč.

Častkovce - Skalica 3:1 (2:1)
Góly: 5. a 7. Kostelan, 75. Vrábel (11m) - 16. Kubík
Domáci Ropspol začal veľkým náporom a už v 5. min po chybe hosťujúcej obrany a presnej prihrávke M. Madra otvoril skóre zápasu Kostelan. O dve minúty nato si to táto dvojica zopakovala a domáci viedli 2:0. V 16. min bojovní hostia znížili krížnou strelou z hranice šestnástky Kubíkom. V 30. min vysunul Gažo Kostelana, ale ten mieril z čistej šance vedľa. Hneď na to bravúrne zneškodnil domáci gólman Minárik strelu Štefanovského. V druhom polčase v 75. min sa stiahnutie Osuského v čistej šanci kopali domáci pokutový kop a ten kapitán domácich Vrábel premenil na konečných 3:1.
Rozhodoval Bartoš., ŽK: Rusnák, Ševčík, 200 divákov.
ČASTKOVCE: Minárik - Hevier, Gonos (75. Burza), Rusnák, Vrábel, Gažo, Osuský (90. Majerník), Madro, Kostelan, Madera, Ostrovský.
SKALICA: T. Zongor - Kucharič, Ševčík, Prušanský, Urbánek, (82. R. Zongor), Jánošik, Rampáček, Darajka (62. Púdelka), Štefanovský, Bajan, Kubík. Peter Halienka

Ostatné výsledky 17. kola: Chynorany – Šimonovany 2:1 (1:1), Bošany - Mýtna N. Ves 1:2 (0:1), Tovarníky – Kanianka 1:6 (0:3), Trenč. Stankovce – N. Dubnica 2:0 (1:0)

1. P. Bystrica*17*15*2*0*50:7*47*(+23)
2. Mýtna N. Ves*17*13*2*2*45:15*41*(+17)
3. T. Stankovce*17*13*1*3*46:12*40*(+13)
15. Tovarníky*17*2*1*14*11:56*7*(-20)
16. V. Kostoľany*17*1*1*15*20:56*4*(-23)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 740

Pre aplikáciu je potrebné zaregistrovať svojej osobné údaje, administrátori na odberovom mieste ich potom načítajú priamo cez QR kód.