Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí II. liga Z - IV. liga SZ – 18. kolo – 1. 4. o 15. 30 h: Senica – Tovarníky (Janus, Ondruš, Šimurka, Konečný), Hrnčiarovce – V. Kostoľany (Petránek, Línet, Patka, Jozaf).

Dospelí
II. liga Z -
IV. liga SZ – 18. kolo – 1. 4. o 15. 30 h: Senica – Tovarníky (Janus, Ondruš, Šimurka, Konečný), Hrnčiarovce – V. Kostoľany (Petránek, Línet, Patka, Jozaf).
V. liga Z – 18. kolo – 1. 4. o 10. 30 h: Čáčov - Lok. Trnava (Maslo, Slomkowski, Caňo, Puha), o 15.30 h Radošina – Trebatice (Sárai, Strečko, Žáčiková, Grznár), Jalšové – Gbely (Benyo, Végh, Zs. Simon, Jurena), Holíč – Dvorníky (Barenčík, T. Monček, Badár, Karnay), Mor. Sv. Ján – Kúty (Sedlár, Klačanský, B. Lištiak, Medovič), Smolenice – Piešťany (Rosa, Blažek, Paulovič, Mišún), Petr. Ves – Chtelnica (Tekeľ, Gančár, Gábor, Sloboda).
Dorast
III. LSD a LMD – 18. kolo – 31. 3. o 10. 00 a 12. 30 h: Sereď - Trnava B (V. Kukan, Z. Kukan, Strečko, Haršáni), o 14. 00 a 16. 00 h: Led. Rovne - Brezová p/B. (Otiepka, Burian, Dohál, Pecho).
IV. liga SZ - 18. kolo - 31. 3. o 10. 30 h: Piešťany – Šaštín (Lauko, Haršány), o 11.00 h Hlohovec – Radošovce (Bartoš, OFZ), 1. 4. o 13. 00 h: Skalica - AS Trenčín B (J. Šmidovič, Vyskoč), Hrnčiarovce – Radošina (Línet, Patka), Holíč – Ilava (T. Monček, Badár).
V. liga Z – 18. kolo – 31. 3. o 15. 30 h: Leopoldov – Gbely (Očkovský, OFZ), Zeleneč – Tovarníky (L. Monček, OFZ), 1. 4. o 12. 15 h: Čáčov – Smolenice (Slomkowski, Caňo), o 13. 00 h: H. Orešany – Trebatice (Hafrovič, OFZ).
Žiaci
I. LSŽZ a LMŽZ – 16. kolo – 31. 3. o 10. 00 a 12. 00 h: Trnva – Nitra (J. Šmidovič, M. Lištjak, Boleček).
II. LSŽ a LMŽ – 18. kolo – 31. 3. o 10. 00 a 12. 00 h: Senica – Vráble (Petránek, Linet), 1. 4. o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany - Nitra B (Kravárik, OFZ), o 12. 30 a 14. 00 h: Lok. Trnava – Šaľa (Frič, OFZ).
III. LSŽ a LMŽ SZ - 18. kolo – 31. 3. o 10. 00 a 11 .45 h: Vrbové - Piešťany B (I. Gálik, Vyskoč), Skalica - Led. Rovne (Patka, Blažek), o 10. 00 a 12. 00 h: Holíč - Brezová p/B. (Rosa, Otrísal), Leopoldov - Senica B (Očkovský, OFZ).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
18. kolo - 1. 4. o 15. 30 h: Siladice – Zeleneč (Zvolenský, Vražič, Urban – Sivák), Leopoldov – Zavar (Karel, R, Halász – Gerek), Brestovany – Bučany (Bočák, Baláž, Herega – Belanský), Špačince - FC Hlohovec (Gádoši, Špaček, Radošovský – Vančo), Ratnovce – Cífer (Šurina, Mihálik, Beták – Šarvaic), Suchá n/P - Dolná Krupá (Šarvaic, Slíž, Durkot – Filo), Ružindol - Horné Orešany (Adámek, Hetteš, Hužovič – Vandák), Ostrov – Drahovce (Vyskoč, Šige, Fandel – Ševčík).
OS A
18. kolo - 31. 3. o 15. 00 h: Kátlovce – Šúrovce (Lamoš, Brestovanský, Urban – Ševčík), Majcichov – Bohdanovce (Rybanský, Kočišová – Vandák), Slávia Trnava – Malženice (Jurena, Koberčík) hrá sa 1. 4. o 10. 00 h., Opoj – Voderady (Zvolenský, Bočák – Peško), Dolné Dubové – Križovany (Halász, Vražič – Novosedlík), Boleráz – Lovčice ( Štrba, Ševčík), Horná Krupá – Košolná (Poláčik, Nitka – R), Zvončín - Biely Kostol (P. Mucha, Sekerka – Bartovič).
OS B
18. kolo - 1. 4. o 15. 30 h: Sokolovce – Bojničky (Nitka, Poláčik – Peško), Horné Otrokovce – Kľačany (Koberčík, Brestovanský – Novosedlík), Veselé – Prašník (Sekerka, P. Mucha), Červeník – Dubovany (Baboš, Čvirik), Nižná – Madunice (Šmidovič, Textor – R), Borovce – Pastuchov (Mráz, Poláš), Šípkové – Trakovice (Čmarada, Dzuro – Šugra), Pečeňady - Veľké Orvište (Rác, Lištiak).
III. A
18. kolo - 1. 4. o 15. 30 h: Dechtice - Horné Dubové (Bačík, Bunček), Buková – Slov. Nová Ves (Kočišová, Rybanský), Modranka - Bučany B (Kosmál, Lenivý), Dolné Orešany – Borová (Ševčík, Štrba), Dobrá Voda – Dlhá (Lamoš, Pinkas), Vlčkovce – Radošovce (Jurena, Göndör), Naháč – Pavlice (Gogola, R), Hrnčiarovce B – voľno.
III. B
14. kolo - 1. 4. o 15. 30 h: Peterčan Hlohovec – Banka (Mikluščák, Jančovič), Šterusy - Dolný Lopašov (Zaťko, Krivošík), Šulekovo – Merašice (Nosál, Toráč - R), Horné Trhovište - Dvorníky B (Borovica, Ondriga), Dolné Trhovište – Koplotovce (Bihári, R), Kočín Lančár – Žlkovce (J. Mucha, Prvý), Dolné Otrokovce – Tepličky (Klačko, R).
Dorast
OM
18. kolo - 1. 4. o 13. 00 h: Siladice – Šúrovce (Vražič, Urban), Slávia Trnava – Zavar (Mihálik, R) hrá sa 31. 3. o 10. 00 h, Dechtice - Suchá n/P (Bunček, Bačík), Špačince - Piešťany B (Špaček, Radošovský), Krakovany – Križovany (Košinár, Prvý) hrá sa 31. 3. o 15. 00 h, Boleráz - Dolná Krupá (Ševčík, Štrba) hrá sa 31. 3. o 12. 30 h, Ružindol – Trakovice (Textor, Beták) hrá sa 31. 3., Modranka - Biely Kostol (Lenivý, Kosmál).
OS A
14. kolo - 1. 4. o 13. 00 h: Brestovany – Vlčkovce (Baláž, Herega), Kátlovce – Bohdanovce (Brestovanský, Urban) hrá sa 31. 3. o 12. 30 h, Horná Krupá – Bučany (Nitka, Poláčik) hrá sa 31. 3. o 12. 30 h, Zvončín – Voderady (Sekerka, P. Mucha) hrá sa 31. 3. o 12. 30 h, Malženice – Cífer (Textor, Šmidovič), Košolná - Dobrá Voda (Slíž, Durkot) hrá sa 31. 3. o 11. 00 h, Majcichov – voľno.
OS B
18. kolo - 1. 4. o 13. 00 h: Banka – Kľačany (Mihálik, Šurina), Veselé – Prašník (P. Mucha, Sekerka), Červeník – Dubovany (Čvirik, Baboš), Ratnovce - FC Hlohovec B (Beták), Šulekovo – Ostrov (Jančovič, Mikluščák) hrá sa 31. 3. o 15. 00 h, Žlkovce - Dolný Lopašov (Jančovič, Mikluščák), Dvorníky – Drahovce (Ondriga, Borovica) hrá sa 31. 3. o 12. 30 h..
Žiaci
OM
18. kolo - 31. 3. o 15. 00 h: Siladice – Šúrovce (Nosál), Kátlovce – Zavar (Urban, Brestovanský) hrá sa o 10. 30 h, Brestovany – Kľačany (Poláš), Špačince - Dolná Krupá (Šmidovič), Modranka – Trebatice (Lištiak, Rác), Dobrá Voda – Zeleneč (Krivošík, Zaťko), Dvorníky – Trakovice (Borovica, Ondriga), Veľké Kostoľany - Veľké Orvište (Jurena, Kolenič) hrá sa o 12. 30 h.
OS A
14. kolo - 31. 3. o 15. 00 h: Madunice – Majcichov (Dzuro), Opoj – Lovčice (Bočák, Zvolenský) hrá sa o 10. 00 h, Horné Orešany – Voderady (Šige), Vlčkovce – Križovany (Hužovič), Ružindol – Cífer (Beták, Textor), Červeník – Bučany (Adámek), Malženice - Biely Kostol (Herega).
OS B
14. kolo - 31. 3. o 15. 00 h: Buková – Trstín (Hetteš), Dolné Orešany - Dolný Lopašov (Štrba, Ševčík) hrá sa 1. 4 o 13. 30 h, Nižná – Naháč (Baláž), Žlkovce – Boleráz (Kosmál), Peterčan Hlohovec – Radošovce (Mráz), Bohdanovce – Šulekovo (Mihálik), Pečeňady – voľno.
OS C
14. kolo - 31. 3. o 15. 00 h: Borovce – Banka (Čmarada), Krakovany – Ratnovce (Prvý, Košinár) hrá sa o 13. 00 h, Veselé – Bojničky (J. Mucha), Sokolovce – Dubovany (Homola), Pastuchov – Ostrov (Toráč), Koplotovce a Jalšové – voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 556
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 194
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 525
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 450
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 725
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 619
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 256
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 186
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 096
  10. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 084
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

V kraji vypátrala polícia viac ako tisíc osôb

V prípade hľadaných osôb ide zväčša o úteky pred spravodlivosťou.

V Trnave chcú vo veľkom testovať cez víkend, v Hlohovci štyri dni

Záujem zorganizovať testovanie majú aj Jaslovské Bohunice, Šúrovce a viaceré ďalšie obce pri Trnave.

Odberné miesto MŠ Atómová v Trnave.

Dvaja opití Trnavčania šoférovali to isté auto

V cele policajného zaistenia skončili zhodne s troma promile alkoholu v krvi.

Ilustračná fotka

Prímestské autobusy aj naďalej jazdia v prázdninovom režime

Kraj je pripravený flexibilne reagovať a upraviť cestovné poriadky tak, aby uspokojila dopyt cestujúcej verejnosti.

Prímestská autobusová doprava

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Prievidza sa pripravuje na skríningové testovanie

Mesto počas víkendu predbežne plánuje vytvoriť 25 odberných miest. V článku nájdete ich zoznam.

Už ste čítali?