Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

FC Hlohovec remizoval v Suchej

SUCHÁ – HLOHOVEC 1:1 (1:1) Góly: Lošonský – Reho Domáci boli aktívni. Hostia hrali na brejky a prakticky neohrozili bránku domácich. Jediný svetlý moment zo strany hostí bol gól, na ktorý domáci brankár nedokázal zareagovať. Od hotí sa čakalo viac a aj

SUCHÁ – HLOHOVEC 1:1 (1:1)
Góly: Lošonský – Reho
Domáci boli aktívni. Hostia hrali na brejky a prakticky neohrozili bránku domácich. Jediný svetlý moment zo strany hostí bol gól, na ktorý domáci brankár nedokázal zareagovať. Od hotí sa čakalo viac a aj preto sa stretnutie skončilo remízou.
Suchá: I. Hirner – Dolnák, Jankovič, P. Maštalír, Fridrich, Šajdík, Sloboda, M. Benovič, D. Maštalír, M. Melkner, Lošonský (Januš, Novák, Ladvenica)
Hlohovec: Malý – Enderle, Kramoliš, Kiss, Gregor, Krajčo, I. Blinka, Strnisko, M. Reho, Magulic, Srnka (Bištiak, Gula, Šudy)

RATNOVCE – BUČANY 3:2 (1:2)
Góly: Bartko, Petríik, Dechet – Belica, Sokolovič
V prvom polčase sa hostia predviedli ako technickejší tím. V úvode sa dostali do vedenia. Postupne sa dostávali do hry domáci. Po ich vyrovnaní však dostal do vedenia hostí Kubovič. Druhý polčas začali lepšie domáci a svoju aktivitu korunovali dvomi gólmi. V závere polčasu zahodili tutovky Bílik a Kováč. Domáci si za svoj výkon v druhom polčase spravodlivo zaslúžili tri body.
Ratnovce: Križna – Karaba, Bílik, Samko, Burzík, Bartko, Kopál, Petrík, M. Komadel, Kováč, Dechet (Kusý, M. Komadel )
Bučany: Kubek – Krajčovič, A. Kondrc, Sanáč, Fančovič, Sokolovič, Valo, Kubovič, Belica, Belokostolský, T. Kondrc ( Tanáč, Bunček)

RUŽINDOL – CÍFER 2:2 (1:2)
Góly: Zálešák, Somorovský (z11m) - Mišovič, Tibenský
CK: Gašparovič
V tomto stretnutí sa stretli dve mladé mužstvá. Prvá polovica prvej štyridsaťpäťminútovky stretnutia patrila domácim. Strelili gól a hostia dokázali kontrovať. Po vyrovnávajúcom zásahu pridali ešte minútu pred koncom ďalší gólový zápis. Po prestávke sa hral obojstranne vyrovnaný futbal, kde techniku nahradila mladícka bojovnosť. Bod pre Ružindol zachránil Somorovský, ktorý z penalty upravil na konečných 2:2. Záver zápasu sa dohrával za beznádejných brejkov hostí.
Ružindol: Švajda – Kojs, Prokop, Somorovský, P. Morong, Počúch, Turoň, Smolka, Dúbravec, Zálešák, Horváth (Gábriš, Súkeník)
Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, Orlický, T. Tibenský, Kubovič, Hamaďák, T. Tibenský, Dunda, Mišovič, Mrva (Krajčovič, Manák, Rusnák)

SILADICE – LEOPOLDOV 0:0
V susedskom derby sa v dobrom svetle ukázali oba celky. Obe si vypracovali niekoľko sľubných šancí, ale tie zostali nevyužité. 200 divákov v slušnom stretnutí nevidelo nič viac len bojovnosť a nasadenie.
Siladice: Trnovec – Lanarič, Ľ. Rau, B. Fančo, Bača, Kohút, D. Rau Sekereš, Brandis, Mesároš (Chynoracký)
Leopoldov: Bištiak – Hargaš, Hegedüš, Kalický, Holík, Viskup, Kršňák, Svitek, Halás, M. Brodek, Viselka (Viskup, Gergič)
ŠPAČINCE – ZAVAR 2:2 (0:2)
Góly: Peter Ševčík, L. Dobrovodský - Bartoš, Krajčovič
V prvej polovici duelu hostia využili dve chyby domácich a dostali sa do vedenia. Po prestávke špačinčania zatlačili hostí na svoju polovicu ihriska a vyrovnali. Ani po veľkých príležitostiach Mužíka a Izakoviča nepadol víťazný gól. Bližšie mal k nemu druhý menovaný, keď nájazd na
Špačince: Púchly – Tomovič, Haršányi, M. Dobrovodský, Matolek, Mitošinka, Juran, Peter Ševčík, L. Dobrovodský, Mužík, Bačík (M. Púchly, Kubiš, Izakovič)
Zavar: Urminský – Krajčovič, Bartovič, Pardavý, Cisár, Holienčin, Matej Psota, Sanny, Bartoš, Mihálik, Juriš (Rakús, Kovačič)

OSTROV – D. KRUPÁ 1:0 (0:0)
Góly: Braško
V Ostrove sa hral priemerný futbal. Domáci mali počas celého zápasu územnú prevahu a platonický tlak. Ich útoky končili na stopérovi Hulíkovi, či ďalšom Hulíkovi, ktorý stál v bráne hostí. Vďaka bojovnosti a veľkému „buldočiemu“ útočeniu sa podarilo prekonať Hulíkovcov a celú obranu hostí až v samom závere stretnutia. Výborne hrajúci Svetlík našiel kolmicou Braška a ten dostal loptu za Hulíkov chrbát.
Ostrov: Ľ. Valo– D. Regina, Gajdoš, Svetlík, Braško, Masár, Beňovský, Urbánek, Pavol Kabát , Peter Kabát, Vaško (Foltýn, Ľ. Regina)
D. Krupá: R. Hulík – Anetta, Buhunický, L. Hulík, Šimonovič, Novota, Fíba, Bachratý, Magula, J. Dekan, Boďo (Keleši, M. Dekan, Škoda)

DRAHOVCE – H. OREŠANY 1:0 (0:0)
Góly: Dusík
Celé stretnutie bolo vyrovnané. V prvom polčase nepremenil Dzuro ponúknutú šancu a hostia nastrelil brvno. V druhej polovici mali viac z hry hostia, ale šancu mal domáci Horúcka, ktorú nepremenil. Hostia v druhom polčase viac ohrozovali bránu hostí, ale jediný presný zásah zaznamenal Dusík.
Drahovce: Paulovič – Dzuro, Michálek, Urban, Chudý, Dusík, Brezovský, Čapuška, Horúcka, Jankech, Kocian (Pazderka, Manák )
H. Orešany: Žalud - Mesíček, Reiter, Benovič, Krchnár, Chrvala, Žák, Kondrček, Braniša, Volmer, Malacký (Slovák, Bujalka)

BRESTOVANY – ZELENEČ 1:0 (1:0)
Góly: Gajarský (z11m)
V prvom polčase sa hral iba priemerný futbal. Šancí bolo poskromne na obidvoch stranách. V 44. Minúte bol v pokutovom území hostí faulovaný stopér domácich a Gajarský pokutový kop bezpečne premenil. V úvode druhej polovice stretnutia mali domáci tri čisté šance, ale gól nepridali. Hostia sa snažili, no nepodarilo sa im zachrániť ani bod. Z domácich hral výborne Honíšek a na opačnej strane bol veľkou oporou v bráne Gottstein, ktorý zlikvidoval bezmála päť gólových príležitostí.
Brestovany: Lipovský – Jobek, Šiška, Valášek, Jankovič, Kollár, Ševčík, Honíšek, Tomaškovič, Štrbo, Gajarský, (Maar, Gapča, T. Malovec)
Zeleneč: Gottstein – M. Bartovič, J. Bartovič, Antal, Demovič, Chmúra, Onderjička, Bednárik, Novanský, Mišina, Illneš (Vavro, Cíferský)

Dorast - OM
Výsledky 16. kola: Siladice - Slávia Trnava 4:2 , Dechtice – Šúrovce 2:1, Špačince – Zavar 0:0, Krakovany - Suchá n/P 7:0, Boleráz - Piešťany B 3:0 kontumačne, hostia nepricestovali, Ružindol – Križovany 2:2, Modranka - Dolná Krupá 0:4, Biely Kostol – Trakovice 1:3.
1. D. Krupá 16 12 2 2 61:25 38
2. Boleráz 16 11 2 3 39:15 35
3. Krakovany 16 9 3 4 57:32 30
4. Siladice 16 9 3 4 59:45 30
5. Križovany 16 8 5 3 41:31 29
6. Suchá n/P 16 9 1 6 35:38 28
7. Slávia Trnava 16 8 3 5 47:41 27
8. Trakovice 16 8 2 6 36:22 26