Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Valentínske odkazy

Odkazujem môjmu milovanému manželovi Peťovi Nídlovy, že ho veľmi milujem aj našu krásnu dcérku Moniku. Viac lásky vo mne niet. Milujem Teba, ľúbim svet.
Manželka Monika Nídlová z Horných Orešian

Pre Magdalénu Kostyálovú: Dobre vieš, že si pre nás tá najlepšia mamička na celom svete. Ľúbime ťa. Edo, Gabika, Bibianka

Pre Gabiku Kostyálovú: Milujem ťa tak isto, ako keď sme sa pred ôsmimi rokmi stretli. Ľúbim nadovšetko aj našu malú Bibianku.
Edi

BOBA! Bola si jedinou ženou, ktorú som naozaj hlboko a nezištne ľúbil a ľúbim. Máš v sebe slnko, mesiac i hviezdy, máš veľkú moc, tak poď a pobozkaj ma ešte, len tak na dobrú noc.
Miro

Skryť Vypnúť reklamu

Pre Moniku: Miláčik. My sme spolu už dlhých šesť rokov, počas ktorých sme prežili dobré aj zlé chvíle a hlavne to zlé spojilo naše malinké srdiečka ešte viac. A preto vo sviatok sv. Valentína ti chcem stále opakovať, že ty si pre mňa tá jediná, tá, ktorú nadovšetko ľúbim a milujem a budem ľúbiť a milovať aj naďalej.
Tvoj Jurino z Hlohovca

Láska, sme už osem rokov svoji a nik nás nerozdvojí. Veľa lásky na Valentína ti praje aj naša Angelína.
Lucia

Týmto odkazom by som chcela poďakovať našej drahej mamine za všetku jej úprimnú lásku. MAMA ďakujeme s láskou KIKA, JOJO a PEŤO.

Chcem M.V z Naháča povedať, že na tej zábave si ma riadne namotal a teraz sa na mňa ani neusmeješ, ani neodzvoníš. Touto cestou mu chcem odkázať, že ho mám moooc rada a to nielen ako kamaráta, len keby mi to aspoň trochu opätoval. Budem sedieť na každom zápase a pozerať sa na teba, mojko.
Mám ťa rada :-)

Skryť Vypnúť reklamu

Som rád, že ma sprevádzaš celým životom. Ďakujem, že si mi dala peknú rodinu. Všetko ti oplatím večnou láskou. Patrícii ďakuje manžel Braňo.

Konečne som po dvoch zlých vzťahoch našla svoju celoživotnú lásku, Mimiho. Touto cestou sa mu chcem poďakovať. Milanko, veľmi ťa milujem a viem, že aj ty mňa. Nikdy ťa nesklamem. Tento rok spečatíme aj náš nádherný vzťah. Takže na tvoju otázku, či si ťa vezmem za muža, odpovedám ÁNO. Krásneho Valentína ti praje Janička.

Vladko, ty si moje zlatko. Ľúbime sa už päť rokov, urobili sme spolu veľa krokov. „Veľmi sa teším na náš nový byt, ako tam budeme spolu krásne žiť!“ Macka

Perla moja najdrahšia, veľmi ťa milujem a milovať budem a urobím z teba najšťastnejšiu ženu na svete. Tvoj miláčik Miloš. Krásneho Valentína.

Skryť Vypnúť reklamu

Tento rok oslávime s mojou láskou Angelikou krásnych trinásť rokov, čo sme spolu. Veľmi ťa MILUJEM a ďakujem za všetku tvoju lásku a trpezlivosť a za udržiavanie rodinného šťastia. Krásneho Valentína zlatko moje.
Stanko

Mackovi! Budem anjel, ktorý ťa ľúbi, lebo len anjel dodrží, čo sľúbi. Len s čistou láskou je človek šťastný a s milovanou osobou každý deň krásny!
Gabriela

MAREK, KRISTÍNKA A SIMONKA.
Láska, Tebe a našim dvom malým kvietkom chcem povedať, že vás veľmi ľúbim a žijem len pre vás.
Božena

Žabiatko, chcem Ti len povedať, keby si nevedel, že ťa strašne milujem! Milujem Tvoje oči, Tvoj úsmev, Tvoju vôňu, Tvoje chrápanie, Tvoje zlozvyky... Teba celého!
Tvoja Lele

Mojou najväčšou láskou je mamina. Veľmi ju zbožňujem a ľúbim a dala by som za ňu všetko, aj môj
život. Volá sa Elena a vždy, keď je Valentín, kúpim jej kvetinku. Ľúbim ju. Jej najdrahšia dcérka Ela. Ďakujem vám.

V očiach sen, v srdci otázka...Si ten pravý, čo ma nehou poláska? Čo mi znesie tôňu ruží, keď som smutná? Úsmevom ma vzpruží? Nehou moje telo zahreje, keď vonku planú divé záveje? Odpovedal si sám svojou láskou na všetky moje otázky...krásny Valentín Jaruško.
Tvoja Mišulka

Milý Erinko, ľúbim ťa najviac na svete a ďakujem ti, že mi pomáhaš. Veľmi si ťa vážim.
Tvoja Beruška

Moji drahí rodičkovia. Hoci nemôžem byť s vami, chcem vám popriať krásneho Valentína, aby ste sa mali radi a aby sa vám vaša ochota a láska, ktorú ste do mňa vsadili, desaťnásobne vrátili.
Za všetko vám ďakujem, veľmi vás ľúbim a stále na vás myslím...
Vaša Peťka

Hovorme o svojich pocitoch. Buďme vždy nablízku tomu, koho milujeme. Snažme sa byť vždy tým partnerom, na koho ten druhý s láskou myslí a snaží sa o jeho blaho a šťastie. Ak by som sa dozvedel, že ťa dnes vidím posledný krát, silne by som ťa objal a modlil sa k Bohu, aby mi dovolil byť tvojím anjelom strážnym a šepol by som ti: MILUJEM ŤA.
Miloš @ Mária (FOTO)

Zlatíčko chcem Ti povedať, že Ťa nekonečne milujem! STÁLE A NAVŽDY 
Šťastného Valentína. ĽUBENKÁM ŤA.
Zuzka
(Fotka chlapíka štylizovaná)

Milenček! Nech Ti každý deň Valentínom býva. Nech cítiš lásku, čo moje srdce skrýva. Nech z očí Tvojich šťastie žiari ako lúka skorej jari. Chcem byť kvetom tejto lúky, čo nežne hladia Tvoje ruky.
S láskou Tvoja Maťula.

Srdce mi túži po tebe, moje volanie letí ku tebe. Myslím len na teba v snoch i v živote. Nechcem už nikoho poznať na svete, okrem teba Riško môj.
Tvoja Janka K.

Dušanko pamätáš? Raz som ti povedala, že vykričím do celého světa, že Ťa milujem! Si moje všetko!

Miláčik chcem Ti pred celým svetom vyznať lásku. Najkrajší deň v mojom živote bolo, keď sme si pred Bohom povedali áno. Milujem Ťa, Tvoja jahôdka.

Chcem vykričať do celého sveta, že nadovšetko milujem svojho priateľa Dušanka! Milujem ťa, láska moja!

Keby som mala moc nad všetkými hviezdami,
zniesla by som Ti tú najväčšiu...
Keby som mala moc nad všetkými oceánmi,
vytvorila by som nám ostrovček lásky...
Keby som mala moc nad osudom, zariadila by som náš život úplne inak,
keďže som len obyčajný človek, ktorý nemá moc nad ničím, ponúkam Ti moju lásku, moje srdce, moje JA.Vezmi si to,
nech nemusím aj naďalej každú noc smútiť nad sebou,
nech konečne môžem milovať toho, kto miluje mňa!
Milujem Ťa, macko! Tvoja blška! Cmuk
Peťa

MAJUŠKO,
si človek, ktorému môžem úplne dôverovať , si človekom s ktorým sa smejem i plačem. Dokážeš mi vyčariť úsmev na tvári a nežiadaš za to úplne nič, viem že každý nový deň s Tebou bude krajší...
To, čo k Tebe cítim, nedokážem vyjadriť slovami.
Milujem Ťa ! Peknučkého Valentína.
Janka

Niekto hlúpy raz napísal, že život je krátky a srdce len sval, že odkvitne rýchlo ako vlčí mak. Ja si však myslím, že to nie je tak. KÝM SI BLÍZKO, NA DNO NEPADNEM. KÝM SI BLÍZKO, EŠTE PLÁVAŤ VIEM. KÝM SI BLÍZKO, JA TO NEVZDÁVAM. KÝM SI BLÍZKO NA BREH DOPLÁVAM!!! Bábenko moje strašne veľa pre mňa znamenáš, každým dňom Ťa milujem viac a viac. Dnes viac než včera a menej ako zajtra...
S láskou Tvoja bambuľka


Peťko! Som veľmi rada, že mám Teba a nášho synčeka, z ktorého sa môžeme každý deň tešiť. Samozrejme nesmiem zabudnúť na našu Xaru. Veľmi vás všetkých ľúbim.
Vaša Kristína
Kristína Valentová (FOTO – PETER s dieťaťom)

Ahoj miláčik, prajem Ti krásneho Valentína! Ľúbim Ťa z celého srdca láska moja. Vďaka
Tebe viem, ako je na svete krásne!
Pre Lindu od Miša (FOTO: valentin)

O Tebe chcem snívať krásny sen, do Tvojich očí sa dívať každý deň. Tvoje ústa bozkávať tisíckrát a Teba do smrti chcem milovať. Libuške k sviatku Valentína venuje Marek.

Odkaz pre Peťa zo Špačiniec: V septembri nás čaká deň, keď povieme si „áno“ a spoločná bude naša každá noc i ráno. Ľubim Ťa. Tvoja Evuška

Dal by som Tebe na svete každú vec, veď vieš. Krásne je vidieť kus sveta, ale najkrajšia je aj tak Tebe moja pusa. Len tak tu spolu blúdime, veľmi sa ľúbime. Tvoj Valentín

Naša láska začala ako sen...
Stretli sme sa v jednej miestnosti pri jednom bare a bolo to úžasné a nečakané...
Po krásnom večeri prišlo prvé rande, ktoré v mojom srdci prebudilo city dovtedy nepoznané..
Začal sa nás príbeh a naša láska, ktorá myseľ opája a srdce napĺňa...
na sv. Valentína budú štyri roky, čo sa stretli naše kroky na jdenej ceste a práve preto dnes chcem povedať rti, ako veľmi ťa milujem, Marián
s láskou Mira

Keby boli bozky vodou, dal by som Ti ich more. Keby bolo objatie lístkom, dal by som Ti celý les . . . A ak je laska život, tak Ti dám ten svoj.
MTVVVR anjelik môj. Tvoje M. (FOTO: ženská)

Krásneho Valentína krstným rodičom Kirinovičovým a ich synovi Patrikovi prajú Ivetka a Dominika.

Babka a dedko, všetko najlepšie k svätému Valentínovi a zároveň k 34. výročiu Vášho sobáša Vám prajú vnučky Ivetka a Dominika T.

Patko, strašne Ťa ľúbime. Si ten najlepší tato a moja láska. Tvoja Evka a Saška.

Mojenko, veľmi Ťa milujem a chcela by som s Tebou zostarnúť. Posielam Ti velikánsku pusu ako dvere autobusu. Tvoja Cucinka.

Vieš, čo je láska? Láska to si ty! Ďakujem ti za všetko, čo pre mňa (nás) robíš. Milujem Ťa! Krásneho valentína! Tvoje mačiatko

Evička, veľmi ťa milujem a život bez teba si neviem predstaviť. Si pre mňa všetkým! Posielam ti pusu a prajem krásneho valentína! Tvoj milujúci manžel Patrik

Mačiatko moje zlaté, ďakujem za každú chvíľočku s Tebou. Bez Teba je aj sekunda ako večnosť! Milujem Ťa! Tvoj Macík

Antonio, zo srdca ti odkazujeme, že nemôžeme bez Teba žiť. Pochop to, láska moja. Panenka

„Slečna, pekne spievate,“ ozvalo sa mi ráno za chrbtom... „Prečo mi vykáš?“ odvetila som obratom. Za istý čas ste opäť pesničky chceli, aby ste krásne strechy zas oslávili. Ružička z papiera v srdci mi ostala, ktorú som od Teba nečakane dostala. Už tretíkrát prebehol večierok firemný, v mysli sa mi vracia ten čas nádherný. Keď hrali tú pesničku našu, a našej láske pozdvihli sme čašu. A kto je v tom krásnom spojení už...roky?? No predsa TÍ DVAJA – MIŠKA A HOKI. Chránia si lásku a pocity svoje, navždy chcú spolu vídavať zore...
Tvoja Miška S.

Pre moje všetko na svete, môjmu čertíkovy!
Milujem Ťa.
(FOTO: marek a barbora)

Rišiačik! Si pre mňa ten najdôležitejší človiečik pod slnkom! Strašne moc Ťa ľúbim!
Tvoje Kurátko!

Len teba Riško chcem MILOVAŤ a svoje srdiečko darovať. Len s Tebou chcem životom kráčať a veľkú lásku Ti dávať. Ďakujem aj za tvoju veľkú lásku. Janka

Martinko miláčik milujem Ťa. Martinko, ale strašne moc! Život bez Teba si neviem predstaviť, tvoj úsmev ma vždy zohreje jako ráno, keď sa budí slniečko, tvoj pohľad ma celú rozpáli. Jednoducho sme jako plameň a svieca, lebo tiež jeden bez druhého nemôže byť. Moja láska horí k tebe Maťko veľkou láskou a ten plameň môžeš sfúknuť len ty. MILUJEM ŤA tvoje Srdiečko.

Básne

Milošovi od Vandy
Znejú mi zvuky,
tvojej hudby.
Máš ju tak rád,
nebude to pád.
Stačí sa hrať,
a máš ju mať.
Si skvelý v tom,
čo ťa robí zázrakom.
Si môj farebný kvet,
ty máš pri nohách celý svet.
No hlavne mňa,
tak váž si ma.
Môj život je o ničom,
bola by som vodičom.
Keby nemám teba,
si pre mňa ako pre ľud chleba...

Nedá sa slovami opísať, čo pre mňa znamenáš, ale vedz, že si to najkrajšie čo
mám a vždy aj budeš! MILUJEM ŤA! (FOTO, Vanda)

Drahy môj miláčik. Chcela by som ti i touto cestou vyjadriť, ako veľmi mi na tebe záleží,
ako veľmi ťa milujem. Chcem ti poďakovať za všetku pomoc, ochotu, podporu, ktorou mi
dennodenne dokazuješ svoju lásku. Si ten najskvelejší manžel na svete.
S láskou Tvoja Andrejka.


Lucke Šucovej zo Šulekova

Láska, ktorú cítim k Tebe,
tá sa nedá dusiť v sebe.
Ešteže som stretol Teba
a našiel lásku nielen pre seba.
Milujem Ťa Lucka moja
a naše srdcia nech sa navždy spoja.

Z lásky venuje Jojko

Básne od Titusa Holiča
Valentín
Až láska príde medzi vás
a vy sa zamilujete – zas!
Úprimne, vášnivo či šťastne,
či bezhlavo, či nešťastne!
Až plameň lásky vás ošľahne
a nečakane vás zasiahne.
Či to priznáte verejne
či dusíte to v sebe tajne.
Je pri vás ochranca a patrón
chránicaci Vašej lásky trón
a ktorý ju mení do kvetín!
Je tu váš sv. Valentín!

K Valentínovi
Zamilovaní, váš deň je tu,
zahrá vám lásky nôtu!
Vložte svoje city do kvetín,
prichádza zas sv. Valentín!
Obdarujte svoje lásky
a vyryte ďalšie štastia vrásky.
Len sv. Valentín vás ochráni
a srdce sa šťastiu neubráni!

Tešte sa!
Tešte sa všetci ľúbení!
Milovaní aj zamilovaní!
Vložte svoju lásku do kvetín.
Pozdravuje vás sv. Valentín.
Lásky ochranca a patrón.
Postavil ju na najvyšší trón
z plnej čaše vám ju dopraje.
Vychutnajte ju až po samé okraje.

Na Valentína!
Darujte kyticu kvetín
prichádza k Vám sv. Valentín.
Je to krásna predzvesť jari!
Nech sa Vašej láskedarí!

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
 4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
 5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
 7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 751
 2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 482
 3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 10 930
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 944
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 560
 6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 737
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 504
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 486
 9. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 364
 10. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 339
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Cesty na Slovensku sú zjazdné, pozor však treba dať na hmlu a poľadovicu

Hmla s dohľadnosťou do 100 metrov sa môže vyskytovať aj v okrese Piešťany.

Ilustračné foto.

V Cíferi začnú testovať už dnes, zatiaľ majú k dispozícii len 350 testov

V Trnave sa bude najviac testovať v sobotu a nedeľu.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Trnavská radnica prvýkrát v histórii nezverejnila výzvu na návrhy ocenení

Mesto nestihlo pre opatrenia ani tradičné marcové slávnostné odovzdávanie ocenení za rok 2019.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?