Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

Nový život sa odpútal z dna tabuľky

Na obschnutom povrchu náhradného ihriska sa odohralo kompletné 10. kolo dolnoorešianskej interligy. Veteráni Nového života statočne vybojovali veľmi potrebný bod v boji o postavenie v druhej. polovici tabuľky. Nekompletní Baroví pavúci iba remizovali s v

Na obschnutom povrchu náhradného ihriska sa odohralo kompletné 10. kolo
dolnoorešianskej interligy. Veteráni Nového života statočne vybojovali veľmi potrebný bod v boji o postavenie v druhej. polovici tabuľky. Nekompletní Baroví pavúci iba remizovali s výbornými Mešťanmi. Čierni baróni naopak vybojovali víťazstvo s rivalom Lotrami. Alibaba potvrdila s Armádou spásy rolu favorita.
Nový život – Vyvolení 1:1 (1:1), Šefara – Zajíc.
Nový život kombinačnou hrou začal lepšie ako súper. Boli to však Vyvolení, ktorí sa po jednom z rýchlych protiútokov ujali vedenia. Nový život kontroval ešte do polčasu úspešnou penaltou Šefaru.
Baroví pavúci – Mešťania 0:0
Baroví pavúci prekvapujúco ťahali za kratší koniec s Mešťanmi z Trnavy. Opory J. Vandák, V. Křivánek citeľne chýbali.
Čierni baróni – Lotri 2:1 (2:0), D. Žák, Malacký – Benovič.
Čierni baróni, povzbudení sobotňajšou predohrávkou s Bakalármi, akoby zaskočili Lotrov rýchlejším pohybom a výsledkom bolo vedenie v 1. polčase. V 2.polovici zápasu Lotri znížili a boli blízko vyrovnaniu.
Alibaba – Armáda spásy 3:1 (2:0), Sloboda 3 – M. Rábara.
Futbalovejšia Alibaba i vďaka hetriku Slobodu rozhodla tento zápas vo svoj prospech. Nadšene hrajúca Armáda stačila iba znížiť na prijateľný výsledok.
Rýchle pumy – Krídla vlasti 4:0 (2:0), T. Rábara 2, F. Dostál, Ľ. Vahulič.
Nekompletné Krídla iba v úvode stačili kontrovať nebezpečným Izakovičom na hrote. Potom sa všetko uberalo v réžii vážneho ašpiranta na titul Rýchlych púm.
3skáči – Leeds 2:5 (0:3), T. Holekši 2 – Maštalír 3, J. Augustín 2.
Vedúci Leeds nenechal nikoho na pochybách, kto je pánom na ihrisku. V druhom polčase po vydarených akciách 3-skáči zdramatizovali na chvíľu zápas znížením na 2:3 a boli blízko vyrovnaniu. Leeds však ďalšími gólmi im túto šancu zobral.

Predohrávka 12.kola: Čierni baróni - Bakalári 1:0 (1:0), Kondrček.
Vo veľmi dôležitom zápase v boji o titul medzi mužstvami za vedúcim Leedsom boli na klzkom teréne úspešnejší Čierni baróni a uchovali si nádej na celkové prvenstvo.

13. 3skáči 9 1 0 8 17:39 3

Najlepší strelci: 13 – Griflík (Lotri), Izakovič (Krídla vlasti), 10 – Maštalír (Leeds), Kondrček (Čierni baróni), 9 – Geschwandtner (Bakalári), Malacký (Čierni baróni), Pilíšek (Vyvolení), 8 – D. Žák (Čierni baróni), D. Rábara (Rýchle pumy), T. Holekši (3skáči)
Program 12. kola: Alibaba – 3-skáči, Vyvolení – Rýchle pumy, Krídla vlasti – Lotri, Nový život – Baroví pavúci, Mešťania – Armáda spásy. Leeds – voľno.