jiť do hry toľko hráčov, koľko chcú.
22. 1. 2007 Skupina A Smolenice – Malženice 19. 00 h
23. 1. 2007 Skupina B Ružindol – Voderady 19. 00 h
24. 1. 2007 Skupina A D. Krupá – Nižná 19. 00 h
25. 1. 2007 Skupina B Modranka – Boleráz 19. 00 h
26. 1. 2007 Skupina A Cífer – Križovany 19. 00 h
27. 1. 2007 Skupina B Suchá n/P. – Šúrovce 17. 00 h
27. 1. 2007 Skupina A Zavar – Smolenice 19. 00 h
28. 1. 2007 Skupina B Špačince – Ružindol 17. 00 h
28. 1. 2007 Skupina A Malženice – Voderady 19. 00 h
29. 1. 2007 Skupina B Voderady – Modranka 19. 00 h
30. 1. 2007 Skupina A Nižná – Cífer 19. 00 h
31. 1. 2007 Skupina B Boleráz – Suchá n/p. 19. 00 h
1. 2. 2007 Skupina A D. Krupá – Zavar 19. 00 h
2. 2. 2007 Skupina B Modranka – Špačince 19. 00 h
3.2. 2007 Skupina A Cífer – Malženice 17. 00 h
3. 2. 2007 Skupina B Suchá n/P – Voderady 19. 00 h
4. 2. 2007 Skupina A Križovany – Nižná 17. 00 h
4.2. 2007 Skupina B Šúrovce – Boleráz 19. 00 h
5. 2. 2007 Skupina A Smolenice – D. Krupá 19. 00 h
6. 2. 2007 Skupina B Ružindol – Modranka 19. 00 h
7. 2. 2007 Skupina A Zavar – Cífer 19. 00 h
8. 2. 2007 Skupina B Špačince – Suchá n/P. 19. 00 h
9. 2. 2007 Skupina A Malženice – Križovany 19. 00 h
10. 2. 2007 Skupina B Voderady – Šúrovce 17. 00 h
10. 2. 2007 Skupina A Cífer – Smolenice 19. 00 h
11. 2. 2007 Skupina B Suchá n/P. – Ružindol 17. 00 h
11. 2. 2007 Skupina A Križovany – Zavar 19. 00 h
12. 2. 2007 Skupina B Šúrovce – Špačince 19. 00 h
13. 2. 2007 Skupina A Nižná – Malženice 19. 00 h
14. 2. 2007 Skupina B Boleráz – Voderady 19. 00 h
15. 2. 2007 Skupina A D. Krupá – Cífer 19. 00 h
16. 2. 2007 Skupina B Modranka – Suchá n/P. 19. 00 h
17. 2. 2007 Skupina A Smolenice – Križovany 17. 00 h
17. 2. 2007 Skupina B Ružindol – Šúrovce 19. 00 h
18. 2. 2007 Skupina A Zavar – Nižná 17. 00 h
18. 2. 2007 Skupina B Špačince – Boleráz 19. 00 h
19. 2. 2007 Skupina A Malženice – Zavar 19. 00 h
20. 2. 2007 Skupina B Voderady – Špačince 19. 00 h
21. 2. 2007 Skupina A Nižná – Smolenice 19. 00 h
22. 2. 2007 Skupina B Boleráz – Ružindol 19. 00 h
23. 2. 2007 Skupina A Križovany – D. Krupá 19. 00 h
24. 2. 2007 Skupina B Šúrovce – Modranka 19. 00 h