Mima prišla v závere o víťazstvo

Mima Trnava – Delta Online Košice 4:4 (2:0) Góly: Málik, Németh, Kunka, Baláž - Šmelko 2, Fabišík, Surgent V prvom polčase videli diváci vyrovnaný priebeh stretnutia, v ktorom domáci využili ponúknuté šance. Prvý gól prišiel až v 13. min, keď sa do vin

Mima Trnava – Delta Online Košice 4:4 (2:0)
Góly: Málik, Németh, Kunka, Baláž - Šmelko 2, Fabišík, Surgent
V prvom polčase videli diváci vyrovnaný priebeh stretnutia, v ktorom domáci využili ponúknuté šance. Prvý gól prišiel až v 13. min, keď sa do vinkla trafil Málik. Druhý presný zásah išiel z Némethovej nohy po peknej zasekávačke na pravej strane v 17. min. Do šatní tak odchádzali spokojnejší domáci. Dve minúty po obrátke znížil na rozdiel gólu Šmelko. Už o minútu neskôr mohol v kĺzačke zvyšovať Tobl, ale do Kunkovej prihrávky pred bránu išiel o niekoľko stotín sekundy neskôr. V 25. min sa Mime podarilo vyšachovať hosťujúcu obranu a Kunka bez problémov zavesil do prázdnej brány. Keď si v 27. min urobil Sirotňák Kraloviča, ale minul prázdnu bránu, k slovu sa znova dostali mimáci. Kapitán Baláž si rutinérsky počkal, kým si brankár Klema ľahne na zem, nadvihol loptu a poslal ju do odkrytej svätyne Delty. Od tohto momentu však Mima pozabudla na obranu, hostia sa častejšie dostávali pred jej bránu a začali skórovať. V 33. min sa v skrumáži presadil Fabišík, o tri minúty neskôr bol dôrazný Surgent. Trojgólový náskok Mimy vyrovnal v 38. min druhým gólom Šmelko a keď osem sekúnd pred koncom prestrelil Tobl bránu, došlo na deľbu bodov.
Mima: Kralovič – Kunka, Málik, Baláž, Tobl – Németh, Táčovský, Adámek, Ľ. Heteš (Demovič).
Rozhodovali: Nagy, Morávek, ŽK: Ľ. Heteš – Šmelko, Kerlík, 100 divákov.
Marek Ondrejka (tréner a prezident Mimy): „Napriek tomu, že sme si v prvom polčase vytvorili náskok, v kabíne sme upozorňovali, že v takejto hre musíme pokračovať. Potvrdilo sa, že vo futsale takýto náskok nič neznamená. V druhom polčase sme hrali nezodpovedne v obrane, nepristupovali sme dôsledne k hráčom a to stačilo súperovi na to, aby získal bod za remízu.“

RCS Košice - Divus Górnik Trnava 4:2 (3:1)
Góly: Rusinko, Grutka, Maďarík, Kozár – Sládeček, Laurinec.
Napriek konečnému výsledku bol zápas v Košiciach vyrovnaaný. Vedenia sa ujali hostia a poistili ho druhým gólom, keď oklamali Kopčana. Divus za tohto stavu zmobilizoval svoje sily. Laurinec prihral na Hájnika, ten z prvej posunul loptu na Sládečka a kapitán hostí dopravil loptu do siete. Lenže domáci na tento gól odpovedali ďalším do vinkla Herkovej brány. Divus mohol ešte do polčasu znížiť, keď sa do šance dostal Holič. Jeho strela sa však odrazila od hosťujúceho brankára rovno do žrde a odtiaľ von z brány.
Po obrátke sa šance na oboch stranách prelievali. Po peknej spolupráci Sládečka s Laurincom strelil druhý menovaný ďalší gól stretnutia. V závere zápasu však mali viac šťastia predsa len domáci, ktorí zvýšili na konečných 4:2
Divus: Herko – Sládeček, Kopčan, Abrahám, Hájnik – Laurinec, Holič, Krištofík, Nemtuda.
Rozhodovali: Chudý, Papaj, 100 divákov.
Peter Sládeček (kapitán Divusu): „V tomto zápase sme podali najlepší výkon sezóny. Keby sme takto hrali v domácich zápasoch, nemuselo nám utiecť toľko bodov. Priznávam, že domáci boli o jeden gól lepší, ale opakujem, náš výkon v tomto zápase bol veľmi dobrý.“

Ostatné výsledky 11. kola: Buldog´s Poprad - Pinerola Bratislava 6:1 (3:0), Nafta Malacky – Slov-matic Bratislava 0:10 (0:4), ŠKST Levice – Program Dubnica 4:8 (2:1), Karpatia Bratislava – Makroteam Žilina 6:3 (2:2).

Strelci: Mima, 9 - Málik, Baláž, 7 - Németh, 6 - Kunka, 3 – Benkovský, 2 – Honza, Kubík, Partel, 1 – Tóbl, vlastný - Honza
Divus, 9 gólov - Sládeček, 6 – Kopčan, 4 - Macho, 3 góly - Holič, 2 – Nebyla, Nemtuda, 1 – Laurinec, Hájnik

**ŠK Mima Trnava boli odpočítané 3 body

Program 12. kola (15. 12. 2006): Nafta Malacky – Divus Górnik Trnava, Pinerola Bratislava – Slov-matic Bratislava, Karpatia Bratislava – Buldog´s Poprad, RCS Košice – Program Dubnica, ŠKST Levice – Delta Online Košice. Kvôli vyťaženosti haly sa zápas Mima Trnava – Makroteam Žilina v tomto termíne neuskutoční, nový termín bude včas publikovaný.
Predohrávka 13. kola: Buldog´s Poprad – Mima Trnava v piatok 8. 12. 2006.