Rovnako ako minulé ročníky, aj tohtoročný turnaj sa uskutočnil v Sport Centre Pohoda. Šéf tohto moderného športového zariadenia Dárius Krištofík prevzal celú organizáciu tohto turnaja do vlastných rúk. Účastníci si mohli zmerať svoje sily v dvoch športových disciplínách. Squash a stolný tenis. O víťazný pohár bojovalo 36 zúčastnených športových nadšencov. Medzi pozvanými hosťami boli zástupcovia firiem, významní podnikatelia z Trnavy a jeho blízkeho okolia a obchodní partneri a kolegovia spoločnosti Aegon. Okrem športu sa samozrejme akcia niesla aj v duchu priateľského posedenia, vzájomného zoznámenia a príjemnej relaxácie.
V turnaji sqashu si cenu za prvé miesto zaslúžene prevzal Ladislav Batík. Vo finálovom kole si zahral s Mariánom Frindrichom, ktorý týmto obsadil druhé miesto. Tretie miesto patrilo Ladislavovi Lukáčikovi st. a nakoniec štvrté miesto obhájila Zuzana Krčmáriková. V turnaji v stolnom tenise sa na prvom mieste umiestnil Branislav Bíro, druhé miesto obsadil Ladislav Lukáčik st., tretie Peter Kralič a štvrté miesto získala Lucia Matúšková.
Regionálna riaditeľka regionálneho riaditeľstva spoločnosti Aegon Trnava Zuzana Malatinská ďakuje sponzorom, ktorí svojimi sponzorskými darmi zvýšili kvalitu podujatia a tým prispeli k neopakovateľnej, jedinečnej atmosfére.
Veríme, že 3. ročník presvedčil o kvalite stretnutí podobného druhu a že budúci rok sa táto zostava hráčov rozšírená o nových spolubojovníkov.
Nátalia Fedičová