Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
OM TRNAVA

Na čele prezimuje Hlohovec

SUCHÁ –BUČANY 5:0 (2:0) Góly: Lošonský 3 (1z11m), Šajda, D. Maštalír ČK: Miloš Belokostolský Domáci v hodovom a predohrávanom zápase hrali od pätnástej minúty presilovku po ruke na bránkovej čiare Belokostolského. Do polčasu dokázali zúročiť prevahu dv

SUCHÁ –BUČANY 5:0 (2:0)
Góly: Lošonský 3 (1z11m), Šajda, D. Maštalír
ČK: Miloš Belokostolský
Domáci v hodovom a predohrávanom zápase hrali od pätnástej minúty presilovku po ruke na bránkovej čiare Belokostolského. Do polčasu dokázali zúročiť prevahu dvomi gólmi. Príležitosti si vypracovali aj v druhej polovici a 200 divákov sa malo na čo pozerať. Väčšina zostala nepremenená, no napriek tomu sa domáci hráči postarali o veľkú gólovú nádielku.
Suchá: Hirner – Januš, Jankovič, Dolnák, Ladvenica, Drahňovský, Benovič, D. Maštalír, Lošonský, Melkner, Šajda (Martišovič, Krajčovič, B. Maštalír)
Bučany: Kubek – Hutta, Miloš Belokostolský, Hlučil, Fančovič, Hrčka, Marek Kubovič, Stanovič, T. Kondrc, Belica, Sokolovič (Bunček, Jamrich)

RATNOVCE–ZAVAR 5:3 (2:1)
Góly: Pavlovič 3, Kováč, Petrík - Zošák 2, Matej Psota
V dôležitom stretnutí sa domáci vybičovali k výbornému výkonu. Domáci sa dostali do vedenia po štandartných situáciách. V druhom polčase dobre technicky vybavení hostia ovládli hru. Domáci využili brejkové situácie a v gólových pretekoch napokon zvíťazili Ratnovce.
Ratnovce: Križna – Karaba, Kopál Samko, Petrík, Komadel, Kováč, Bartko, Kusý, Bílik, Pavlovič (Burzik, Boďo)
Zavar: Urminský – Dobrovodský, Bartovič, Michal Psota, Cisár, Sanny, Matej Psota, Zošák, Juhá, Tomík, Juriš (Pardavý, Kovačič)

RUŽINDOL – HLOHOVEC 0:8 (0:4)
Góly: Loskot 3, Reho, Strapko 2, Biščák, Kiss
Hostia boli lepší a futbalovejší počas celého zápasu, čo sa prejavilo aj na góloch v sieti domácich. Hostia ukázali, že sú kvalitou niekde inde ako Ružindol.
Ružindol: Švajda – Michal Počúch, Juraj Počúch, Kojs, Somorovský, M. Morong, Smolke, greguška, Turoň Gábriš, Horvát (Súkeník, Čipčala)
Hlohovec: Malý – Enderle, Gregor, Kiss, Blinka, Strapko, Bištiak, Krajčo, M. Reho, Magulic, Loskot (Šudy, Gula)

H. OREŠANY – SILADICE 1:2 (0:1)
Góly: Krchnár - Lukáč, I. Fančo
Už v druhej minúte vyrobili domáci chybu v obrane a hostia to využili na strelenie gólu. Domáci mali tlak, ale nič z neho nevyťažili. V druhom polčase sa situácia opakovala, no domáci aj najvyloženejšie príležitosti nepremenili. Naopak hostia ich využili na strelenie druhého gólu. Hostia v závere len korigovali výsledok.
H. Orešany: Žalud – Mesíček, Rábara, Krchnár, Vaško , Mráz, Žák, Kondrček, Zachar, Malacký, (Chrvala, Bujalka, Reiter)
Siladice: Trnovec – L. Rau, M. Rau, M. Chynoranský, B. Fančo, I. Fančo, Lukáč, D. Rau, Lančarič, E. Chynoranský, Mesároš (Bača)

ŠPAČINCE – ZELENEČ 2:1 (0:1)
Góly: L. Dobrovodský, Izakovič – Novanský (z11m)
Vo vyrovnanom prvom polčase sa hostia ujali vedenia z pokutové kopu. Domáci odpovedali v prvej minúte druhého polčasu. Víťazstvo sa im podarilo strhnúť na svoju stranu až v závere zápasu.
Špačince: B. Púchly – M. Púchly, Haršányi, L. Dobrovodský, M. Dobrovodský, Pavol Ševčík
Novák, Mitošinka, Peter Ševčík, Tomovič, Mužík (Izakovič, Kubiš, Bačík)
Zeleneč: Gottstein – Chmúra, Bartovič, Kuzma, Demovič, Bocian, M. Hruška, Ondrejička, Novanský, Kajma, Aleš (Cuninka, P. Hruška, Kankara)

OSTROV –CÍFER 2:2 (0:1)
Góly: Foltýn, Svetlík – Mišovič, Dunda
ČK: Vaško
Na ťažkom teréne sa hral bojovný futbal. Domáci mali do polčasu platonický tlak, ale gól nedali. Hostia strelili gól z brejku. Po vylúčení Vaška sa domáci akoby nabudili a zlepšili hru. Výsledok otočili a vyzeralo to na tri body. Po nedorozumení v domácich obranných radách však Cífer odviezol bod, Napriek tomu, že domáci v oslabení hrali skvele.
Ostrov: Ľ. Valo– Foltýn, Gajdoš, Svetlík, Braško, D. Regina, D. Valo, Urbánek, Masarovič, Kabát, Vaško (Rajňák)
Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, R. Orlický, Tomáš Tibenský, Rusnák, Lanák, R.Dunda, Slovák, Mišovič, Tučnovič (M. Orlický)

DRAHOVCE –D. KRUPÁ 4:0 (3:0)
Góly: Chudý 2, Jankech, Čapuška (z11m)
V dobrom bojovnom stretnutí sa hralo do tridsiatej minúty medzi pokutovými územiami oboch celkov. Potom prišli chvíle domácich, keď rozvlnili sieť celkovo trikrát. Po prestávke sa obraz hry nemenil a opäť sa hralo v strede poľa. Svoju šancu zužitkovali len domáci, ktorí hodový výsledok prikrášlili ešte jedným presným zásahom.
Drahovce: Paulovič – Dusík, Dzuro, Michálek, Urban, Chudý, Manák, Čapuška, Horúcka, Jankech, Brezovský (Schindler, Nedorost Rybárik)
D. Krupá: Olšovský – Novota, Bohunický, Minárik, Hulík, Keleši, M. Bachratý, Fíba, Magula, Nagy, Boďo (Polakovič, A. Bachratý, Dekan)

BRESTOVANY – LEOPOLDOV 5:0 (3:0)
Góly: Gajarský 4, Máar
ČK: J. Brodek
Domáci boli v prvom polčase boli lepším mužstvom, čo ukázal dvomi gólmi Gajarský a jedným Maár. Hostia hrozili len sporadicky. V druhom polčase sa opäť presadzovali domáci a opäť Gajarský strelil dva góly. Domáci diváci sa potleskom rozlúčili s hráčmi a s jesennou časťou súťaže.
Brestovany: Turgy – Štrbo, Kubišiak, Šiška, Ševčík, Valášek, Gapča, Honíšek, Tomaškovič, Gajarský, Máar (Kollár, Malovec, Miček)
Leopoldov: Bisták – Hegedüš, P.Viskup, T. Viskup, J. Brodek, Kritek Kršňák, M. Brodek, Hargaš, Halas, J. Blinka

OM - dorast
Výsledky 15. kola: Trakovice – Siladice 2:2, B. Kostol – D. Krupá 1:4, Modranka – Križovany 0:0, Ružindol - Piešťany B 1:3, Boleráz - Suchá n/P. 1:2, Krakovany – Zavar 7:4, Špačince – Šúrovce 1:0, Dechtice - Slávia Trnava 1:2.
1. D. Krupá 15 11 2 2 57:25 35
2. Boleráz 15 11 2 2 39:12 35
3. Križovany 15 8 4 3 39:29 28
4. Suchá n/P 15 9 1 5 35:31 28
5. Krakovany 15 8 3 4 50:32 27
6. Siladice 15 8 3 4 55:43 27
7. Slávia Trnava 15 8 3 4 44:37 27
8. Trakovice 15 7 2 6 33:21 23