Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

V H. Orešanoch po opätovnom vylajňovaní nedohrali

SUCHÁ – ZELENEČ 3:1 (0:0) Góly: Drahňovský 2, Šajda - Novanský ČK: Lužák - Tibenský Napriek zlému počasiu sa hral v Suchej dobrý futbal. V prvom polčase bol najlepším hráčom hostí brankár Gottstein. Vychytal domácich strelcov a udržal si čisté konto.

SUCHÁ – ZELENEČ 3:1 (0:0)
Góly: Drahňovský 2, Šajda - Novanský
ČK: Lužák - Tibenský
Napriek zlému počasiu sa hral v Suchej dobrý futbal. V prvom polčase bol najlepším hráčom hostí brankár Gottstein. Vychytal domácich strelcov a udržal si čisté konto. Neplatilo po prestávke keď inkasoval trikrát. Hostia strelil len jeden gól hoci bol ukážkový.
Suchá: Hirner – Jankovič, Lužák Martišovič, Drahňovský, Šajda, Benovič, Januš, Lošonský, Krajčovič, Melkner (Kosnáč)
Zeleneč: Gottstein – Bartovič, Chmúra, Polešovský, Demovič, Bocian, Ondrejička, Bartovič, Novanský Kajma, Tibenský ( Cuninka, Halmo, Ochjaba)

RATNOVCE –LEOPOLDOV 3:1 (1:0)
Góly: Bílik, Kopál, Petrík – Svitek (z11m)
V dôležitom zápase ukázali Ratnovce väčšie odhodlanie ako hostia a strelili úvodný gól stretnutia. Po prerušení spôsobené dažďom sa domáci dostávali na dostrel a nebezpečne ohrozovali domácu bránu. Po prestávke sa dočkali vytúženého vyrovnania. V závere stretnutia sa presadili domáci ešte dvakrát a dokázali na ťažkom teréne zvíťaziť.
Ratnovce: Križna – Karaba, Bílik, Samko, Kopál, Paulovič, Petrík, Burzik, Kováč, Komadel, Bartko (Mesároš, Boďo)
Leopoldov: Marušic – Gažovič, Kršňak, Viselka, Hargaš, J. Brodek, M. Brodek, P.Viskup, T. Viskup, Svitek, Halas (Vinkler, Bisták)

RUŽINDOL – ZAVAR 2:5 (0:2)
Góly: Gábriš, J. Počúch – Tomík 2, Juhás, Mihálik, Matej Psota
V prvom polčase hostia využili aj podporu vetra a strelili dva góly. Po prestávke domáci znížili na 1:2, ale hostia tiež strelili gól. Pre nepriazeň počasia sa duel prerušil. Po nútenej prestávke hostia zvyšovali už na 1:4. Domáci sa snažili znížiť a strelili gól na 2:4. V poslednej minúte zápasu, ale opäť inkasovali.
Ružindol: Švajda – Michal Počúch, Juraj Počúch, Skácel, Somorovský, Kojs, Turoň, Grguška, Súkeník, Gábriš, Horvát (Smolek)
Zavar: Urminský – Dobrovodský, Bartovič, Michal Psota, Krajčovič, Sanny, Mihálik, Juhás, Tomík, Juriš, Zošák(Matej Psota, Horvát, Holienčin)

H. OREŠANY – CÍFER 4:1 (3:0), nedohrané
Góly: Krchnár 2, Reiter, Kondrček – Gašparovič (z11m)
Po prerušení zápasu v 68. minúte a vylajňovaní ihriska hostia na stretnutie nenastúpili.
H. Orešany: Žalud – Rábara, Reiter, Krchnár, Vaško, Žák, Hodulík, Balažík, Kondrček, Braniša, Volmer, Malacký
Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, R. Orlický, Tomáš Tibenský, Rusnák, Lanák, R. Dunda, Slovák, Mišovič, T. Dunda

ŠPAČINCE – BRESTOVANY 1:1 (1:1)
Góly: Peter Ševčík - Valášek
Zápas bol prerušený pre dážď na pätnásť minút. Stretnutie sa potom dohrávalo za stáleho dažďa. Vyrovnaný zápas sa skončil zaslúženou remízou.
Špačince: B. Púchly – M. Púchly, Haršányi, L. Dobrovodský, M. Dobrovodský, Pavol Ševčík, Mitošinka, Novák, Peter Ševčík, Izakovič, Mužík (Kubiš, Slezák)
Brestovany: Lipovský – Štrbo, Šiška, Ševčík, Kollár, Valášek, Gapča, J. Honíšek, Tomaškovič, Máar, Gajarský (Kubišiak, Ivančík)

OSTROV –BUČANY 3:2 (2:1)
Góly: Mitošinka, Svetlík, Kabát – Miloš Belokostolský, Bališ (z11m)
Za neustáleho dažďa sa hral na celkom dobrom teréne bojovný zápas. Domáci začali dobre a už v 15. minúte vyhrávali 2:0. Ešte do prestávky dokázali hostia znížiť na 2:1. Začiatok prvého polčasu začal lepšie opäť Ostrov, ktorý zvýšil na 3:1. Hostia kontrovali z pokutového kopu. Po zvyšok stretnutia sa hral svižný futbal na obidve strany.
Ostrov: Ľ. Valo– Gajdoš, Braško, Foltýn, Lauko, Urbánek, Svetlík, Pišný, Mitošinka, Kabát Masovič (Rajňák, D. Regina, Ľ. Regina)
Bučany: Kubek – Krajčovič, Miloš Belokostolský, Vavro, Fančovič, T. Kondrc, Katrušák, Marek Kubovič, Hrčka, Bališ, Stanovič

DRAHOVCE – HLOHOVEC 2:2 (1:0)
Góly: Čapuška, Dzuro - Blinka, M. Reho
V bojovnom stretnutí mali viac z hry domáci, ale už tradične väčšinu svojich príležitostí zahodili. Hostia z minima vyťažili maximum a z Drahoviec si odniesli bod.
Drahovce: Paulovič – Dzuro, Chudý, Michálek, J. Manák, Dusík, Jankech, Čapuška, Pavlíček, Rybárik, Brezovský (Urban)
Hlohovec: Bališ – Gregor, Enderle, Kiss, Blinka, Kramoliš, Bištiak, Krajčo, M. Reho, Magulic, Loskot (Kalický, Gula, Sluka)

D. KRUPÁ– SILADICE 3:0 (1:0)
Góly: Hulík (z11m), Magula, Keleši
ČK: 5. Trnovec
Priebeh zápasu ovplyvnilo vylúčenie brankára Trnovca. Domáci ako aj hostia hrali sa hľadali na ihrisku. Po druhom góle však domáci ovládli hru a zápas doviedli do víťazného konca.
D. Krupá: Olšovský – Anetta, Bohunický, Hulík, Minárik, Novota, Fíba, A. Bachratý, M. Bachratý, Nagy Boďo (Magula, Keleši)
Siladice: Trnovec – L. Rau, M. Chynoranský, O. Sekere, Bača, I. Fančo Lukáč, D. Rau Lančarič, Gašpatrovič, M. Rau (V. Sekereš, Šelestiak)

Dorast - OM
Výsledky 13. kola: D. Krupá – Siladice 6:1, Trakovice – Križovany 3:4, B. Kostol - Piešťany B 5:2, Modranka - Suchá n/P. 1:0 , Ružindol – Zavar 3:1, Boleráz – Šúrovce 1:0, Krakovany - Slávia Trnava 4:2, Špačince – Dechtice 1:0.
1. Boleráz 13 10 2 1 34:10 32
2. D. Krupá 13 9 2 2 51:24 29
3. Krakovany 13 7 3 3 42:25 24
4. Križovany 13 7 3 3 35:28 24
5. Siladice 13 7 2 4 49:41 23
6. Trakovice 13 7 1 5 31:17 22
7. Suchá n/P 13 7 1 5 28:30 22
8. Slávia Trnava 13 6 3 4 38:34 21