Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Gajarského hetrik pri vysokom víťazstve

LEOPOLDOV – SUCHÁ 1:3 (0:2) Góly: Čief - Lošonský, Šajda, Benovič Miernu prevahu zo začiatku hostia využili aj s prispením chyby domáceho brankára. Po tomto góle sa hra postupne vyrovnala, ale chybičku domácej obrany potrestal strelou k vzdialenejšej ž

LEOPOLDOV – SUCHÁ 1:3 (0:2)
Góly: Čief - Lošonský, Šajda, Benovič
Miernu prevahu zo začiatku hostia využili aj s prispením chyby domáceho brankára. Po tomto góle sa hra postupne vyrovnala, ale chybičku domácej obrany potrestal strelou k vzdialenejšej žrdi v 36. minúte Šajda. Po prestávke sa hra odohrávala väčšinou v strede poľa. Hostia si však svojim tretím gólom upevnili vedenie, keď v 86. minúte skóroval kapitán hostí Benovič. Záver zápasu patril domácim. Vytvorili si tlak a v 90. minúte ho zúžitkovali prostredníctvom striedajúceho Čiefa, ktorý zaznamenal čestný úspech domácich.
Leopoldov: Marušic - Kršňák, Gažovič, Svitek, Hargaš, M. Brodek, T. Viskup, Halas, Blinka, Hegeduš, J. Brodek (P. Viskup, Viselka, Čief)
Suchá: Hirner - Januš, Jankovič, Dolnár, Fridrich, Ladvenica, Sloboda, Benovič, Maštalír, Šajda, Lošonský (Krajčovič, Horvatovič, Martišovič)

BRESTOVANY – RATNOVCE 7:1 (2:0)
Góly: Gajarský 3, Máar 4 - Petrík
Domácim sa vydaril úvod zápasu, keď už v druhej minúte strelili gól. Hostia následne vyrovnali hru. No Brestovany sa schopili a v závere polčasu pridali poistku v podobe gólu. Po zmene strán si s chuťou zastrieľali Gajarský a Máar. Hostia zaznamenali čestný úspech až v závere duelu. Spokojných 250 divákov odprevadilo domácich hráčov z ihriska potleskom.
Brestovany: Purgy – Štrbo Šiška, Moncman Ševčík Kollár, Valášek, Honíšek Tomaškovič, Maár, Gajarský, (Buoc, Gapča, Lipovský)
Ratnovce: P. Valovič – Taraba, Bílik, Samko, Todt, Bartko, Mesároš, Komadel, Petrík, Staviščák, Paulovič (Križna)

ZELENEČ – RUŽINDOL 1:2 (0:1)
Góly: Kajma – Greguška, Gábriš
Zeleneč sa prekonával v zahadzovaní šancí. V 35 minúte nedokázali premeniť ani pokutový kop. Naopak hostia v závere polčasu dokázali streliť gól. V druhej polovici zápasu sa domáci dokázali gólovo presadiť, ale v závere stretnutia hostia opäť dokázali využiť diery v obranných radoch a upravil konečný výsledok na 1:2.
Zeleneč: Gottstein – M. Bartovič, Chmúra, Olešovský, Demovič, Bocian, Ondrejička, J. Bartovič, Kajma, P. Hruška, Novanský (Cuninka, Halmo, Tibenský)
Ružindol: Švajda – Michal Počúch, Juraj Počúch, Skácel, Somorovský, J. Morong, Turoň, Greguška, Kosnáč, Súkeník, Horvát (Kojs, Čipčala, Gábriš)

HLOHOVEC - H. OREŠANY 2:0 (2:0)
Góly: Loskot, Blinka
Do 25. minúty sa obe mužstvá zoznamovali. Bištiak v nej z piatich metrov prestrelil. Domáci sa potom už pustili do súpera. Najprv Loskot dorazil do brány odrazenú strelu. Po rohovom kope sa hlavou presadil Blinka. Druhá štyridsaťpäťminútovka bola podobná tej prvej. Hlohovec si svojou aktivitou vypracovali šance, no nepremenili ich. Nastrelili len brvná Žaludovej brány. Hostia hrozili len z ojedinelých brejkov.
Hlohovec: Malý – Bališ, Gregor, Kiss, Blinka, Bištiak, Kramoliš, Loskot, Enderle, Reho,
Magulic, Strapko (Kalický, Malý)
H. Orešany: Žalud – Mesíček, Reiter, Krchnák, Vaško, Balažík, Žák, Kondrček, Braniša, Volmer, Malacký (Chrvala, Slovák, Rábara)

SILADICE – ŠPAČINCE 1:1 (1:0)
Góly: I. Fančo - Mitošinka
Siladice sa ukázali v zlom hernom svetle. Hostia mali počas zápasu miernejšiu prevahu. Domáci napriek tomu viedli. Hosťom sa podarilo vyrovnať až v nadstavenom čase. Vyrovnanie si zaslúžili vďaka bojovnému a odhodlanému nasadeniu.
Siladice: Trnovec - I. Fančo, E. Chynoranský, M. Chynoranský, Lukáč, Ľ. Rau, Gašparovič, D. Rau, B. Fančo, Bača, Lančarič (M. Rau)
Špačince: Špačince: B. Púchly –M. Púchly, Haršányi, M. Dobrovodský, Bačík, Mitošinka, Novák, Peter Ševčík, Tomovič, L. Dobrovodský, Pavol Ševčík (Kubiš, Slezák)

ZAVAR – OSTROV 5:1 (2:1)
Góly: Zošák 2, Mihálik 2, Bartovič – Urbánek
ČK: Šúlovský
Zápas sa vyvíjal pre domácich veľmi dobre. Už v druhej minúte zaznamenali gól. Súper odpovedal svojou prvou strelou a tá skončila za chrbtom Urminského. Zavar stihol ešte pred prestávkou upraviť skóre na 2:1. V druhom polčase úplne ovládol hru a svojou bojovnosťou a dobrým výkonom dokázal vyhrať stretnutie.
Zavar: Urminský – Dobrovodský, Bartovič Michal Psota Cisár Sanny Mihálik Juhás Zošák,
Tomík, Juriš (Holienčin, Antal, Pardavý)
Ostrov: Ľ. Valo– Lauko Gajdoš, Vaško, Braško, Ľ. Regina, D. Valo, Šúlovský, Urbánek, Kubas, Rajňák (Bartoš)

BUČANY – DRAHOVCE 3:0 (1:0)
Góly: Bališ 2 (1z11m), Stanovič
ČK: 72. Dzuro
Bučany nastúpili suverénne do zápasu. Po dlhej dobe nastúpil Bališ a bolo to na hre aj vidieť. V 15. minúte dal po samostatnej akcii gól. Domáci mali viac šancí, ale nepremenili. V druhom polčase po vylúčení zobrali hostia opraty zápasu do svojich rúk a mali viac šancí. Po premenenej jedenástke hostia rezignovali. V závere stretnutia pridali Bučany ešte jeden presný gólový zásah.
Bučany: Kubek – Miroslav Kubovič, Miloš Belokostolský, Katrušák, T. Kondrc, Sokolovič, Vavro, Bališ, Stanovič, Marek Kubovič, Belica (Hrčka, Krajčovič, Martin Kubovič)
Drahovce: Paulovič – Dzuro, Urban, Chudý, Jankech, Dusík, Manák, Čapuška, Horúcka, Brezovský, Pavlíček (Schindler)

CÍFER– D. KRUPÁ 5:0 (2:0)
Góly: R. Orlický, Rusnák, P. Slovák, Gašparovič, Tučnovič
Jednoznačný zápas. Súper kondične odišiel už v prvom polčase. Cífer bol lepším mužstvom. Veľa streleckých príležitostí zostalo nevyužitých. Domácich 250 divákov bolo po zápase spokojných.
Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, R. Orlický, Tomáš Tibenský, Rusnák, R.Dunda, P. Tučnovič, Machovič, Slovák, T. Dunda (S. Tučnovič, M. Orlický)
D. Krupá: Hulík – Anetta, Bohunický, Hulík, Minárik, Keleši, A. Bachratý, M. Bachratý, Magula, Nagy, Boďo (Olšovský, Dekan)

OM - dorast
Výsledky 12. kola: Siladice – Špačince 3:1, Dechtice – Krakovany 3:3, Slávia Trnava – Boleráz 1:1, Šúrovce – Ružindol 3:1, Zavar – Modranka 0:1, Suchá n/P. – B. Kostol 3:1, Piešťany B – Trakovice 1:1, Križovany – D. Krupá 3:2.
1. Boleráz 12 9 2 1 33:10 29
2. D. Krupá 12 8 2 2 45:23 26
3. Siladice 12 7 2 3 48:35 23
4. Trakovice 12 7 1 4 28:13 22
5. Suchá n/P 12 7 1 4 28:29 22
6. Krakovany 12 6 3 3 38:23 21
7. Križovany 12 6 3 3 31:25 21
8. Slávia Trnava 12 6 3 3 36:30 21