Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

Hlohovec sa dotiahol na Cífer

RUŽINDOL – LEOPOLDOV 0:0 Hralo sa prevažne v strede poľa. Dobrá obranná hra hostí zaručila, že sa domáci nedokázali strelecky presadiť

RUŽINDOL – LEOPOLDOV 0:0
Hralo sa prevažne v strede poľa. Dobrá obranná hra hostí zaručila, že sa domáci nedokázali strelecky presadiť. Hostia hrozili len z ojedinelých protiútokov.
Ružindol: Švajda – Michal Počúch, Skácel, Somorovský, J. Morong, Čipčala, Turoň, Kosnáč, Gábriš, Juraj Počúch, Horvát (Smolek, Kojs, Súkeník)
Leopoldov: Marušic – Kršňák, Svitek, T. Viskup, M. Brodek, Viselka, Hargaš, Halas, J. Brodek, P. Viskup, Gažovič

SUCHÁ – BRESTOVANY 1:2 (0:1)
Góly: Benovič – Gajarský, Šiška
Domáci nezvládli stretnutie po taktickej stránke. Predviedli o polovicu slabší výkon ako v minulom stretnutí. Svojim výkonom sklamali fanúšikov.
Suchá: Hirner – D. Maštalír, Lošonský, Melkner, Jankovič, Benovič, Fridrich, Ladvenica, Dolnák, Lužák, Sloboda (Drahňovský, Mrva, Šajda)
Brestovany: Purgy – Štrbo, Šiška, Moncman, Ševčík, Kollár, Honíšek, Gajarský, Máar, Péchy, J.Hudek, Tamaškovič, Balášek (Kubišiak, Buoc)

OSTROV – ZELENEČ 2:2 (1:2)
Góly: Foltýn, Svetlík – P. Hruška, Demovič
V Ostrove sa hralo bojovné stretnutie. Domáci si vytvorili od úvodu tlak, ktorí však nevyužili a paradoxne inkasovali. V tlaku nepoľavili a podarilo sa im vyrovnať. Hostia však tiež nelenili a upravili polčasový výsledok na 1:2. Domáci sa po prestávke dokázali napriek silnému tlaku presadiť len raz. Prekážkou im bola dobrá obranná hra hostí.
Ostrov: Ľ. Valo– D. Valo, Lauko, Svetlík, Braško, Foltýn, Šúlovský, Urbánek, Rajňák, Kabát (Masorovič, Ľ. Regina)
Zeleneč: Gottstein – M. Bartovič Kankara, Chmúra, Bocian, Demovič, Ondrejička, J. Bartovič, Novanský, Kajma, P. Hruška (Cunninka, Halmo, Olešovský)

H. OREŠANY – BUČANY 6:1 (3:1)
Góly: Mesíček 2, Balažík, Žák 3 – Balažík (vl.)
Domáci si od začiatku vytvárali gólové šance, ktoré ľahkomyselne zahadzovali. Zobudil ich až vlastný gól, po ktorom spresnili hru a výsledkom boli tri góly. V druhom polčase domáci ovládli hru a z toho rezultovali ešte tri góly. Výsledok je spravodlivý a odzrkadľoval zápas.
H. Orešany: Žalud – Mesíček, Vaško, Rábara, Krchnár, Balažík Žák, Kondrček Braniša, Volmer, Malacký(Reiter, Chrvala)
Bučany: Jamrich – Stanovič, Miloš Belokostolský, Fančovič, Vavro, Marek Kubovič, Suchoň, Belica, Sokolovič, Lupták, Katrušák

CÍFER –SILADICE 2:2 (2:0)
Góly: T. Dunda, R. Dunda – Bača, I. Fančo
Dobrý a kvalitný zápas sa hral v Cíferi. Šance sa prelínali na oboch stranách. Domácim sa nepodarilo ustrážiť si náskok z prvého polčasu a získali len bod.
Cífer: Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, Tomáš Tibenský, Tučnovič, Lanák, R.Dunda, T. Dunda, Mišovič, Rusnák, R. Orlický ( Slovák)
Siladice: Trnovec - I. Fančo, E. Chynoranský, M. Chynoranský, Lukáč, Ľ. Rau, Gašparovič, D. Rau, Mesároš, Bača, Lančarič (M. Rau, B. Fančo)

DRAHOVCE –ZAVAR 1:4 (1:2)
Góly: Chudý - Sanny, Zošák 2, Tomík
Domáci boli lepší celý zápas. Mali viac z hry a dokázali sa aj gólovo presadiť. Domáci tak boli v domácom zápase len štatistom.
Drahovce: Paulovič – Urban, Michálek, Nedorost, Jankech, Dusík, Manák, Čapuška, Horúcka, Chudý, Pavlíček (Brezovský, Rybárik, J. Rusnák)
Zavar: Urminský – Dobrovodský, Krajčovič, Michal Psota, Cisár, Sanny, Mihálik, Matej Psota, Zošák, Tomík, Juriš (Holienčin, Bartovič, Horvát)

RATNOVCE – ŠPAČINCE 2:1 (1:0)
Góly: Kováč Z11m, Pavlovič - Novák
V súboji nováčikov domáci potvrdili narastajúcu formu a boli lepší. Domáci začali lepšie a premenili pokutový kop. Postupne sa ťažisko hry presunulo pred bránku domácich, ale k priamemu ohrozeniu sa hostia nedostali. V druhom polčase sa hostia dopustili dvoch chýb. Jednu dokázali domáci využiť. Hostia zaznamenali čestný úspech až v nastavenom čase.
Ratnovce: P. Valovič – Karaba, Todt, Samko, Mesároš, Bartko, Kopál, Petrík, Komadel, Kováč, Pavlovič (Burzík, Spaviščák)
Špačince: B. Púchly –M. Púchly, Haršányi M. Dobrovodský, Bačík, Mitošinka, Novák, Peter Ševčík, Tomovič, L. Dobrovodský, Mužík (Kubiš, Slezák)

D. KRUPÁ –HLOHOVEC 0:3 (0:1)
Góly: Blinka, Kramoliš, Bištiak
Domáci začali v ľahkovážnom tempe. Domáci boli pohybom a rýchlosťou lepším mužstvom, čo dokázali gólovo zúročiť už v prvom polčase. Po prestávke začali domáci hrať lepšie. Nepremenili tutovku a prišiel trest v podobe druhého presného zásahu hostí. Hostia už len kozmeticky upravili výsledok na 0:3.
D. Krupá: Olšovský – Bohunický, Anetta, Minárik, Hulík, Keleši, M. Bachratý, Fíba, Nagy, Boďo, Novota (A. Bachratý, Dekan, Magula)
Hlohovec: Bališ – Enderle, Gregor, Kiss, Blinka, Kramoliš, Bištiak, Loskot, M. Reho, Magulic, Strapko (Sluka , Krajčo, Gula)

Dorast - OM
Výsledky 11. kola: Križovany – Siladice 5:2, D. Krupá - Piešťany B 5:1, Trakovice - Suchá n/P. 1:2, B. Kostol – Zavar 0:0, Modranka – Šúrovce 0:2, Ružindol - Slávia Trnava 4:9, Boleráz – Dechtice 3:2, Krakovany – Špačince 4:0.
1. Boleráz 11 9 1 1 32:9 28
2. D. Krupá 11 8 2 1 43:20 26
3. Trakovice 11 8 0 3 29:10 24
4. Krakovany 11 6 2 3 35:20 20
5. Siladice 11 6 2 3 45:34 20
6. Slávia Trnava 11 6 2 3 35:29 20
7. Suchá n/P 11 6 1 4 25:28 19
8. Križovany 11 5 3 3 28:23 18