OS A
Výsledky 9. kola:
Voderady - Kátlovce 1:0 (Mašlanka), Križovany – Malženice 3:0 (Pisarík, M. Krivosucký, M. Botek), Lovčice – Bohdanovce 2:4 (Minarovič, Opálek 2, Sučák za hostí), Košolná - Šúrovce 1:1 (Vajs – I. Klačo), B. Kostol – Majcichov 4:1 (Novák, Adámek, P. Gažovič, Kušrajter - Šturdík), Zvončín - Slávia Trnava 7:0 (Sekely 4, Hrušovský, Vozár, P. Holovič), H. Krupá - Opoj 4:1 (M. Kurek 2, I. Hrčka, P. Daniš – L. Bílik), Boleráz – D. Dubové 5:1 (Vőrős 3, Opálek, Miklošovič – dom.)
1. Bohdanovce*9*8*0*1*26:9*24*(+9)
2. Zvončín*9*7*1*1*36:11*22*(+10)
3. Voderady*9*6*3*0*24:8*21*(+6)
4. Košolná*9*5*2*2*20:10*17*(+2)
5. Križovany*9*5*1*3*15:9*16*(+1)
6. H. Krupá*9*4*2*3*15:9*14*(+2)
7. Kátlovce*9*4*2*3*18:13*14*(+2)
8. Lovčice*9*4*1*4*20:20*13*(-2)
9. B. Kostol*9*4*0*5*13:16*12*( 0)
10. Boleráz*9*3*2*4*15:16*11*(-1)
11. Slávia Trnava*9*3*1*5*18:28*10*(-2)
12. Opoj*9*3*0*6*11:22*9*(-3)
13. Šúrovce*9*2*2*5*10:17*8*(-7)
14. Malženice*9*2*1*6*10:19*7*(-8)
15. D. Dubové*9*1*1*7*8:35*4*(-8)
16. Majcichov*9*0*3*6*5:22*3*(-12)
OS B
Výsledky 9. kola:
Dubovany - Sokolovce 0:2, Madunice – Prašník 0:2 (L. Obuch, J. Pašmík), Pastuchov - Kľačany 2:1 (P. Blažko, Hlaváč – dom.), Trakovice - Bojničky 3:1 (Lenčeš, Janák, Hrčka - Pokrývka), V. Orvište – H. Otrokovce 1:4 (Nedorost – dom.), Pečeňady - Veselé 1:1 (Michalčík za hostí), Šípkové - Červeník 0:0, Borovce – Nižná 0:0
1. H. Otrokovce*9*7*1*1*20:7*22*(+10)
2. Trakovice*9*7*0*2*35:11*21*(+6)
3. Sokolovce*9*6*2*1*23:13*20*(+5)
4. Nižná*9*5*4*0*22:9*19*(+7)
5. Veselé*9*5*1*3*17:8*16*(+4)
6. Borovce*9*5*1*3*18:12*16*(+4)
7. Bojničky*9*5*1*3*22:16*16*(+1)
8. Prašník*9*4*3*2*16:7*15*(+3)
9. Červeník*9*2*5*2*8:8*11*(-1)
10. Kľačany*9*3*1*5*13:17*10*(-5)
11. Pastuchov*9*2*3*4*10:21*9*(-6)
12. Pečeňady*9*2*2*5*15:21*8*(-4)
13. Šípkové*9*2*1*6*9:15*7*(-5)
14. Madunice*9*2*1*6*10:21*7*(-11)
15. V. Orvište*9*2*0*7*10:36*6*(-6)
16. Dubovany*9*0*0*9*3:29*0*(-15)
Po skončení sútaže odrátajú Šípkovému 3 body
III. A
Výsledky 9. kola:
Borová – Slov. N. Ves 1:2, Dlhá – H. Dubové 0:2, Pavlice - Dechtice 0:0, Naháč - Buková 5:1 (Bažík, Tichý, Zajíček, Kralič, Holický - Jaraba), Vlčkovce – Modranka 0:4, D. Voda – D. Orešany 1:0 (M. Galovič), Radošovce - Hrnčiarovce B 1:1, predohrané, Bučany B – voľno.
1. Modranka*9*7*2*0*41:4*23*(+11)
2. D. Voda*8*7*0*1*27:5*21*(+9)
3. Naháč*8*6*0*2*13:16*18*(+6)
4. Dechtice*8*5*2*1*15:4*17*(+2)
5. H. Dubové*8*5*2*1*16:5*17*(+5)
6. Slov. N. Ves*8*5*1*2*15:11*16*(+4)
7. D. Orešany*9*3*3*3*14:11*12*( 0)
8. Buková*9*4*0*5*16:17*12*( 0)
9. Radošovce*9*3*2*4*12:25*11*(-4)
10. Hrnčiarovce B*8*3*1*4*9:9*10*(-2)
11. Vlčkovce*8*2*3*3*14:15*9*(-3)
12. Bučany B*8*1*1*6*4:15*4*(-5)
13. Pavlice*8*0*3*5*6:15*3*(-9)
14. Dlhá*9*0*2*7*6:20*2*(-13)
15. Borová*9*0*2*7*5:41*2*(-13)
III. B
Výsledky 9. kola:
Koplotovce – Pet. Hlohovec 4:1, Žlkovce - Dvorníky B 6:1, Tepličky - Merašice 4:4 (E. Gálik, M. Albert 2, M. Kolena – dom.), D. Otrokovce – D. Lopašov 5:2 (Ovos 3, Brestovský, Brano – Tamajka, Čvirik), Kočín Lančár - Banka 1:2 (S. Šnajbar, M. Rusnák za hostí), D. Trhovište – Šterusy 2:0 (P. Polakovič, E. Macejka), H. Trhovište – Šulekovo 4:1 (Kadlečík 3, Vachan – dom.)
1. Šulekovo*9*6*2*1*35:15*20*(+8)
2. H. Trhovište*9*6*1*2*43:18*19*(+4)
3. Žlkovce*9*5*3*1*28:11*18*( 0)
4. Banka*9*5*3*1*18:6*18*(+6)
5. Šterusy*9*6*0*3*21:25*18*(+6)
6. Dvorníky B*9*4*2*3*25:25*14*(-1)
7. Tepličky*9*4*2*3*17:22*14*(-1)
8. Koplotovce*9*4*1*4*18:17*13*(-2)
9. D. Trhovište*9*4*1*4*12:14*13*(-2)
10. Kočín*9*2*2*5*15:29*8*(-1)
11. Pet. Hlohovec*9*2*0*7*16:29*6*(-3)
12. D. Lopašov*9*2*0*7*16:30*6*(-9)
13. D. Otrokovce*9*2*0*7*14:31*6*(-6)
14. Merašice*9*0*5*4*12:18*5*(-10)
Po skončení súťaže odpočítajú Merašiciam 3 body
Dorast
OS A
Výsledky 9. kola:
Cífer – Bučany 2:0, D. Voda – Bohdanovce 2:1, Vlčkovce - Košolná 5:1, Malženice – Majcichov 1:1, Zvončín – Brestovany 3:4, H. Krupá – Kátlovce 0:5, Voderady – voľno.
1. Brestovany*9*8*1*0*41:8*25
2. Kátlovce*9*8*0*1*34:5*24
3. Majcichov*8*5*2*1*22:12*17
4. D. Voda*9*4*2*3*21:17*14
5. Voderady*8*4*1*3*11:10*13
6. Bohdanovce*8*4*0*4*18:18*12
7. Cífer*9*4*0*5*15:21*12
8. Malženice*8*2*2*4*18:25*8
9. Vlčkovce*8*3*0*5*15:17*9
10. Bučany*8*2*0*6*11:23*6
11. Košolna*8*1*2*5*14:36*5
12. Zvončín*8*1*1*6*11:23*4
13. H. Krupá*8*1*1*6*6:28*4
OS B
Výsledky 9. kola:
FC Hlohovec B – Prašník 5:0, Ostrov – Kľačany 2:0, D. Lopašov – Bojničky – nehralo sa, hostia nepricestovali, Drahovce – Banka 3:0, Dvorníky – Veselé 6:2, Žlkovce – Červeník 0:0, Šulekovo – Ratnovce 3:0, Dubovany – voľno.
1. FC Hlohovec B*9*8*0*1*46:5*24
2. Drahovce*8*7*1*0*26:3*22
3. Ostrov*9*7*1*1*29:10*22
4. Prašník*8*6*1*1*18:13*19
5. Šulekovo*8*6*0*2*24:8*18
6. Ratnovce*9*4*1*4*29:18*13
7. Bojničky*7*4*0*3*26:17*12
8. Dvorníky*8*3*2*3*35:28*11
9. Kľačany*8*3*1*4*18:14*10
10. Veselé*9*2*2*5*14:46*8
11. Žlkovce*8*2*1*5*19:39*7
12. D. Lopašov*8*2*0*6*16:29*6
13. Červeník*9*1*2*6*16:35*5
14. Banka*8*1*0*7*10:23*3
15. Dubovany*8*0*0*8*6:44*0
Peter Štroncer