Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Považská naďalej suverénne

Hrnčiarovce – Mýtna 0:1 (0:0) Góly: 61. Cabaj. Celý zápas boli hostia lepším mužstvom a snažili sa držať loptu pod kontrolou. Domáci hráči sa do šancí dostávali len nakopávanými loptami na oboch útočníkov – Polakoviča aj Kittu. Obaja si vytvorili dve ša

Hrnčiarovce – Mýtna 0:1 (0:0)
Góly: 61. Cabaj.
Celý zápas boli hostia lepším mužstvom a snažili sa držať loptu pod kontrolou. Domáci hráči sa do šancí dostávali len nakopávanými loptami na oboch útočníkov – Polakoviča aj Kittu. Obaja si vytvorili dve šance na skórovanie, najprv v 34. min Kitta a po ňom v 56. min Polakovič mierili vedľa brány. Mýtna si vypracovala šesť šancí na gól, no podarilo sa im premeniť až poslednú, keď sa lopta po rohovom kope dostala k nestráženému Cabajovi a ten nekompromisne rozhodol o troch bodoch pre hostí
HRNČIAROVCE: Jurík – Adámek, Cíferský, Kvetan, Hlinka, Šarabok (Nekanovič), Heteš, Nádaský, Boskovič (Jurkas), Polakovič, Kitta.
MÝTNA: Bohunský – Vermeš (Rimanovský), Rusňák, Ševčík, Ondruš, Goga, Cabaj, Olvecký , Candrák (Pálenčík), Frťala (Šiška), Koprda.

V. Kostoľany – Častkovce 1:3 (0:3)
Góly: 67. Kubiš - 20. a 38. Kostelan, 32. M. Madro.
Hostia začali zápas tlakom a výbornou hrou čo sa im po dvoch vydarených brejkoch podarilo zužitkovať na dva góly – v 20. min otváral skóre Kostelan a po ňom sa do listiny strelcov zapísal aj Martin Madro. O tretí úspech sa postaral v 38. min po chybe domácej obrany svojim druhým gólom aktívny Kostelan. Po prestávke domáci zlepšili hru výsledkom čoho bola vyrovnaná partia z oboch strán. Výsledkom domácej aktivity bol gól v 67. min ktorý strelil z vnútra šestnástky Kubiš
V. KOSTOĽANY: Jamrich – Polčík, Magula, Gula, Maco (Marek Gajarský), Miroslav Gajarský (Vígh), Bednár, Kubiš (Ondrášik), Mačica, Junas, Kadlíček.
ČASTKOVCE: Minárik – Havrlent, D. Madro, Palkech, Majerník, Gažo, Luža (Gonos), Rusnák, Kostelan, M. Madro, Ostrovský (Madera).

Bošany – Senica 7:0 (4:0)
Góly: 2., 14. Žurek, 6. Papranec, 32. Husár (11 m), 65. Murko, 79. Šesták, 87. R. Hodál. Gólovú nádielku začal už v 2. minúte domáci Žurek. V 6. minúte Papranec zvyšoval na 2:0. V 14. minúte po výkope brankára, si Žurek loptu spracoval, obišiel dvoch hráčov a skóroval. V 32. minúte Husár kopal pokutový kop, ktorý pohodlne premenil. Po zmene strán trápenie hostí pokračovalo. Domáci neprestávali vo svojej kanonáde a pridali ešte tri góly zásluhou Murka, Šestáka a R. Hodála.
BOŠANY: Tvrdík – Kapusta, Jamrich, Chuťka (66. Šesták), Kalamár, Murko, Žurek, Latka, Papranec (79. R. Hodál), Husár, P. Hodál (52. Bystriansky)
SENICA: Šaraga – Ričovský, Hrebíček, Michalica, Mihok, Miestarec, Hílek, Kunštek, Surový, Rybnikár, Varga

Šimonovany – Skalica 1:0 (0:0)
Góly: Bezák. Do Šimonovian zavítal súper z čela tabuľky. Domáci sa chceli pred divákmi jednoznačne ukázať v najlepšom svetle a iné ako víťazstvo si nepripúšťali. V prvom polčase sa toho ešte veľa neudialo, ale v druhej polovici sa už hralo naplno. Domáci sa ujali vedenia gólom Bezáka. Hostia sa pokúšali vyrovnať niektorými dobrými šancami, ale šťastena pri nich nestála. A tak sa nakoniec Šimonovany radovali zo zaslúženého víťazstva.

Ostatné výsledky 9. kola: Pov. Bystrica – N. Dubnica 3:0 (1:0), Nitr. Pravno – Tr. Stankovce 0:1 (0:0), Solčany – Kanianka 4:0 (2:0), Chynorany - Tovarníky 3:1 (1:0)

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 600

Pre aplikáciu je potrebné zaregistrovať svojej osobné údaje, administrátori na odberovom mieste ich potom načítajú priamo cez QR kód.