pas na vysokej úrovni.
Opačný problém majú v Šípkovom, kde hlavný rozhodca ukončil stretnutie v 15. min za stavu 1:1 a zápas tak bude mať dohru za zeleným stolom.
OS A
Výsledky 7. kola: Malženice - Kátlovce 1:3 (P. Macho – dom.), Voderady - Bohdanovce 1:0 (L. Bachratý), Križovany - Šúrovce 2:1 (M. Vrábel, T. Táčovský – dom.), Lovčice - Majcichov 2:1 (Pavlík, Vyskoč – dom.), Košolná - Slávia Trnava 5:1 (Zachar 3, M. Ševčík, Fridrich - Antal), B. Kostol - Opoj 0:2 (Šípka, Nejezchleb), Zvončín – D. Dubové 10:0 (Sekely 5, Ševčík, Hrušovský 2, Hajíček, M. Hujsy), H. Krupá - Boleráz 3:0 (Kurek 2, I. Hrčka)
1. Bohdanovce 7 6 0 1 19:5 18
2. Zvončín 7 5 1 1 27:11 16
3. Voderady 7 4 3 0 20:8 15
4. Košolná 7 5 0 2 19:9 15
5. Križovany 7 4 1 2 10:6 13
6. Kátlovce 7 3 2 2 14:11 11
7. Lovčice 7 3 1 3 16:15 10
8. B. Kostol 7 3 0 4 6:11 9
9. Opoj 7 3 0 4 10:16 9
10. H. Krupá 7 2 2 3 8:8 8
11. Boleráz 7 2 2 3 9:11 8
12. Malženice 7 2 1 4 10:13 7
13. Slávia Trnava 7 2 1 4 14:18 7
14. Šúrovce 7 2 1 4 8:14 7
15. D. Dubové 7 1 1 5 7:27 4
16. Majcichov 7 0 2 5 4:18 2
OS B
Výsledky 7. kola: Sokolovce – Prašník 0:0, Dubovany - Kľačany 1:2 (Pastorek – dom.), Madunice - Bojničky 1:2 (Zachar – dom.), Pastuchov – H. Otrokovce 0:3, Trakovice - Veselé 1:0 (M. Lackovič), V. Orvište -Červeník 2:0 (T. Sumer 2), Pečeňady - Nižná 2:2 (Lužák, Mužila -dom.), Šípkové – Borovce, hlavný rozhodca v 15. min za stavu 1:1 stretnutie ukončil.
1. Trakovice 7 6 0 1 31:6 18
2. H. Otrokovce 7 5 1 1 12:5 16
3. Nižná 7 4 3 0 20:9 15
4. Bojničky 7 5 0 2 20:1 15
5. Sokolovce 7 4 2 1 20:13 14
6. Veselé 7 4 0 3 11:7 12
7. Borovce 6 4 0 2 15:11 12
8. Prašník 7 2 3 2 10:7 9
9. Červeník 7 1 4 2 7:8 7
10. Pečeňady 7 2 1 4 14:19 7
11. Madunice 7 2 1 4 10:15 7
12. Kľačany 7 2 1 4 8:15 7
13. Šípkové 6 2 0 4 9:10 6
14. V. Orvište 7 2 0 5 9:27 6
15. Pastuchov 7 1 2 4 7:19 5
16. Dubovany 7 0 0 7 3:23 0
III. A
Výsledky 7. kola: Bučany B – H. Dubové 0:0, Borová - Hrnčiarovce B 1:1, Dlhá - Dechtice 1:1 (M. Maják – dom.), Radošovce - Buková 3:2, Pavlice - Modranka 1:1 (Chovanec – dom.), Naháč – D. Orešany 2:1 (Zajíček 2 - Minarovič), Vlčkovce – D. Voda 1:2 (Sršeň – dom.), Slov. N. Ves – voľno.
1. D. Voda 7 6 0 1 26:5 18
2. Modranka 7 5 2 0 28:4 17
3. Naháč 6 5 0 1 8:6 15
4. Dechtice 6 4 1 1 11:4 13
5. D. Orešany 7 3 2 2 13:9 11
6. H. Dubové 6 3 2 1 7:5 11
7. Slov. N. Ves 6 3 1 2 10:10 10
8. Radošovce 8 3 2 3 12:21 11
9. Buková 7 3 0 4 13:11 9
10. Vlčkovce 6 2 2 2 13:10 8
11. Hrnčiarovce B 7 2 1 4 7:9 7
12. Bučany B 7 1 1 5 4:12 4
13. Pavlice 6 0 2 4 5:13 2
14. Dlhá 7 0 2 5 6:16 2
15. Borová 7 0 2 5 4:32 2
III. B
Výsledky 7. kola: Dvorníky B – Pet. Hlohovec 4:1 (Herák 2, J. Václavík st., M. Mikulek st. – dom.), Koplotovce - Merašice 1:0 (Prokop), Žlkovce – D. Lopašov 6:2 (Bučko 2, Zachar, Mihálik, Kinči, B. Uváčik – dom.), Tepličky - Banka 1:1 (Gálik – dom.), D. Otrokovce - Šterusy 1:4 (Zigo – Burzík, M. Bobek 3), Kočín Lančár - Šulekovo 3:3 (Jankovič, Žažo, Reško – dom.), D. Trhovište – H. Trhovište 0:2 (Matečný, Pavlák)
1. Šulekovo 7 5 2 0 28:10 17
2. Šterusy 7 5 0 2 17:22 15
3. Žlkovce 7 4 2 1 20:8 14
4. H. Trhovište 7 4 1 2 32:12 13
5. Dvorníky B 7 4 1 2 22:17 13
6. Banka 7 3 3 1 11:5 12
7. D. Trhovište 7 3 1 3 9:8 10
8. Tepličky 7 3 1 3 10:16 10
9. Koplotovce 7 3 0 4 12:14 9
10. Kočín-Lančár 7 2 2 3 13:23 8
11. Pet. Hlohovec 7 2 0 5 10:18 6
12. D. Lopašov 7 2 0 5 12:22 6
13. Merašice 7 0 3 4 6:12 3
14. D. Otrokovce 7 1 0 6 9:24 3
Po skončení súťaže odpočítajú Merašiciam 3 body
Dorast
OS A
Výsledky 7. kola: Voderady – Bohdanovce 0:2, Cífer – Vlčkovce 0:4, Dobrá Voda - Majcihov 3:3, Košolná – Brestovany 0:7, Malženice – Kátlovce 1:4, Zvončín – H. Krupá 0:2, Bučany – voľno.
1. Brestovany 7 6 1 0 27:5 19
2. Kátlovce 7 6 0 1 26:5 18
3. Voderady 7 4 1 2 11:5 13
4. Majcichov 6 4 1 1 16:10 13
5. D. Voda 7 3 2 2 18:12 11
6. Bohdanovce 6 3 0 3 12:16 9
7. Malženice 6 2 1 3 17:14 7
8. Vlčkovce 6 2 0 4 10:11 6
9. Cífer 7 2 0 5 9:20 6
10. Košolná 6 1 2 3 12:26 5
11. Zvončín 6 1 1 4 8:16 4
12. H. Krupá 7 1 1 5 6:23 4
13. Bučany 6 1 0 5 6:21 3
OS B
Výsledky 7. kola: Dubovany – Kľačany 3:7, FC Hlohovec B – Bojničky 1:0, Ostrov – Banka 5:0, D. Lopašov – Veselé 2:3, Červeník – Drahovce 1:3, Dvorníky – Ratnovce 3:3, Žlkovce – Šulekovo 0:3, Prašník – voľno.
1. FC Hlohovec B 7 6 0 1 39:5 18
2. Ostrov 7 5 1 1 23:9 16
3. Drahovce 6 5 1 0 16:3 16
4. Prašník 6 5 1 0 15:8 16
5. Šulekovo 7 5 0 2 21:8 15
6. Bojničky 6 4 0 2 24:13 12
7. Kľačany 6 3 1 2 17:10 10
8. Ratnovce 7 3 1 3 17:13 10
9. Veselé 7 2 2 3 12:33 8
10. Žlkovce 6 2 0 4 17:29 6
11. Dvorníky 6 1 2 3 20:21 5
12. Červeník 7 1 1 5 11:25 4
13. Banka 6 1 0 5 9:18 3
14. D. Lopašov 7 1 0 6 13:28 3
15. Dubovany 7 0 0 7 6:37 0
Peter Štroncer