Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky
4. LIGA

Skalica - Bošany 3:1 (1:0)

Skalica - Bošany 3:1 (1:0) Góly: 39. Šefčík, 76. Jánošík, 87. Urbánek – 52. Latka. Vo vyrovnanom stretnutí sa domáci ujali vedenia až v 39. min, hlavou presne mieril Šefčík po rohovom kope. V 42. min po centri Šenka Štefanovský netrafil loptu a následne

Góly: 39. Šefčík, 76. Jánošík, 87. Urbánek – 52. Latka.
Vo vyrovnanom stretnutí sa domáci ujali vedenia až v 39. min, hlavou presne mieril Šefčík po rohovom kope. V 42. min po centri Šenka Štefanovský netrafil loptu a následne Púdelka napálil do brvna. Po prestávke hostia vyrovnali zásluhou Latku v 52. min. Domáci zvýšili tlak i dôraz, ale strely Šenka a Štefanovského skončili len u brankára Tvrdíka.V 76. min si loptu na priamy kop postavil Jánošík a z 18m nedal brankárovi šancu – 2:1. Skóre uzavrel tesne pred koncom po samostatnej akcii striedajúci Urbánek, keď prehodil Tvrdíka.
SKALICA: Zongor – Kucharič, Šefčík, Sprušanský, Mareš, Jánošík, Bellay, Šenk, Štefanovský (Urbánek), Brezina, Púdelka (Ritomský).
BOŠANY: Tvrdík – Chuťka, Bystriansky, Jamrich, Kalamár (Gális), Murko, Kostolný, Latka, Papranec, Šesták (R. Hodál), P. Hodál. Juraj Štroncer

Hrnčiarovce - Chynorany 2:0 (0:0)
Góly: 78. Kurinec, 90. Kyselica.
Domáci začali tlakom a prvých 15 min nedali hosťom šancu, avšak bez gólového efektu. Výborná úroveň zápasu pokračovala aj po zmene strán, keď v 58. min Boskovič z 25m z priameho kopu vystrašil Mikulu a po ňom aj Kurincovu hlavičku zázračne vytlačil. V 78. min však po Adámkovom centri nemal nárok na pohotovú Kurincovu strelu a domáci viedli. Na konečných 2:0 upravil Kyselica po výbornej spolupráci so stiedajúcim Kittom v 90. min
HRNČIAROVCE: Danišovič – Adámek, Mihálik, Kvetan, Hlinka, Cíferský, Heteš, Kurinec (Jurkas), Boskovič, Polakovič (Kitta), Nekanovič (Kyselica).
CHYNORANY: Mikula – Magdolen, Parkan, Špánik, Desat, Lukačka (Furek), Danák, Gajdoš (Pilát), Hvišč, Ondrejkovič, Kováč. Juraj Štroncer

Senica - Šimonovany 3:1 (0:1)
Góly: Michalica 2, Hrebíček - Vlčko.
V prvom polčase predvádzali obidve mužstvá rozháranú hru. Šťastnejší boli hostia, ktorí v 13. min. dali zo svojej jedinej strely na domáci bránu vedúci gól Vlčkom. Domáci pridali, od tejto chvíle sa hralo neustále v ich réžii, no do prestávke len zahadzovali šance. V súboji s V. Vargom neuspeli Nestarec, Surový ani Joniak. Po prestávke už sústavný tlak Senice priniesol aj ovocie. Najskôr vyrovnal v 51. min. Igor Michalica a ten istý hráč dostal domácich aj do vedenia v 71. minúte. Gólovú bodku stretnutie dal v 74. min. Martin Hrebíček. Víťazstvo domácich je naprosto zaslúžené.
SENICA: Šraga - Ferík, Hrebíček, T. Bajan, Mihók - Nestarec, Hílek (88. Ryčovský), Krč, Surový (55. L. Varga) - Michalica (82. Rybnikár), Joniak, tréner Vašíček.
ŠIMONOVANY: V. Varga - Oravec, Kollár, Balúch, Vlčko, A. Svorad, Balaška, Bezák, L. Svorad (58. Zvalo), Španko, Makva, tréner Kopečný.
ŽK Mihók, Bajan, Surový - Vlčko. Pred 350 divákmi rozhodovali Jakúbek - Fabián, Kvetnický. Milan Ondriš

Mýtna N. Ves - V. Kostoľany 7:0 (4:0)
Góly: Ölvecký 2, Koprda 2, Rusňák 2, Frťala.
Stretnutie už od úvodných minút bolo jednoznačnou záležitosťou domácich. Tí sa do svojho súpera pustili z veľkou chuťou a už po prvom polčase bol stav 4:0. V druhom polčase Mýtna Nová Ves pridala ďalšie tri góly a uzavrela skóre stretnutia na 7:0. Hostia sa po celý zápas nezmohli takmer na nič. Domáci zaslúžené vyhrali. Rozhodoval: Lérint, počet divákov: 350.
MÝTNA N. VES: Bohunský – Vermeš, Ševčík, Hula, Rusňák, Rimanovský (Šiška), D. Goga, Ölvecký, Candrák (Varga), Frťala, Koprda (F. Goga).
V. KOSTOĽANY: Jamrich – Franc, Gula, Kolarovič, Porubský, Malovec, Bednár, Skripčák (Durdy, Laurinec), Matica, Junas, Katliček (Malovec).

Ostatné výsledky 4. kola: Tovarníky - Častkovce 1:5 (1:3), Pov. Bystrica – Solčany 3:0 (0:0), N. Dubnica - N. Pravno 6:1 (3:0), Kanianka – Trenč. Stankovce 0:1 (0:0).

1. P. Bystrica*4*4*0*0*19:2*12*(+6)
2. Mýtna N. Ves*4*3*1*0*14:4*10*(+4)
3. Hrnčiarovce*4*3*1*0*9:3*10*(+4)
4. T. Stankovce*4*3*1*0*4:1*10*(+4)
5. Častkovce*4*3*0*1*15:8*9*(+3)
6. Skalica*4*3*0*1*7:3*9*(+3)
7. Senica*4*2*1*1*4:3*7*(+1)
8. Kanianka*4*2*0*2*9:5*6*(-3)