Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Pohár ZsFZ - 1. kolo - 16. 8. o 17. 00 h: Gbely - P. Ves (Patka, Línet, Blažek, Štora), Smolenice - Myjava (Haršány, Moncman, M. Šmidovič, Karnay), Jalšové - Mýtna N. Ves (Kalčík, J. Šmidovič, Bartoš, L. Gádoši).


Dospelí
II. liga Z - 3. kolo 19. 8. o 17. 00 h: Vrbové – SFM Senec (Sliš, Kachnič, Prečinský, Makový), 20. 8. o 10. 30 h: Trnava B – Rača (Lieskovský, Sluk, Prešinský, Šuniar, v J. Bohuniciach).
III. liga - 3. kolo - 19. 8. o 17. 00 h: Moravany - Gabčíkovo (Marinčák, Vörös, Fehér, Vnuk), 20. 8. o 17. 00 h: Myjava - Bánovce (Cabaj, Divéky, Gašparovič, Vadkerti), J. Bohunice – Šamorín.
IV. liga SZ - 3. kolo - 20. 8. o 17. 00 h: V. Kostoľany - Hrnčiarovce (A. Grolmus, Blaháč, Hagara, Juráň),
V. liga Z - 3. kolo - 20. 8. o 10. 00 h: Lok. Trnava - Čáčov (Vajzer, Kollárik, Slamka, Polák), o 17. 00 h: Trebatice - Radošina (Kútny, Gembický, Hrabaj, Mišún), Gbely - Jalšové (L. Monček, Blažek, Kolena, Trstenský), Dvorníky - Holíč (Igaz, Adamkovič, Šamko, Šípoš), Krakovany - Prašice (Dohnanská, Gančár, Dohál, P. Gádoši), Piešťany - Smolenice (Studený, Mihál, Valla, Machaj), Chtelnica - P. Ves (Moncman, Gádoši, Dubravec, Neckář).
Dorast
I. LSD a LMD - 4. kolo - 19. 8. o 10. 00 a 12. 15 h: Trnava - Dubnica (Smolák, Petránek, Otrubčák, Koníček, Husárik).
II. LSDZ a LMDZ - 4. kolo - 19. 8. o 10. 00 a 12. 15 h: Lok. Trnava - Dubnica B (Macháček, I. Gálik, Šašo, Kuchara).
III. LSD a LMD - 3. kolo - 20. 8. o 10. 00 a 12. 30 h: Trnava B - Sereď (Frič, Gádoši, Dubravec, Haršáni).
IV. liga SZ - 3. kolo - 19. 8. o 13. 00 h: J. Bohunice - D. Vestenice (Bartoš, Jurenka), o 14. 30 h: Vrbové - Handlová (Krivošík, J. Šmidovič), Moravany - Nováky (Vörös, Fehér), 20. 8. o 10. 30 h: Radošovce - Hlohovec (Línet, OFZ), V. liga Z - 3. kolo - 19. 8. o 17. 00 h: Trebatice - H. Orešany (Očkovský, OFZ), Smolenice - Čáčov (Jurena, M. Šmidovič), V. Kostoľany - Bojná (Boledovič, Dúbravec), V. Orvište - Hlboké (Šašo, OFZ), Chtelnica - V. Bedzany (Moncman, Boleček), 20. 8. o 14. 30 h: Gbely - Leopoldov (Blažek, Kolena), Tovarníky - Zeleneč (Fabian, Obeda).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ - 3. kolo - 20. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Trnava B - Trenčín (Konečný, Macháček).
III. LSŽ a LMŽ SZ - 3. kolo - 19. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Hlohovec - P. Bystrica B (Kravárik, Kusý), Piešťany B - Vrbové (Paulovič, Konečný), 20. 8. o 10. 00 a 11. 30 h: Senica B - Leopoldov (Mráz, Túbl).
KS SŽ Z - 3. kolo - 19. 8. o 10. 00 h: J. Bohunice - Smolenice (Jurenka, Bartoš), Slávia Trnava - Mor. Sv. Ján (Gádoši, M. Lištjak), o 10. 30 h: Moravany - Drahovce (Fabian, Vitko), o 17. 00 h: Hrnčiarovce - Suchá n/P. (Santa, OFZ), 20. 8. o 10. 00 h: Gbely - Dechtice (Petránek, OFZ).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
3. kolo: 20. august 2006 o 17. 00 h: Zeleneč - Siladice (Špaček, Jurena – Peško), Zavar - Leopoldov (Kosmál, Štrba – Vančo), Bučany - Brestovany (Slíž, Turoň – Šarvaic), FC Hlohovec - Špačince (P. Mucha, Sekerka – Gerek), Cífer - Ratnovce (Gogola, Bihári – Novosedlík), D. Krupá - Suchá n/P. (Zvolenský, Beták – Vandák), H. Orešany - Ružindol (Čmarada, Matušinský – Bartovič), Drahovce - Ostrov (Bunček, Bačík – Šugra).
OS A
3. kolo 20. august 2006 o 17. 00 h: Šúrovce - Kátlovce (Šarvaic, V. Šmidovič, Göndör) hrá sa 16. 8. o 18. 00 h, Bohdanovce - Majcichov (Adámek, Textor), Malženice - Slávia Trnava (Bočák, Brestovanský), Voderady - Opoj (T. Gádoši, Čvirik), Križovany – D. Dubové (Koberčík, Ševčík), Lovčice - Boleráz (Rác, J. Tibenský – Ševčík), Košolná – H. Krupá (Šarviac, Fandel, Krivošík – R), B. Kostol - Zvončín (Rybanský, Sivák – R).
OS B
3. kolo 20. august 2006 o 17. 00 h: Bojničky - Sokolovce (Zaťko, Poláš – R), Kľačany – H. Otrokovce (Göndör, Toráč – Sivák), Prašník - Veselé (Borovica, Mĺkvy), Dubovany - Červeník (Belanský st., Belanský) hrá sa vo Veselom, Madunice - Nižná (Poláčik, Mikluščák), Pastuchov - Borovce (Mojžiš, Dzuro), Trakovice - Šípkové (Šige, Mráz), V. Orvište - Pečeňady (J. Mucha, Prvý).
III. A
3. kolo 19. august 2006 (sobota) o 17. 00 h: H. Dubové - Dechtice (J. Mucha, Sekerka), Slov. N. Ves - Buková (Ševčík, Sivák), Bučany B - Modranka (Nosál, Borovica), Borová – D. Orešany (Špaček, Jurena), Dlhá – D. Voda (Zvolenský, Urban), Radošovce - Vlčkovce (Lamoš, Baláž), Pavlice - Naháč (Turoň, Fandel), Hrnčiarovce B – voľno.
III. B
3. kolo 20. august 2006 o 17. 00 h: D. Lopašov – Pet. Hlohovec (Lamoš, Herega) hrá sa v Kočíne, Merašice - Banka (Klačko, Nosál), Dvorníky B – Šterusy (Mojžiš, Chovan) hrá sa 19. 8., Koplotovce - Šulekovo (Šurina, Mihálik), Žlkovce – H. Trhovište (Halász, Karel), Tepličky – D. Trhovište (Kočišová, Urban), D. Otrokovce - Kočín Lančár (Chovan).
Dorast
OM
3. kolo 20. august 2006 o 14. 30 h:
Šúrovce – Siladice (Kočišová, Adámek) hrá sa 19. 8. o 17. 00 h, Zavar - Slávia Trnava (Štrba, Kosmál), Suchá n/P. – Dechtice (Mikluščák, Rác) hrá sa 19. 8. o 17. 00 h, Piešťany B – Špačince (R, R) hrá sa 19. 8. v Ratnovciach, Križovany – Krakovany (Ševčík, Koberčík), D. Krupá – Boleráz (Beták, Zvolenský), Trakovice – Ružindol (Mráz, Šige), B. Kostol – Modranka (Sivák, Rybanský).
OS A
3. kolo 20. august 2006 o 14. 30 h:
Bohdanovce – Majcichov (Textor, Adámek), Bučany – Brestovany (Turoň, Slíž), Voderady – Kátlovce (Čvirik, T. Gádoši), Cífer – H. Krupá (Bihári, Gogola), D. Voda – Zvončín (Herega, Lamoš), Košolná - Malženice (Fandel, Krivošík), Vlčkovce – voľno.
OS B
3. kolo 20. august 2006 o 14. 30 h:
Kľačany – Banka (Toráč, Göndör), Prašník – Veselé (Mĺkvy, Borovica), Dubovany – Červeník (Belanský ml, Belanský) hrá sa vo Veselom, FC Hlohovec B – Ratnovce (Sekerka, P. Mucha), Ostrov – Šulekovo (P. Mucha, Prvý) hrá sa 19. 8. o 17. 00 h, D. Lopašov – Žlkovce (Zaťko, Poláš) hrá sa 19. 8 o 17. 00 h v Kočíne, Drahovce – Dvorníky (Bačík, Bunček), Bojničky – voľno.
Žiaci
OM
3. kolo 19. august 2006 o 17. 00 h:
Šúrovce – Siladice (Adámek, Kočišová) hrá sa o 15. 00 h, Zavar – Kátlovce (Göndör), Kľačany – Brestovany (Klačko), D. Krupá – Špačince (Bočák, Durkot) hrá sa o 10. 30 h., Trebatice – Modranka (Krivošík, R) hrá sa o 14. 30 h, Zeleneč – D. Voda (Bunček, Balažovič), Trakovice – Dvorníky (Belanský ml.), V. Orvište – V. Kostoľany (Čmarada) hrá sa o 15. 00 h.
OS A
3. kolo 19. august 2006 o 17. 00 h:
Lovčice – Madunice (Bočák), Voderady – Majcichov (Brestovanský), Križovany – Opoj (Karel), Cífer – H. Orešany (J. Tibenský), Bučany – Vlčkovce (Borovica, Nosál) hrá sa o 15. 00 h, B. Kostol – Ružindol (Halász), Malženice – Červeník (Belanský st.).
OS B
3. kolo 19. august 2006 o 17. 00 h:
D. Lopašov – Trstín (Poláš, Zaťko) hrá sa o 15. 00 h v Kočíne, Naháč – Pečeňady (Textor), Boleráz – D. Orešany (Beták), Radošovce – Nižná (Baláž, Lamoš) hrá sa o 14. 30 h, Šulekovo – Žlkovce (Chovan) hrá sa o 15. 00 h, Bohdanovce – Pet. Hlohovec (Šige), Buková – voľno.
OS C
3. kolo 19. august 2006 o 17. 00 h:
Jalšové A – Borovce (Dzuro), Ratnovce – Banka (Matušinský), Bojničky – Krakovany (Gogola), Ostrov – Veselé (Prvý, P. Mucha) hrá sa o 15. 00 h, Pastuchov – Sokolovce (Bihári), Koplotovce a Dubovany – voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 327
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 147
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 505
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 106
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 691
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 541
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 543
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 457
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 379
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Ilustračné foto.

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

28m

Primátor Miroslav Kollár označil epidemiologickú situáciu v meste za vážnu.

41m

Najviac detí prišlo na svet v mesiaci júl, a to 88.

2 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

22 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?