Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
OM-TRNAVA

Zošák sa zapísal štyrmi gólmi

BRESTOVANY – ZAVAR 1:5 (1:4) Góly: Máar - Matej Psota, Zošák 4 Domáci hrali na začiatku iba prvých desať minút. Potom akoby odpadli a hostia to využili a strelili dva góly.

BRESTOVANY – ZAVAR 1:5 (1:4)
Góly: Máar - Matej Psota, Zošák 4
Domáci hrali na začiatku iba prvých desať minút. Potom akoby odpadli a hostia to využili a strelili dva góly. Domáci znížili, ale hostia boli stále nebezpečnejší. V druhom polčase hostia iba kontrolovali hru. Strelec zápasu Zošák ešte prikrášlil celkový výsledok.
Brestovany: Lipovský – Šiška, J. Honíšek, Máar, Ševčík, Hudek, Buoc, Jankovič, Štrba, Tomaškovič, Gajarský (M.Honíšek Moncman)
Zavar: Urminský – Dobrovodský, Juriš, Michal Psota, Mihálik, Zošák, Sanny, Pardavý, Cisár, Kovačič, Krajčovič (Jančovič, Rakús)
LEOPOLDOV – ZELENEČ 1:1 (0:1)
Góly: Brodek - Mišina
120 divákov videlo od úvodu stretnutia nátlakovú hru domácich. Hostia hrozili len sporadickými útokmi. Po góle tlak domácich upadol a do 60 minúty bola hra vyrovnaná. Domáci nabrali druhý dych a vyrovnali. Domáci sa snažili dokonca strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no ďalší gól už nepadol.
Leopoldov: Marušic – Svitek, Viskup, J. Brodek, M. Brodek, Blinka, Gažovič, Hargaš, Krilek, Halás, Kršnák (Hegeduš)
Zeleneč: Gombík – Juraj Bartovič, Milan Bartovič, M. Hruška, Halmo, Chmúra, Ondrejíčka, Mišina, Novanský, Kajma, P. Hruška (Bocian, Mitošinka)

SILADICE – DRAHOVCE 1:1 (0:0)
Góly: I. Fančo – Brezovský
Na gól Siladíc dokázali hostia odpovedať až v závere zápasu, keď vyrovnali. V kvalitnom a férovom zápase si hostia odviezli bod za nasadenie a bojovný výkon.
Siladice: Trnovec - I. Fančo, B. Fančo, E. Chynoranský, M. Chynoranský, Lukáč, L.Rau, D. Rau, M. Rau, Mesároš, Gašparovič (Bača, Lančarič)
Drahovce: Paulovič – Michálek, Jankech, Čapuška, Dusík, Dzuro, Nedorost, Horúcka, Urban, Toráč, Manák, Brezovský (Rybárik)

RATNOVCE - HLOHOVEC 0:1 (0:0)
Góly: Reho
V prvom dejstve mali domáci dve stopercentne gólové šance. Najprv po hlavičke Petríka a potom po strele Kopála, ktorá sa odrazila od brvna. V poli mali hostia prevahu. Domáci doplatili na nevyužité šance, pretože Reho z nájazdu strelil jediný, ale víťazný gól.
Ratnovce: Valovič – Taraba, Kopál, Stanko, Burzik, Macko, Kútny, Petrík, Palkech, kováč, Pavlovič (Bartko, Valovič)
Hlohovec: Malý – Magulic, Krajčo, Kramoliš, Reho, Gregor, Enderle, Bištiak, Gula, Kiss, Slovák (Blinka, Loskot)

RUŽINDOL - D. KRUPÁ 1:1 (0:0)
Góly: Kosnáč - Fíba
V obojstranne vyrovnanom zápase sa vedenia ujali hostia. Domáci zvýšili svoju aktivitu a päť minút pred záverečným hvizdom rozhodcu vyrovnali na konečných 1:1.
Ružindol: Švajda – Kojs, skácel, J. Morong, M. Morong, Michal Počúch, Juraj Počúch, Gábriš, Kosnáč, Typťala, Morvák (Turoň, Súkeník)
D. Krupá: Olšovský – M. Bachratý, Fíba, Minárik, Anetta, Kostický, , Keleši, Hulík, Škoda, Dekan, Nagy, Novota (Bohunický Boháček, Polakovič)

SUCHÁ – CÍFER 0:3 (0:1)
Góly: Mrva 2, Slovák
V Suchej sa hral vynikajúci rýchly zápas. Usporiadaná záloha a obrana hostí bola motorom Cífera. Domáci odolávali nátlaku, ale hostia dokázali, že môžu pomýšľať na vrchné priečky tabuľky.
Suchá: Hirner – D. Maštalír, Lošonský, Januš, Jankovič, Benovič, Novák, Fridich, Ladvenica, Horvatovič, Šajda (Mrva, Melkner, Dolnák)
Cífer: Šimončič – Slovák, R. Orlický, Gašparovič, Kročka, Machovič, Mrva, Lanák, Mišovič Tomáš Tibenský, Rusnák (R.Dunda, Timotej Tibenský, P. Tučnovič)

OSTROV– H. OREŠANY 0:1 (0:0)
V Ostrove sa hral svižný duel. Domáci mali pred prestávkou dve sľubné šance. Domáci po prestávke búšili do hostí. Tí paradoxne z protiútoku strelili gól. Tlak domácich neutíchol, ale vyrovnať sa im nepodarilo. V nervóznom závere spôsobením častým prerušovaním hry sa stav už nemenil.
Ostrov: Valo – Gajdoš, Šúlovský, Lauko, Urbánek, Vaško, D. Regina, Svetlík, Braško, Foltýn, Sminin (Masarovič, Balo, Rajňák)
H. Orešany: Drozda –Braniša, Malacký, Mesíček, Rábara, Slovák, Benovič, Kondrček, Volmer, Žák, Balžík (Sasko, Chrvala)

ŠPAČINCE – BUČANY 0:4 (0:2)
Góly: Marek Belokostolský, Vavro, Belica
Po nevyužitých šanciach domácich hostia tie svoje premieňali. Ako v prvej tak aj v druhej polovici stretnutia. Hostia zaslúžene vyhrali a odniesli si zaslúžené body.
Špačince: Púchly – Haršányi, M. Dobrovodský, Tomovič, Adamec, Juran, Izakovič, Michalička, Štepánek, Peter Ševčík, Pavol Ševčík (M. Púchly, Kubiš)
Bučany: Kubek - A. Tanáč, Fančovič, Marek Belokostolský, Vavro, Marek Kubovič, Suchoň, Belica, Lupták, Stanovič, Sokolovič (Hrčka, Krajčovič)
16. Špačince 2 0 0 2 1:8 0

OM dorast: Siladice – B. Kostol 7:2, Modranka – Trakovice 1:4, Ružindol – D. Krupá 1:4, Boleráz – Križovany 4:1, Krakovany - Piešťany B 10:2, Špačince - Suchá n/P. 3:1, Dechtice – Zavar 1:1, Slávia Trnava - Šúrovce 4:0.
1. Krakovany 2 2 0 0 14:4 6
2. Trakovice 2 2 0 0 11:2 6
3. Slávia Trnava 2 2 0 0 7:1 6
4. Boleráz 2 2 0 0 6:1 6
5. D. Krupá 2 2 0 0 8:3 6
6. Zavar 2 1 1 0 4:2 4
7. Dechtice 2 1 1 0 3:2 4
8. Siladice 2 1 0 1 8:5 3