OS A
Výsledky 2. kola: Kátlovce – B. Kostol 3:1 (Krchnár, Drobný, Uváček – dom.), Zvončín - Košolná 4:1 (Chabreček 2, Vozár, Hrušovský – dom.), H. Krupá – Lovčice 1:2 (I. Hrčka – dom.), Boleráz - Križovany 2:1, D. Dubové - Voderady 2:6 (Šurina 2, Fatranský, Bachratý, Gregor, Mašlanka za hostí), Opoj - Malženice 4:2 (R. Glozmek 2, L. Bielik 2 – dom.), Slávia Trnava - Bohdanovce 2:4 (Minarovič 2, Opálek 2 za hostí), Majcichov - Šúrovce 0:1 (Klačo)
1. Bohdanovce 2 2 0 0 7:2 6
Zvončín 2 2 0 0 7:2 6
3. Voderady 2 1 1 0 8:4 4
4. Kátlovce 2 1 1 0 3:1 4
5. Boleráz 2 1 1 0 4:3 4
6. Križovany 2 1 0 1 3:2 3
7. Slávia Trnava 2 1 0 1 6:5 3
8. Malženice 2 1 0 1 4:4 3
Košolná 2 1 0 1 4:4 3
10. Opoj 2 1 0 1 4:5 3
11. Lovčice 2 1 0 1 3:4 3
12. Šúrovce 2 1 0 1 2:4 3
13. Majcichov 2 0 1 1 0:1 1
14. H. Krupá 2 0 0 2 1:4 0
15. B. Kostol 2 0 0 2 1:6 0
16. D. Dubové 2 0 0 2 2:8 0
OS B
Výsledky 2. kola: Sokolovce – V. Orvište 4:3 (Zavarský 3, Šulja – dom.), Pečeňady - Trakovice 2:6 (Lužák, Mužila – dom.), Šípkové - Pastuchov 5:0 (Spál 2, M. Koyš, Puvák, Lukáš Oška), Borovce – Madunice 5:1 (L. Belica 2, M. Holáň 2, Michalík), Nižná - Dubovany 5:0 (Šimkovič 3, Magula, Ondríšek), Červeník - Prašník 0:0, Veselé - Kľačany 1:0, H. Otrokovce - Bojničky 2:0 (Záhončík, Taraba)
1. Trakovice 2 2 0 0 19:2 6
2. Borovce 2 2 0 0 9:1 6
3. Nižná 2 1 1 0 7:2 4
4. H. Otrokovce 2 1 1 0 4:2 4
5. Sokolovce 2 1 1 0 6:5
6. Šípkové 2 1 0 1 6:3 3
7. Veselé 2 1 0 1 2:2 3
8. Pečeňady 2 1 0 1 7:8 3
9. Bojničky 2 1 0 1 2:3 3
10. Madunice 2 1 0 1 4:6 3
11. Prašník 2 0 2 0 2:2 2
12. Červeník 2 0 2 0 1:1 2
13. Kľačany 2 0 1 1 1:2 1
14. Pastuchov 2 0 0 2 2:10 0
15. Dubovany 2 0 0 2 0:9 0
16. V. Orvište 2 0 0 2 3:17 0
III. A
Výsledky 2. kola: Naháč - Radošovce 1:0 (J. Zajíček), Vlčkovce - Dlhá 5:1 (Varinský 2, Lančarič, Sedlický, Sršeň – dom.), D. Voda - Borová 7:0, D. Orešany -, Bučany B 1:0 (T. Rábara), Modranka – Slov. N. Ves 4:1 (Hovorka 2, Hrabalík, Sekera – dom.), Buková – H. Dubové 2:3 (A. Bocek, M. Student – dom.), Dechtice -Hrnčiarovce B 2:0 (A. Uher, I. Hutta), Pavlice – voľno.
1. Vlčkovce 2 2 0 0 8:2 6
2. Modranka 2 2 0 0 6:1 6
3. Naháč 2 2 0 0 3:1 6
4. D. Voda 2 1 0 1 8:2 3
5. Dechtice 1 1 0 0 2:0 3
6. D. Orešany 2 1 0 1 3:3 3
Radošovce 2 1 0 1 3:3 3
8. Bučany B 2 1 0 1 2:2 3
9. H. Dubové 2 1 0 1 3:4 3
10. Hrnčiarovce B 2 1 0 1 1:2 3
11. Slov. N. Ves 2 1 0 1 4:6 3
12. Pavlice 1 0 0 1 2:3 0
13. Buková 2 0 0 2 2:4 0
14. Dlhá 2 0 0 2 2:7 0
15. Borová 2 0 0 2 1:10 0
III. B
Výsledky 2. kola: Pet. Hlohovec – D. Otrokovce 2:0 (Spál 2), Kočín Lančár - Tepličky 3:0 (P. Chnapko, M. Reško, M. Hruška), D. Trhovište - Žlkovce 1:2 (S. Baraniak – dom.), H. Trhovište - Koplotovce 5:1 (Kadlečík 2, Notálik 2, Gažo - Vašina), Šulekovo - Dvorníky B 8:1, Šterusy – Merašice 3:2 (Dančo, Chalány za hostí), Banka – D. Lopašov 3:0 (Jankech, Polák, Varga)
1. Banka 2 2 0 0 8:2 6
2. Žlkovce 2 2 0 0 5:2 6
3. Šterusy 2 2 0 0 6:4 6
4. Šulekovo 2 1 1 0 9:2 4
5. H. Trhovište 2 1 0 1 6:4 3
6. D. Trhovište 2 1 0 1 3:2 3
7. Kočín-Lančár 2 1 0 1 4:3 3
8. Tepličky 2 1 0 1 3:3 3
9. Pet. Hlohovec 2 1 0 1 4:5 3
10. Dvorníky B 2 1 0 1 4:9 3
11. Merašice 2 0 1 1 3:4 1
12. D. Lopašov 2 0 0 2 2:6 0
13. D. Otrokovce 2 0 0 2 0:5 0
14. Koplotovce 2 0 0 2 1:7 0
Dorast
OS A
Výsledky 2. kola: Malženice – D. Voda 2:3, Zvončín – Cífer 0:1, H. Krupá – Voderady 0:4, Kátlovce – Bučany 5:0, Brestovany – Bohdanovce 7:1, Majcichov - Vlčkovce 3:1, Košolná – voľno.
1. Brestovany 2 2 0 0 9:1 6
2. Voderady 2 2 0 0 7:0 6
3. Kátlovce 2 2 0 0 6:0 6
4. D. Voda 2 2 0 0 8:2 6
5. Majcichov 1 1 0 0 3:1 3
6. Malženice 2 0 0 2 2:6 0
7. Cífer 2 1 0 1 1:3 3
8. Bučany 2 1 0 1 2:6 3
9. Vlčkovce 2 0 0 2 1:5 0
10. Zvončín 2 0 0 2 0:4 0
11. H. Krupá 2 0 0 2 1:6 0
12. Košolná 1 0 0 1 0:5 0
13. Bohdanovce 2 0 0 2 1:8 0
OS B
Výsledky 2. kola: Dvorníky – D. Lopašov 7:3, Žlkovce – Ostrov 1:2, Šulekovo - FC Hlohovec B 1:0, Ratnovce – Dubovany 6:0, Červeník – Prašník 0:1, Veselé – Kľačany 1:5, Banka – Bojničky 3:4, Drahovce – voľno
1. Šulekovo 2 2 0 0 10:0 6
2. Bojničky 2 2 0 0 12:5 6
3. Prašník 2 2 0 0 5:2 6
4. Ostrov 2 2 0 0 5:3 6
5. Kľačany 2 1 1 0 6:2 4
6. FC Hlohovec B 2 1 0 1 11:3 3
7. Ratnovce 2 1 0 1 8:4 3
8. Dvorníky 2 1 0 1 9:6 3
9. Drahovce 1 1 0 0 2:0 3
10. Červeník 2 0 1 1 1:2 1
11. Banka 1 0 0 1 3:4 0
12. D. Lopašov 2 0 0 2 3:9 0
13. Veselé 2 0 0 2 3:13 0
Žlkovce 2 0 0 2 3:13 0
15. Dubovany 2 0 0 2 0:15 0
Peter Štroncer