Chtelnica s deväťgólovou nádielkou

Čáčov – Dvorníky 3:1 (1:1) Góly: 6. Sekáč, 79. Salay (11m), 89. Hutta – 10. Cabadaj Úvod stretnutia vyšiel lepšie domácim, ktorí keď v 6. min vyrobila obrana hostí hrubú chybu, išli gólom Sekáča po Búzekovej prihrávke do vedenia – 1:0. Hosťom, ktorí bol

Čáčov – Dvorníky 3:1 (1:1)
Góly: 6. Sekáč, 79. Salay (11m), 89. Hutta – 10. Cabadaj
Úvod stretnutia vyšiel lepšie domácim, ktorí keď v 6. min vyrobila obrana hostí hrubú chybu, išli gólom Sekáča po Búzekovej prihrávke do vedenia – 1:0. Hosťom, ktorí boli o niečo lepším tímom, patril stred, kde naopak domáci nedokázali podržať loptu. V 10. min prišla veľká chyba v ich obrane a Cabadaj strelou z 20 m po zaváhaní domáceho gólmana vyrovnal. Po prestávke však ale začali vo vyšších obrátkach domáci, vytvorili si tlak, o čom svedčí pomer rohových kopov 14:2. Veľkú šancu nevyužil Koníček, Búzek trafil žrď a tak zaslúžené vedenie prišlo až v 79. min, kedy po zrazení Sekáča penaltu premenil Salay. V 87. min šiel sám na brankára hostí, ten ho pred 16-kou fauloval a dostal červenú kartu. O 2 min neskôr preukázal svoje strelecké schopnosti Jaro Hutta, nová akvizícia domácich, ktorý z priameho kopu do šibenice v 89. min upravil na konečných 3:1 pre Čáčov.
ČK: Horňák (Čáčov - po druhej žltej) – M. Horváth (Dvorníky – za faul na protihráča)
Čáčov: R. Valjent – Krošlák, Kňazovič, Koníček, Stašek, Horňák, Bobula, Salay, Hutta, Búzek (Gabriel), Sekáč
Dvorníky: M. Horváth – Knížat, Herceg, Brestovanský, Harnúšek, Vdovják, Bžoch, Farkaš, Krajinčák (Benkovič), Cabadaj, Kollár

Radošina – Chtelnica 9:0 (4:0)
Góly: 14., 52. a 66. Chudý, 11. a 37. J. Piršel, 41. a 74. Bakoš, 84. M. Turčan, 87. Hanzlík
V príjemnom letnom počasí domáci hráči odčinili prehru z minulého kola. Od úvodu zatlačili hostí do hlbokej ofenzívy a bolo len otázkou času, kedy sa presadia. To sa podarilo už v 11. minúte J. Piršeľovi. Do konca prvého polčasu pridali ešte tri góly. V druhom polčase pokračovala nátlaková hra Radošiny. Už v 52. minúte Chudý zvyšoval na 5:0. Strelecky sa darilo aj naďalej, a tak domáci brali zaslúžené víťazstvo.
Rozhodoval: Jakubáč, 240 divákov.
Radošina: Klačanský – M. Piršeľ, P. Bartošek (58. Bačkády), Varga, Ďaďan, M. Turčan, T. Turčan, Hanzlík, Bakoš, Chudý (84. Kováčik), J. Piršeľ
Chtelnica: Pavelský – Gregorovič, P. Bechtorík, D. Bechtorík, Kubík, Piešťanský, Mráz (46. Máčala), Bilík, Lukáč, Hamšík, Prvý

Petrova Ves – Piešťany 0:1 (0:0)
Gól: 64. Kukuč
Na Záhorí videli diváci futbalovo veľmi pekné stretnutie, v ktorom boli hostia nakoniec i ten gól lepší. Už v prvej polhodine domáci brankár Lánik zabránil Mišenčíkovi i Blahunkovi v skórovaní, no ani domáci nezaostávali. Najmä J. Jurigom sa činili, no bez gólového efektu. V tom bol úspešnejší piešťanský Kukuč, ktorý tvrdou strelou v 64. min rozhodol o majiteľovi všetkých troch bodov.
P.Ves: Lánik – Kubica, Kumpan, Vanek, J. Juriga, Stieranka, M. Pochylý (Matula st.), Křižan, Huťa (Šebesta), Morvay (I. Juriga), Krchňavý
Piešťany: Rybárik – Pekarovič, Bartošek (Masár), Jelenovič, Jánošík (Pekár), Adamčík, Dadík, Mišenčík, Blahunka, Gajarský (Kolník), Kukuč

Smolenice – Kúty 2:3 (1:0)
Góly: 7. a 54. (11m) Vajsábel – 72. a 84. Hyránek, 57. Antálek
Domáci v prvom polčase síce držali hru v rukách, skórovať sa im podarilo však iba raz, v 7. min Vajsábelom. V druhom polčase si mužstvá vymenili úlohy. Hneď v úvode nastrelili tyč, potom Hyránek dával nad a z tempa ich nevyviedla ani penalta v 54. min, ktorá na 2:0 premenil opäť Vajsábel. Ich aktivita tak nakoniec slávila úspech. Antálek v 57. min dával síce dosť šťastne na 1:2, vzápätí ale Jakubec nevyužil penaltu na vyrovnanie. Podarilo sa to Hyránkovi, ktorý v závere pridal ďalší gól, tentoraz víťazný. V nervóznom závere hostia víťazstvo už udržali.
Smolenice: Psica – Hrdlička, Smolík, Nídel, Augustín (Dedáček), Pisár, Vajsábel, Pluhár, Hlavatý, T. Štibraný (Jankovič), Zajíček
Kúty: Malík – Šimek, Kubo, Puškáč (Palkovič), M. Smolinský, Antálek (T.Smolinský), Michal Valla, Hyránek, Ralbovský, Jakubec (Marek Valla), A. Smolinský

Moravský Sv. Ján – Krakovany 0:2 (0:0)
Góly: 72. Ilenčík, 84. Pavlovič
Prvý polčas sa niesol v znamení hernej iniciatívy domácich a nevyužitých šancí. Druhý polčas potvrdil známe – nedáš, dostaneš. Hostia využili nečakaný útlm domácich, najprv skórovali z ojedinelého protiútoku Ilenčíkom, potom striedajúci Pavlovič využil pekný center na strelenie druhého gólu a tak definitívne zaistil iniciatívnejším hosťom body.
Moravský Sv. Ján: Hajdin – Kavecký, Uhrinec, Kánský, Vávra, Cagáň, Stupavský, Emrich, Mračna, Kudlička, Bolf (Karáč, Buzay)
Krakovany: Bondra – Hlaváč, Milec, Bejdák, Kikta, Feranec, Žák, Urban, Kališ, T. Balcír, Ilenčík (Pavlovič, M. Balcír)

Prašice – Lokomotíva Trnava 0:2 (0:1)
Góly: 31. a 62. Laurinec
Domáci začali miernym náporom a mali aj územnú prevahu. Schladil ich kapitán hostí Laurinec strelou do šibenice. Domáci stratili vietor z plachiet, ale v závere prvého polčasu mali opäť dve vyložené šance. V druhom polčase Prašice opäť zatlačili súpera, ale vyrovnať sa im nepodarilo. Hostia hrali technicky lepšie, v závere prevzali iniciatívu, a druhým gólom rozhodli aj o víťazstve. Hostia domácich už do ničoho nepustili a zaslúžene si odviezli tri body.
Rozhodoval: M. Bachratý, 200 divákov.
Prašice: T. Slama – J. Grznár, V. Ďurík, B. Krasula (70. D. Okša), J. Martinček, M. Baláž (68. M. Režo), M. Janega, V. Halo, J. Šmatlák (85. R. Paluš), M. Streďanský, E. Ďurík.
Lok. Trnava: F. Ryšavý – J. Horváth, M. Dubravec, A. Janeg, S. Holič, D. Zaťko, M. Szalay, M. Laurinec, A. Šajdík (51. M. Královič), J. Braniša (74. M. Sedlák), A. Horváth.

Holíč – Gbely 3:3 (2:0)
Góly: 20. Mráz, 43. Bradáč, 65. Madák – 51. Zajíček, 80. Májek, 83. Mihál
V kvalitnom záhoráckom derby mali dosť dlho domáci očividnú prevahu a najmä v I. polčase mohli aj rozhodnúť o stretnutí. Do vedenia ich dostal Mráz a ešte do polčasu zvýšil na 2:0 Bradáč. V úvode II. polčasu síce znížil na 2:1 Zajíček, no Madák dával na prijateľných 3:1. To bolo v 65. min. Výkon domácich však poznačilo zranenie troch kľúčových hráčov a hostia dvomi rýchlymi gólmi v 80. a 83. min vyrovnali a domáci sa takmer začali strachovať o výsledok.
Holíč: Tolla – Palkovič, Madák, Lorenc, J. Nečas, Kopálek, M. Nečas, Mráz, Irša, Singhofer, Bradáč (Brožek, Blatnický, Hajóssy)
Gbely: Jurka (Vanek) – Šebesta, Kollár, Eisner, Ambra, Péči, Vanek, Kerižan, Kudláč, Májek, Mihál (Zajíček, Šteflík)

Jalšové – Trebatice 2:0 (2:0)
Góly: 33. Weselowski, 40. Dunar
Pred početným obecenstvom (400) sa odohral kvalitný futbal. Hostia aj domáci začali dobývať brány priamymi kopmi Hudeka a Oravca. Oba priame kopy gólmani zneškodnili. Do 30 min. sa hral opatrný futbal s častými únikmi hostí. Obrany oboch tímov však boli neomylné. Hra ožila po Hudekovej delovke z priameho kopu taktiež zneškodnenej Palkechom. Nasledovali rýchle protiútoky oboch tímov, z ktorých Weselowski zužitkoval nedorozumenie obrany a namieril prízemnú strelu k pravej žrdi. Po úvodnom góle hra ožila a Reho vypracoval akciu, po ktorej si Dunar vychutnal obranu aj brankára a skóroval na 2:0. V druhom polčase boli iniciativnejší hostia a domáci iba kontrolovali hru. Vzrušenie prišlo ku koncu zápasu kedy po rýchlej kontre bol Macejka faulovaný na hranici šestnástky. Faul však zostal nepotrestaný.
Jalšové: Spál - Varga (75. Bucko), Zelenay, Páleník, M. Krajčovič, J. Krajčovič, Kuna, Weselovski, Hudek (59. Uhlik), Reho (45. Macejka), Dunar
Trebatice: Palkech - Macháč (59. Bus), Horváth, Rosíval, Surovčík, Herceg, Lago, Oravec, Seitler, Kabát (45. Polák), Kusý.

1. Piešťany*2*2*0*0*10:0*6*(+3)
2. Jalšové*2*2*0*0*10:1*6*(0)
3. Krakovany*2*2*0*0*4:1*6*(+3)
4. Lok. Trnava*2*1*1*0*4:2*4*(+1)
5. Gbely*2*1*1*0*6:4*4*(+1)
6. Kúty*2*1*1*0*5:4*4*(+1)