Dospelí
III. liga - 1. kolo 6. 8. o 17. 00 h: J. Bohunice - Neded (Divéky, Laco, Cifrík, Medovič).
IV. liga SZ - 1. kolo - 6. 8. o 17. 00 h: V. Kostoľany - Šimonovany (Baňár, Kasáš, Golha, Dekýš)
V. liga Z - 1. kolo - 6. 8. o 10. 00 h: Lok. Trnava - Mor. Sv. Ján (Kusý, I. Gálik, M. Bachratý, Machaj), o 17. 00 h: Jalšové - Radošina (Sklenár, Ďatko, Sárai, Šulla), Trebatice - Holíč (Badár, Barenčík, Gančár, Jambor), Gbely - Čáčov (Špaček, Bulko, Kráľovič, Sloboda), Dvorníky - Prašice (Pavlačka, Tekeľ, Panák, Lipták), Krakovany - Smolenice (Zigo, Tanuška, R. Sluk, Tvaroška), Piešťany - Chtelnica (Faltejsek, Štefanec, Gábor, Kuchara).
Dorast
III. LSD a LMD - 1. kolo - 6. 8. o 10. 00 a 12. 30 h: Trnava B - Galanta (Košťál, Pintér, Krč-Konečný, Karnay).
IV. liga SZ - 1. kolo - 5. 8. o 13. 00 h: J. Bohunice - Holíč (Krč-Konečný, Vyskoč), o 14. 30 h: Vrbové - Hlohovec (R. Sluk, Vindiš), 6. 8. o 14. 30 h: Šaštín - Skalica (Línet, OFZ), Radošovce - Hrnčiarovce (Vyskoč, OFZ).
V. liga Z - 1. kolo - 5. 8. o 17. 00 h: Trebatice - Zeleneč (Gádoši, OFZ), Smolenice - Solčany (Ľ. Monček, Boledovič), V. Kostoľany - Hlboké (Kusý, Šeller), 6. 8. o 14. 30 h: Leopoldov - H. Orešany (I. Gálik, OFZ), Gbely - Čáčov (Bulko, Kráľovič).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ - 1. kolo - 5. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany - FC ViOn (Kravárik, Gálik).
III. LSŽ a LMŽ SZ - 1. kolo - 5. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Hlohovec - Holíč (Paulovič, OFZ), 6. 8. o 10. 00 a 11. 30 h: Senica B - Vrbové (Valla, Petránek), o 10. 00 a 11. 45 h: Piešťany B - Led. Rovne (Lištjak, OFZ).
KS SŽ ZÁPAD - 1. kolo - 5. 8. o 10. 00 h: J. Bohunice - Chtelnica (Vyskoč, Konečný), Slávia Trnava - Drahovce (Macháček, Košťál), o 17. 00 h: Dechtice - Suchá n/P. (J. Šmidovič, Jurenka), Hrnčiarovce - Smolenice (Lauko, Lištjak), 6. 8. o 10. 00 h: Gbely - Mor. Sv. Ján (Línet, OFZ).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
1. kolo: 6. augusta 2006 o 17. 00 h: Leopoldov - Siladice (Bačík, R, Bunček – Bartovič), Zeleneč - Brestovany (P. Mucha, J. Mucha, Textor – Gerek), Zavar - Špačince (Lenivý, Slíž – Novosedlík), Bučany - Ratnovce (Zvolenský, Urban, R – Peško), FC Hlohovec - Suchá n/P. (T. Gádoši, Lamoš, R – Sivák), Cífer - Ružindol (Dzuro, Turoň, Brestovanský – Šarvaic), D. Krupá - Ostrov (Chovan, Gogola, Šurina – Ševčík), H. Orešany - Drahovce (Bočák, Rybanský, Krivošík – Šugra).
OS A
1. kolo 5. august 2006 (sobota) o 17. 00 h: Majcichov - Kátlovce (Lamoš, Ševčík, Poláš), Šúrovce - Slávia Trnava (Šurina, T. Gádoši, Chudý), Bohdanovce - Opoj (Štrba, Jurena, Kosmál), Malženice – D. Dubové (Borovica, Mojžiš, Miháli), Voderady - Boleráz (Špaček, Kočišová, Göndör), Križovany – H. Krupá (Adámek, Pekarovič, Krivošík), Lovčice - Zvončín (Belanský st, Belanský, Bočák), Košolná – B. Kostol (Šmidovič, Karel, Halász – Vančo).
OS B
1. kolo 6. august 2006 o 17. 00 h: H. Otrokovce - Sokolovce (Pekarovič, Adámek – Vandák), Bojničky - Veselé (Göndör, Špaček), Kľačany - Červeník (Mojžiš, Čvirik), Prašník – Nižná (Poláčik, R) , Dubovany - Borovce (Halász, Karel) hrá sa vo Veselom, Madunice - Šípkové (Bihári, Borovica), Pastuchov - Pečeňady (Nosál, R), Trakovice – V. Orvište (Ševčík, Štrba).
III. A
1. kolo 6. august 2006 o 17. 00 h: Hrnčiarovce B – Buková (Šarvaic, Šige) , H. Dubové - Modranka (Kosmál, Jurena – Vyskoč), Slov. N. Ves – D. Orešany (Mihálik, Poláš), Bučany B – D. Voda (M., Tibenský, Mráz, Sivák) hrá sa 5. 8., Borová - Vlčkovce (Zaťko, Mikluščák), Dlhá - Naháč (Koberčík, M. Tibenský), Radošovce - Pavlice (Belanský ml., Belanský), Dechtice – voľno.
III. B
1. kolo 6. august 2006 o 17. 00 h: Banka – Pet. Hlohovec (Sekerka, Mĺkvy), D. Lopašov - Šterusy (Fandel, Sivák), Merašice - Šulekovo (R), Dvorníky B – H. Trhovište (Čmarada, Matušinský) hrá sa 5. 8., Koplotovce – D. Trhovište (Toráč, R), Žlkovce - Kočín Lančár (Banič, Prvý), Tepličky – D. Otrokovce (Kočišová, Petráš).
Dorast
OM
1. kolo 6. august 2006 o 14. 30 h: Slávia Trnava – Siladice (Šige, Šarvaic) hrá sa o 14. 00 h, Šúrovce – Dechtice (T. Gádoši, Chudý) hrá sa 5. 8. , Zavar – Špačince (Slíž, Lenivý), Suchá n/P. – Krakovany (M. Tibenský, Koberčík) hrá sa 5. 8. o 17. 00 h, Piešťany B – Boleráz (Mĺkvy, Sekerka), Križovany – Ružindol (Pekarovič, Krivošík) hrá sa 5. 8., D. Krupá – Modranka (Gogola, Šurina), Trakovice – B. Kostol (Štrba, Ševčík).
OS A
1. kolo 6. august 2006 o 14. 30 h: Vlčkovce – Brestovany (J. Mucha, P. Mucha), Bohdanovce – Kátlovce (Jurena, Kosmál) hrá sa 5. 8., Bučany – H. Krupá (Urban, R), Voderady – Zvončín (Kočišová, Göndör) hrá sa 5. 8., Cífer – Malženice (Turoň, Brestovanský), D. Voda - Košolná (Zaťko, Mikluščák), Majcichov – voľno.
OS B
1. kolo 6. august 2006 o 14. 30 h: Bojničky – Veselé (Špaček, Göndör), Kľačany – Červeník (Čvirik, Mojžiš), Prašník – Ratnovce (R, Poláčik), Dubovany – Šulekovo (Karel, Halász) hrá sa vo Veselom, FC Hlohovec B – Žlkovce (Lamoš, R), Ostrov – Dvorníky (Mráz), D. Lopašov – Drahovce (R, R) hrá sa 5. 8. o 17. 00 h v Kočíne, Banka – voľno.
Žiaci
OM
1. kolo 5. august 2006 o 17. 00 h: Kátlovce – Siladice (Prvý), Šúrovce – Brestovany (Chudý, T. Gádoši) hrá sa o 12. 30 h, Zavar – Špačince (Hlavenka), Kľačany - Modranka (Poláčik), D. Krupá – D. Voda (Beták), Trebatice – Dvorníky (Urban, R) hrá sa o 14. 30 h, Zeleneč – V. Kostoľany (Koberčík), Trakovice – V. Orvište (Brestovanský).
OS A
1. kolo 5. august 2006 o 17. 00 h: Majcichov – Madunice (Ševčík, Poláš) hrá sa o 14. 30 h, Lovčice – Opoj Belanský ml., Bočák) hrá sa o 14. 30 h, Voderady – H. Orešany (Göndör, Kočišová) hrá sa o 12. 30 h, Križovany – Vlčkovce (Krivošík, Pekarovič) hrá sa o 12. 30 h, Cífer – Ružindol (Rybanský), Bučany – Červeník (Sivák) hrá sa o 15. 00 h, B. Kostol – Malženice (Fandel).
OS B
1. kolo 5. august 2006 o 17. 00 h: Trstín – Buková (Šige), Jalšové B – Pečeňady (Poláčik) hrá sa o 10. 00 h, D. Lopašov – D. Orešany (R) hrá sa o 15. 00 h v Kočíne, Naháč – Nižná (Petráš), Boleráz – Žlkovce (Rác), Radošovce – Pet. Hlohovec (Turoň) hrá sa o 10. 00 h, Šulekovo – Bohdanovce (Nosál).
OS C
1. kolo 5. august 2006 o 17. 00 h: Banka – Borovce (R), Jalšové A – H. Otrokovce (Chovan), Ratnovce – Krakovany (Dzuro), Bojničky – Veselé (Toráč), Dubovany – Sokolovce (Sekerka) hrá sa vo Veselom, Ostrov – Pastuchov (J. Mucha), Koplotovce – voľno.