Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
RUŽOMBEROK - TRNAVA 4:0 (2:0)

V prvom vystúpení štvorgólový výprask

Hostia začali živo, čím majstra poriadne zaskočili. V 2. min Kožuchova pekná hlavička letela tesne vedľa pravej žrde Hajdúchovej bránky, v 13. min Sninský z dobrej pozície mieril vysoko nad a o tri minúty na to mohol z trinástich metrov otvoriť skóre Husá

Ružomberok - Trnava 4:0 (2:0)
MFK: Hajdúch - Siva, Dvorník, Laurinc, Rychlík - T. Sedlák, Žofčák, Sapara (78. Dovičovič), Jendrišek (63. Božok) - Tomčák (84. Zošák), Nezmar
SPARTAK: Hrdina - Filip, Hrabal, Poljovka, V. Labant - P. Ďuriš, Kopúnek, Sninský (83. Fall), Husár (75. Kriss) - Kožuch, Vido (17. Hanzel)
Góly: 23. Žofčák, 32. a 71. Nezmar, 75. Tomčák
ŽK: 60. T.Sedlák - 9. Vido, 18. Sninský
Pred 4500 divákmi rozhodoval Hriňák

r. Domáci si prvú šancu vytvorili až v 23. min a hneď bol z toho gól. Trestný kop spoza pokutového územia namieril Žofčák priamo do pravého horného rohu Hrdinovej bránky - 1:0. V 32. min kapituloval Spartak druhýkrát. Žofčák nacentroval agilnému Nezmarovi, ktorý hlavou šikovne rozvlnil sieť. Úvodnú polovicu stretnutia poznačila až prílišná obojstranná nervozita, hru často kúskovali fauly, ktoré pramenili z veľkého chcenia. Po zmene strán sa pod Čebraťom začalo odvíjať nudné futbalové predstavenie. Vzruch priniesla až 62. min, keď blízko kontaktného gólu bol Hanzel. Domáci sa len ťažko dostávali do pokutového územia Trnavy a Hrdinu ohrozovali len sporadicky. Opakovala sa tak situácia z I. polčasu, keď prvú vážnejšiu príležitosť v tejto časti hry využili Ružomberčania okamžite na gólový zápis. Žofčák prihral Tomčákovi, ten posunul Nezmarovi a český kanonier sa nezmýlil - 3:0. O ďalšie tri minúty sa skóre menilo opäť. Svoj premiérový gól v drese "ruže" zaznamenal Tomčák. V záverečných minútach existovalo na ihrisku už len jedno mužstvo - domáce, ktoré malo ešte niekoľko príležitostí.
- sita –

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 584

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na Covid-19.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Trnave.

2m
Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Piešťanoch.