Dospelí
OM
1. Jalšové*30*22*3*5*107:31*69
2. Bučany*30*19*6*5*62:39*63
3. D. Krupá*30*19*3*8*73:37*60
4. Zavar*30*18*5*7*69:39*59
5. Hlohovec*30*17*2*11*86:49*53
6. Cífer*30*14*7*9*83:61*49
7. Ostrov*30*13*5*12*50:66*44
8. H. Orešany*30*13*4*13*45:54*43
9. Suchá n/P.*30*10*6*14*55:67*36
10. Siladice*30*9*7*14*52:49*34
11. Leopoldov*30*8*7*15*49:53*31
12. Drahovce*30*8*7*15*23:64*31
13. Brestovany*30*9*3*18*45:74*30
14. Zeleneč*30*7*8*15*42:74*29
15. B. Kostol*30*7*6*17*47:79*27
16. Malženice*30*6*3*21*42:94*21
OS A
1. Špačince*30*22*4*4*82:20*70
2. Križovany*30*22*3*5*74:23*69
3. Boleráz*30*21*4*5*70:31*67
4. Zvončín*30*18*6*6*71:39*60
5. Opoj*30*15*4*11*52:47*49
6. Košolná*30*12*11*7*59:53*47
7. Majcichov*30*13*4*13*51:51*43
8. Šúrovce*30*11*7*12*50:57*40
9. Voderady*30*9*8*13*55:61*35
10. Bohdanovce*30*10*5*15*54:62*35
11. Lovčice*30*9*7*14*45:60*34
12. D. Dubové*30*9*5*16*44:83*32
13. Kátlovce*30*9*4*17*52:84*31
14. Slávia Trnava*30*7*5*18*56:76*26
15. H. Dubové*30*7*4*19*31:58*25
16. Dlhá*30*4*3*23*33:74*15
OS B
1. Ratnovce*28*23*3*2*89:31*72
2. H. Otrokovce*28*20*2*6*95:34*62
3. Prašník*28*19*3*6*62:28*60
4. Pečeňady*28*18*0*10*79:49*54
5. Trakovice*28*17*1*10*83:39*52
6. Nižná *28*15*5*8*52:36*50
7. Šipkové*28*14*4*10*65:47*46
8. Bojničky*28*12*3*13*66:46*39
9. Borovce*28*12*2*14*46:53*38
10. Červeník*28*11*3*14*42:52*36
11. Pastuchov*28*10*3*15*44:70*33
12. Kľačany*28*8*4*16*39:69*28
13. Dubovany*28*6*5*17*42:64*23
14. Madunice*28*5*0*23*31:91*15
15. V. Orvište*28*0*2*26*23:149*2
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
III. A
1. H. Krupá*24*19*3*2*86:14*60
2. D. Voda*24*17*3*4*71:26*54
3. Modranka*24*16*3*5*53:19*51
4. Radošovce*24*12*4*8*44:35*40
5. Naháč*24*12*4*8*49:42*40
6. Bučany B*24*10*6*8*51:54*36
7. Dechtice*24*9*5*10*46:45*32
8. Buková*24*10*4*10*30:32*31
9. Pavlice*24*10*0*14*29:37*30
10. Slov. N. Ves*24*7*3*14*34:69*21
11. Borová*24*6*1*17*22:75*19
12. D. Orešany*24*5*3*16*28:59*18
13. Vlčkovce*24*2*3*19*26:62*9
Bíňovce sa odhlásili zo súťaže
Obojstranná kontumácia Buková – Slov. N. Ves
III. B
1. Veselé*28*20*3*5*84:27*63
2. Sokolovce*28*20*4*4*57:20*61
3. D. Lopašov*28*16*6*6*79:43*54
4. H. Trhovište*28*16*2*10*76:55*50
5. Koplotovce*28*14*6*8*48:48*48
6. Merašice*28*12*6*10*61:60*42
7. D. Trhovište*28*12*5*11*47:37*41
8. Žlkovce*28*11*5*12*39:43*38
9. Tepličky*28*11*4*13*54:58*37
10. Banka*28*9*8*11*45:50*35
11. Hlohovec*28*11*3*14*61:59*33
12. Šterusy*28*9*5*14*44:58*32
13. Zelenice*28*8*7*13*59:70*31
14. Kočín*28*5*1*22*37:95*16
15. D. Otrokovce*28*3*1*24*31:98*10
Pet. Hlohovec odrátali po súťaži 3 body
Sokolovce odrátali po súťaži 3 body
Dorast
OM
1. V. Kostoľany*30*24*1*5*123:30*73
2. Križovany*30*21*5*4*70:21*68
3. Modranka*30*18*6*6*86:46*60
4. D. Krupá*30*19*3*8*81:61*60
5. Slávia Trnava*30*17*5*8*74:54*56
6. Siladice*30*15*6*9*79:66*51
7. Šúrovce*30*15*4*11*103:62*49
8. Boleráz*30*14*5*11*73:60*47
9. Ružindol*30*12*5*13*53:69*41
10. Krakovany*30*11*2*17*53:82*35
11. Trakovice*30*8*6*16*47:77*30
12. Dechtice*30*9*2*19*49:77*29
13. Zavar*30*7*8*15*41:76*29
14. Špačince*30*5*9*16*34:65*24
15. Brestovany*30*5*5*20*28:64*20
16. Bučany*30*3*2*25*36:120*11
OS A
1. B. Kostol*20*20*0*0*112:19*60
2. Cífer*20*15*1*4*79:29*46
3. Majcichov*20*11*2*7*59:46*35
4. Vlčkovce*20*9*1*10*51:57*28
5. Voderady*20*7*4*9*46:45*24
6. Dvorníky*20*7*2*11*54:57*23
7. Malženice*20*6*5*10*46:64*23
8. H. Krupá*20*6*3*11*38:57*21
9. Opoj*20*5*4*11*38:62*19
10. D. Orešany*20*5*2*13*25:66*17
11. Bohdanovce*20*4*4*12*28:80*16
Žlkovce odstúpili zo súťaže
Obojstranná kontumácia D. Orešany - Opoj
OS B
1. Piešťany B*20*17*1*2*116:21*52
2. Hlohovec B*20*15*1*4*104:29*46
3. Drahovce*20*15*1*4*63:24*46
4. Banka*20*14*2*4*56:41*41
5. Ostrov*20*7*2*11*44:57*26
6. Ratnovce*20*8*2*10*37:57*26
7. Bojničky*20*7*2*11*45:63*23
8. Dubovany*20*6*3*11*34:80*21
9. Veselé*20*6*1*13*38:91*19
10. Kočín*20*4*1*15*42:80*13
11. Prašník*20*2*2*16*25:61*8
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
Žiaci
OM
1. Slávia Trnava*26*21*3*2*89:16*66
2. Zvončín*26*20*3*3*103:30*63
3. D. Krupá*26*16*6*4*95:23*54
4. Trakovice*26*14*3*9*60:46*45
5. Modranka*26*12*4*10*46:36*40
6. Siladice*26*9*7*10*60:60*34
7. Šulekovo*26*11*1*14*57:60*34
8. Trebatice*26*9*6*11*36:42*33
9. Šúrovce*26*9*5*12*52:66*32
10. Moravany*26*9*4*13*44:42*31
11. Krakovany*26*7*6*13*38:59*27
12. Dvorníky*26*7*4*15*40:83*25
13. Zeleneč*25*7*2*17*42:71*23
14. Zavar*26*3*2*21*23:151*11
OS A
1. Brestovany*22*20*1*1*86:11*61
2. Bohdanovce*22*15*3*4*100:29*48
3. Lovčice*22*15*2*5*108:34*47
4. Leopoldov B*22*12*2*8*47:35*38
5. Križovany*22*11*4*7*68:42*37
6. Voderady*22*10*2*10*60:42*32
7. Bučany*22*9*3*10*53:57*30
8. Opoj*22*6*7*9*63:52*25
9. Vlčkovce*22*7*3*12*78:94*24
10. Cífer*22*4*2*16*28:88*14
11. Majcichov*22*4*0*18*29:164*12
12. Suchá B*22*3*1*18*23:101*10
Obojstranná kontumácia Bohdanovce – Opoj
OS B
1. Kľačany*20*18*1*1*139:17*55
2. Žlkovce*20*16*0*4*84:35*48
3. Hlohovec*20*12*1*7*77:37*37
4. Jalšové*20*12*0*8*71:61*36
5. Madunice*20*10*1*9*54:39*31
6. Pastuchov*20*9*2*9*45:39*29
7. Bojničky*20*8*3*9*47:39*27
8. H. Otrokovce*20*8*2*10*37:43*23
9. Sokolovce*20*4*3*13*33:114*15
10. Koplotovce*20*4*0*16*19:81*12
11. Červeník*20*2*1*17*9:110*7
H. Otrokovciam odrátali po súťaži 3 body
OS C
1. D. Voda*24*23*1*0*138:11*70
2. Kátlovce*24*22*1*1*135:11*67
3. Radošovce*24*18*2*4*76:28*56
4. Boleráz*24*17*1*6*96:36*52
5. Ružindol*24*14*2*8*92:37*44
6. B. Kostol*24*13*1*10*66:57*40
7. H. Orešany*24*11*2*11*40:55*35
8. Trstín*24*8*1*15*45:85*25
9. Buková*24*8*0*16*42:69*24
10. D. Dubové*24*4*6*14*27:94*18
11. D. Orešany*24*3*3*18*12:93*12
12. Naháč*24*1*3*20*15:96*6
13. Malženice*24*1*3*20*14:126*6
OS D
1. Prašník*18*18*0*0*112:4*54
2. D. Lopašov*18*12*2*4*96:22*38
3. V. Orvište*18*11*1*6*70:43*34
4. Dubovany*18*10*3*5*69:27*33
5. Veselé*18*8*5*5*74:46*29
6. Borovce*18*7*1*10*46:95*22
7. Ostrov*18*6*1*11*33:98*19
8. Ratnovce*18*5*1*12*31:68*16
9. Banka*18*3*1*14*25:76*10
10. Nižná*18*2*1*15*26:103*7
I. liga žien
1. Duslo Šaľa 22 20 1 1 106:10 61
2. PVFA 22 19 2 1 107:15 59
3. Žilina 22 13 3 6 63:30 42
4. Nové Zámky 22 13 2 7 52:41 41
5. M. Dvorníky 22 12 2 8 60:40 38
6. V. Krtíš 22 11 4 7 53:43 37
7. Humenné 22 12 1 9 47:52 37
8. Trnava 22 5 3 14 28:47 18
9. Žiar n/Hr. 22 5 3 14 21:60 18
10. Čadca 22 5 1 16 19:67 16
11. Tr. Teplice 22 4 2 16 31:72 14
12. Priechod 22 1 0 21 8:118 3
R. Sobotu a Košice vylúčili zo súťaže.
1. liga žiačok
1. PVFA Bratislava 24 23 1 0 141:6 70
2. Humenné 24 19 0 5 112:24 57
3. Žilina 24 15 3 6 74:19 48
4. Trnava 24 13 3 8 40:25 42
5. Košice 24 12 4 8 54:37 40
6. Nové Zámky 24 11 4 9 72:32 37
7. Žiar n/Hr 24 11 2 11 80:50 35
8. Priechod 24 10 3 11 50:42 33
9. Trenč. Teplice 24 10 3 11 40:48 33
10. Veľký Krtíš 24 5 3 16 17:108 18
11. Šaľa 24 5 2 17 19:132 17
12. Čadca 24 3 4 17 12:87 13
13. M. Dvorníky 24 2 2 20 8:108 8
R. Sobotu vylúčili zosúťaže