Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

výsledky vidieckych súťaží

Žiaci OM Výsledky 20. kola: Modranka – Dvorníky 1:0, Zavar – Šúrovce 3:1, Trebatice – Krakovany 3:1, Zeleneč – Siladice 4:1, Šulekovo – Trakovice 1:5, Moravany - Slávia Trnava 3:2, D. Krupá – Zvončín 1:1.

OS A
Výsledky 25. kola:
Slávia Trnava - Opoj 1:2 (Bačík – dom.), Kátlovce - Boleráz 1:2 (E. Vadík – dom.), Majcichov - Križovany 0:1 (Vrábel), Špačince – D. Dubové 3:3 (Babinec, Svitek 2 za hostí), Bohdanovce - Košolná 1:2 (Minarovič – dom.), Voderady - Dlhá 4:0, Lovčice - Zvončín 1:2 (I. Gašparovič – Holovič, Chabreček), H. Dubové - Šúrovce 1:3 (V. Jamrich – dom.)
Výsledky 24. kola:
Opoj - Šúrovce 4:0, Zvončín – H. Dubové 0:0, Dlhá - Lovčice 1:3, Košolná - Voderady 3:2, D. Dubové - Bohdanovce 4:2, Križovany - Špačince 1:0, Boleráz - Majcichov 1:0, Slávia Trnava - Kátlovce 4:2

Skryť Vypnúť reklamu

1. Špačince*25*18*4*3*66:18*58
2. Križovany*25*17*3*5*61:22*54
3. Boleráz*24*17*3*4*53:24*54
4. Zvončín*25*16*5*4*60:28*53
5. Opoj*25*12*4*9*41:35*40
6. Košolná*25*10*9*6*49:44*39
7. Majcichov*25*11*4*10*44:38*37
8. Lovčice*25*8*7*10*39:46*31
9. Šúrovce*25*8*7*10*34:43*31
10. Voderady*25*7*7*11*40:47*28
11. D. Dubové*25*7*5*13*36:69*26
12. Bohdanovce*24*7*4*13*38:52*25
13. Kátlovce*25*7*3*15*42:72*24
14. Slávia Trnava*25*6*5*14*47:60*23
15. H. Dubové*25*6*3*16*24:47*21
16. Dlhá*25*4*3*18*24:53*15

OS B
Výsledky 25. kola:
Šípkové – H. Otrokovce 2:2 (Kolník 2 – dom.), Veľké Orvište - Červeník 2:2, Borovce - Pečeňady 4:0, Ratnovce - Dubovany 2:0 (Kopál, Kútny), Trakovice - Kľačany 7:0 (Malovec 2, Lackovič 2, Jaroška 2, Lenčeš), Prašník - Pastuchov 2:1 (M. Kázik 2 – dom.), Madunice - Bojničky 1:2 (A. Zachar – dom.), Nižná – voľno.
Výsledky 24. kola: H. Otrokovce - Bojničky 2:0, Pastuchov - Madunice 3:2, Kľačany - Prašník 0:1, Trakovice – Dubovany 8:3, Nižná - Ratnovce 0:0, Červeník - Borovce 2:2, Šípkové – V. Orvište 8:2, Pečeňady – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Ratnovce*23*18*3*2*67:26*57
2. Prašník*23*18*2*3*57:14*56
3. H. Otrokovce*23*16*2*5*66:23*50
4. Pečeňady*23*15*0*8*61:37*45
5. Trakovice*23*14*1*8*63:30*43
6. Šipkové*23*12*3*8*54:39*39
7. Borovce*23*12*1*10*40:39*37
8. Bojničky*24*11*2*11*59:38*35
9. Nižná *23*10*5*8*39:31*35
10. Červeník*23*10*3*10*38:39*33
11. Pastuchov*24*7*3*14*32:64*24
12. Kľačany*24*6*3*15*30:61*21
13. Dubovany*24*4*4*16*30:61*16
14. Madunice*24*5*0*19*28:59*15
15. V. Orvište*23*0*2*21*19:122*2
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže

III. A:
Výsledky 25. kola:
Slov. N. Ves – Naháč 2:2 (Knobl 2 za hostí), Pavlice – H. Krupá 0:3 (Vozár 2, I. Hrčka), D. Orešany – Modranka 0:2, D. Voda – Radošovce 3:0 (Jantoš, Gálovič), Dechtice – Bučany B 4:0 (Huta 2, Holický, Komadel), Buková – Vlčkovce 1:0 (Študent), Borová – voľno.
Výsledky 24. kola:
Naháč - Vlčkovce 2:1, Bučany B - Buková 5:2, Radošovce – Dechtice 3:1, Modranka – Borová 2:0, H. Krupá – D. Orešany 1:0, Slov. N. Ves – Pavlice 3:1, D. Voda – voľno

Skryť Vypnúť reklamu

1. H. Krupá*20*16*3*1*72:11*51
2. D. Voda*19*15*1*3*60:19*46
3. Modranka*20*13*3*4*44:14*42
4. Naháč*19*11*3*5*39:25*36
5. Radošovce*19*9*3*7*33:28*30
6. Buková*19*9*3*7*26:25*30
7. Bučany B*19*7*5*7*39:47*26
8. Dechtice*19*6*4*9*36:39*22
9. Pavlice*20*7*0*13*20:33*21
10. Slov. N. Ves*20*6*3*11*31:58*21
11. Borová*19*6*1*12*19:59*19
12. D. Orešany*20*3*2*15*22:52*11
13. Vlčkovce*19*1*3*15*19:50*6
Bíňovce sa odhlásili zo súťaže

III. B:
Výsledky 25. kola:
Kočín Lančár – Pet. Hlohovec 2:3 (Hruška, Žažo – dom.), H. Trhovište - Tepličky 0:1 (Velký), D. Trhovište - Zelenice 2:1 (Blšťák 2 – dom.), D. Lopašov - Veselé 1:3 (Vrbovský – dom.), Koplotovce - Žlkovce 2:0, Merašice - Šterusy 3:1, Banka - Sokolovce 1:1 (Lešický - Kudláč), D. Otrokovce – voľno.
Výsledky 24. kola:
Pet. Hlohovec - Sokolovce 0:1, Šterusy - Banka 4:0, Žlkovce - Merašice 0:0, Veselé - Koplotovce 8:1, D. Lopašov – Zelenice 8:0, Tepličky – D. Trhovište 2:0, D. Otrokovce – H. Trhovište – za stavu 5:0 nedohraté pre nedostatok hráčov na ihrisku, Kočín Lančár – voľno

1. Veselé*24*17*3*4*68:20*54
2. Sokolovce*23*17*3*3*49:18*54
3. D. Lopašov*22*13*6*3*67:33*45
4. Koplotovce*23*13*5*5*36:29*44
5. D. Trhovište*23*11*3*9*41:30*36
6. H. Trhovište*23*11*3*9*56:50*36
7. Žlkovce*24*9*5*10*32:38*32
8. Merašice*23*8*6*9*45:50*30
9. Hlohovec*22*9*2*11*49:43*29
10. Banka*23*7*7*9*31:35*28
11. Šterusy*24*8*4*12*41:50*28
12. Tepličky*24*8*4*12*39:49*28
13. Zelenice*24*7*6*11*46:56*27
14. D. Otrokovce*23*4*0*19*27:71*12
15. Kočín*23*3*1*19*26:81*10

Dorast
OS A
Výsledky 20. kola: Opoj – Vlčkovce 2:2, Dvorníky – D. Orešany, hostia nepricestovali pre poruchu autobusu, Cífer – Voderady 3:1, H. Krupá – Bohdanovce 2:2, Majcichov – Malženice 6:2, B. Kostol – voľno
Výsledky 21. kola:
Majcichov – Opoj 3:4, Malženice – H. Krupá 2:0, Bohdanovce – Cífer 2:1, B. Kostol – Dvorníky 9:0, D. Orešany – Vlčkovce 6:0, Voderady – voľno

1. B. Kostol*17*17*0*0*93:17*51
2. Cífer*17*13*1*3*70:24*40
3. Majcichov*18*9*2*7*50:42*29
4. Vlčkovce*17*8*1*8*42:47*25
5. Malženice*18*6*5*8*45:52*23
6. Voderady*17*5*3*9*37:41*18
7. H. Krupá*17*5*3*9*31:48*18
8. Dvorníky*15*5*1*9*44:43*16
9. D. Orešany*16*5*2*9*24:44*17
10. Opoj*17*4*4*9*22:55*16
11. Bohdanovce*18*3*4*11*24:75*13
Žlkovce odstúpili zo súťaže

OS B
Výsledky 20. kola: Hlohovec B – Bojničky 10:1, Kočín Lančár – Banka 1:5, Piešťany B – Prašník 7:1, Drahovce – Dubovany 1:0, Veselé – Ratnovce 1:4, Ostrov – voľno.
Výsledky 21. kola
Ostrov - Hlohovec B 2:5, Ratnovce – Dubovany 1:2, Drahovce – Piešťany B 3:1, Prašník - Kočín Lančár 4:0, Banka – Bojničky, hostia pricestovali neskoro, stretnutie sa neodohralo, Veselé – voľno

1. Piešťany B*18*15*1*2*106:19*46
2. Drahovce*17*13*1*3*52:17*40
3. Hlohovec B*17*12*1*4*90:27*37
4. Banka*16*12*1*3*51:31*37
5. Bojničky*16*6*2*8*41:52*20
6. Ostrov*17*6*1*10*35:53*19
7. Veselé*17*6*1*10*36:77*19
8. Ratnovce*16*5*2*9*29:51*17
9. Dubovany*18*5*2*11*30:77*17
10. Kočín*18*4*1*13*37:71*13
11. Prašník*16*2*1*13*24:56*7
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
Peter Štroncer


I. liga žien
Výsledky 20. kola: Žiar n/Hr. - Šaľa 1:5, Trnava - Humenné 3:0 kont. – súperky nepricestovali, Tr. Teplice - Priechod 5:1, Veľký Krtíš - M. Dvorníky 3:2, Žilina - Čadca 5:1, Nové Zámky - PVFA 1:5, Košice mali voľno. Dohrávky: Čadca - Priechod 1:0, Žiar n/Hr. - Tr. Teplice 2:1, Humenné - Žilina 4:2, Košice - Veľký Krtíš 1:5, Košice - Čadca 1:2.
1. PVFA 20 17 2 1 91:15 53 (+23)
2. Duslo Šaľa 19 17 1 1 71:10 52 (+22)
3. Žilina 20 14 1 5 63:22 43 (+13)
4. Nové Zámky 21 13 1 7 49:41 40 (+10)
5. Humenné 20 12 1 7 47:39 37 (+7)
6. M. Dvorníky 20 11 2 7 53:33 35 (+5)
7. V. Krtíš 19 10 3 6 46:35 33 (+3)
8. Žiar n/Hr. 19 6 3 10 21:44 21 (-9)
9. Košice 19 5 1 13 25:46 16 (-11)
10. Čadca 19 5 0 14 17:58 15 (-12)
11. Trnava 20 4 2 14 25:46 14 (-16)
12. Tr. Teplice 20 3 3 14 27:62 12 (-18)
13. Priechod 20 1 0 19 8:92 3 (-27)
Rim. Sobotu vylúčili zo súťaže.
- r -


Žiaci
OM
Výsledky 20. kola: Modranka – Dvorníky 1:0, Zavar – Šúrovce 3:1, Trebatice – Krakovany 3:1, Zeleneč – Siladice 4:1, Šulekovo – Trakovice 1:5, Moravany - Slávia Trnava 3:2, D. Krupá – Zvončín 1:1.
Výsledky 21. kola: Modranka – D. Krupá 1:0, Zvončín - Slávia Trnava 0:2, Moravany – Šulekovo 3:0, Trakovice – Zeleneč 3:1, Siladice – Trebatice 3:0, Krakovany – Zavar 1:1, Šúrovce – Dvorníky 4:1.
1. Slávia Trnava*21*17*2*2*78:16*53
2. Zvončín*21*16*2*3*78:25*50
3. D. Krupá*21*12*6*3*67:15*42
4. Trakovice*21*11*3*7*40:38*36
5. Modranka*21*10*3*8*35:28*33
6. Šulekovo*21*10*1*10*49:44*31
7. Siladice*21*7*7*7*51:42*28
8. Trebatice*21*8*4*9*28:32*28
9. Krakovany*21*7*6*8*34:34*27
10. Moravany*21*6*4*11*35:39*22
11. Šúrovce*21*6*4*11*44:57*22
12. Dvorníky*21*5*4*12*32:70*19
13. Zeleneč*21*5*2*14*34:55*17
14. Zavar*21*2*2*17*14:124*8
OS A
Výsledky 16. kola: Opoj – Križovany 1:2, Cífer – Bučany 1:2, Leopoldov B – Brestovany 2:4, Vlčkovce – Lovčice 4:3, Voderady – Majcichov 5:2, Bohdanovce - Suchá B 2:1.
Výsledky 17. kola: Bohdanovce – Opoj 10:1, Suchá B – Voderady 1:5, Majcichov – Vlčkovce 6:1, Lovčice - Leopoldov B 4:0, Brestovany – Cífer 6:0, Bučany – Križovany 6:0.
1. Brestovany*17*16*0*1*60:8*48
2. Lovčice*17*13*0*4*93:24*39
3. Bohdanovce*17*12*2*3*80:21*38
4. Križovany*17*10*2*5*58:29*32
5. Leopoldov B*17*8*2*7*30:31*26
6. Opoj*17*6*5*6*51:37*23
7. Voderady*17*7*1*9*45:36*22
8. Vlčkovce*17*6*3*8*65:64*21
9. Bučany*17*6*2*9*36:47*20
10. Majcichov*17*4*0*13*26:130*12
11. Cífer*17*2*2*13*20:74*8
12. Suchá B*17*2*1*14*15:78*7
OS B
Výsledky 16. kola: H. Otrokovce – Žlkovce 0:1, Koplotovce – Pastuchov 0:1, Pet. Hlohovec – Bojničky 2:1, Sokolovce – Madunice 2:0, Kľačany – Jalšové 14:1, Červeník – voľno.
Výsledky 17. kola: Kľačany – H. Otrokovce 8:0, Červeník – Sokolovce 2:2, Madunice – Pet. Hlohovec 3:1, Bojničky – Koplotovce 3:0, Pastuchov – Žlkovce 6:0, Jalšové – voľno.
1. Kľačany*16*15*1*0*120:12*46
2. Žlkovce*15*12*0*3*61:20*36
3. Hlohovec*16*10*1*5*50:31*31
4. Madunice*15*8*1*6*41:27*25
5. Jalšové*15*8*0*7*54:49*24
6. Pastuchov*15*7*2*6*32:29*23
7. H. Otrokovce*16*6*2*8*29:34*20
8. Bojničky*15*4*3*8*31:37*15
9. Sokolovce*16*3*3*10*29:87*12
10. Koplotovce*16*3*0*13*15:69*9
11. Červeník*15*2*1*12*8:75*7
H. Otrokovciam po súťaži odrátajú 3 body
OS C
Výsledky 20. kola: Boleráz – H. Orešany 9:0, Buková – B. Kostol 2:3, Radošovce – D. Voda 0:1 , D. Dubové – Trstín 4:0, Kátlovce – D. Orešany 8:0, Ružindol – Malženice 8:0, Naháč – voľno.
Dohrávky 18. kola: Ružindol – Trstín 6:1, Buková – Naháč 5:1.
Výsledky 21. kola: Malženice – Kátlovce 1:5, D. Orešany – D. Dubové 0:0, Trstín – Radošovce 2:5, D. Voda – Buková 8:0, B. Kostol – Boleráz 2:4, H. Orešany – Naháč 3:1, Ružindol – voľno.
1. D. Voda*20*19*1*0*114:10*58
2. Kátlovce*20*18*1*1*111:8*55
3. Radošovce*19*14*2*3*53:21*44
4. Boleráz*19*13*1*5*83:29*40
5. Ružindol*19*12*2*5*69:25*38
6. B. Kostol*20*11*0*9*56:50*33
7. H. Orešany*20*9*2*9*35:45*29
8. Trstín*19*7*1*11*37:72*22
9. D. Dubové*20*4*5*11*25:69*17
10. Buková*19*5*0*14*25:52*15
11. D. Orešany*19*2*3*14*9:78*9
12. Naháč*19*1*2*16*11:71*5
13. Malženice*19*0*2*17*9:107*2
OS D
Výsledky 14. kola: Veselé – Ostrov 8:1, Nižná – Prašník 0:9, Dubovany - D. Lopašov 0:0, Banka – Borovce 1:3, V. Orvište – Ratnovce 5:1.
1. Prašník*14*14*0*0*78:4*42
2. Dubovany*14*9*2*3*62:20*29
3. V. Orvište*14*9*0*5*49:31*27
4. D. Lopašov*13*8*2*3*59:15*26
5. Veselé*14*7*3*4*69:39*24
6. Ratnovce*14*4*1*9*21:35*13
7. Ostrov*13*4*1*8*24:69*13
8. Borovce*14*4*1*9*28:81*13
9. Banka*14*2*1*11*18:59*7
10. Nižná*14*2*1*11*21:76*7
- tač -

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 886
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 438
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 129
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 356
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 910
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 841
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 293
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 180
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 040
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 918
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Zdravotníčka v ochrannom odeve odoberá vzorku počas testovania na COVID-19 v telocvični na Základnej škole s materskou školu na Námestí učeného tovarišstva v Trnave

V sobotu bolo otvorených 3791 odberných miest.

15 h
Testovanie v Hlohovci

Záujem ľudí oproti sobote klesol približne o tretinu.

16 h
V Trnave prebieha druhý deň plošného testovania.

Na niektorých odberových miestach sa čaká aj okolo hodiny.

17 h

Od štvrtka do soboty absolvovalo antigénový test 2 604 zamestnancov závodu a dodávateľských firiem.

18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

12 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?