Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

OM - Trnava

MALŽENICE –ZELENEČ 2:2 (1:0) Góly: Stanovič, Lietavec – M. Hruška, Kajma V Malženiciach sa hral remízový zápas dvoch mužstiev, ktoré bojujú o záchranu. Domáci zahodili viacero šancí. Situáciu na dnetabuľky tento výsledok nerieši.

Góly: Stanovič, Lietavec – M. Hruška, Kajma
Malženice: Hluch – Zubčák, Macho, Junas, Bubán, Stanovič, Nádaský, Bobák, Matolek, Čeliga, Zachar (Sobola, smolek, Lietavec)
Zeleneč: Ochaba –Mitošinka, P. Hruška, Bartovič, Chmúra, Ondrejička, Kajma, Tibenský, M. Hruška, Pilíšek, Dolka (Illeš, Mišina)

SILADICE –BRESTOVANY 7:0 (1:0)
Góly: Kabát 2, Bača 2, Rau, Mesároš, I. Fančo
Prvý polčas bol vyrovnaný. Hostia bojovali znamenite, veď hrajú o záchranu. Druhý polčas bol už v rukách domácich, ktorí pridali ešte poltucet gólových zápisov a postarali sa o najvyšší výsledok tohoto kola.
Siladice: Lančarič - Krištofiák, I. Fančo, B. Fančo, E. Chynoranský, M. Chynoracký, Lukáč, Rau, Bača, Kabát, Čonka (Mihok, Mesároš)
Brestovany: Lipovský – Šiška, Péchy, J. Honíšek, Moncman, Gapča, Ševčík, Hudek, Kollár, Buoc, Hrabalík (Jobek, M.Honíšek)

OSTROV - D. KRUPÁ 2:0 (1:0)
Góly: Kabát 2
V Ostrove sa hral výborný zápas. Domáci začali útočne hneď od úvodu. V 2. min sa ujali vedenia. Prvé dejstvo sa potom hralo medzi šestnástkami. Po prestávke sa opakoval scenár z prvej polovice, keď Kabát opäť v druhej minute druhéhoo polčasu rozvlnil sieť a stanovil na konečných 2:0.
Ostrov: Budka – Gajdoš, Peter Kabát, Šúlovský, Lauko, Vaško, D. Regina, Svetlík, Braško, Foltýn, Sminin (Ľ. Regina, Masár, Urbánek)
D. Krupá: Olšovský – Bachratý, Fíba, Minárik, Anetta, Kostický, Keleši, Slezák, Novota, Ulrický, (Lehocký, Dekan, Boháček)

SUCHÁ – HLOHOVEC 3:2 (2:1)
Góly: Pavol Maštalír, Benovič, Mrva – gregor, Hlavna
Domáci podali oduševnený výkon. Výborne zachytal Hirner, ktorý zlikvidoval tri čisté gólové príležitosti. Hostia hrali výborný zápas. Mrva rozhodol zaujímavý zápas krásnou hlavičkou.
Suchá: Hirner – P. Maštalír, Melkner, Januš, Sloboda, Jankovič, Benovič, Novák, Matlák, Fridrich (Ladvenica, Lošonský, Mrva)
Hlohovec: Marušic – Knížat, Magulic, Mihina, Krajčo, Kramoliš, Gajarský, R. Reho, Hlavna, Blinka, Gregor (Haršány)

DRAHOVCE – LEOPOLDOV 3:1 (0:0)
Góly: 48. Čapuška, 58. Michálek, 69. Jankech – 53. Hargaš
V nervóznom stretnutí mali viac z hry hostia. Domáci sa trápili no v druhom polčase sa im nakoniec podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu.
Drahovce: Paulovič – Michálek, Jankech, Čapuška, Dusík, Dzuro, Chudý, Nedorost, Horúcka, Urban, Toráč (Sedláčik, Manák)
Leopoldov: Malý – Endrle, Kalický, J. Brodek, Blinka, Kupec, Krajčovič, M. Brodek, Rojkovič, Svitek, Hargaš (Zavarský, Gergič)

H. OREŠANY –BUČANY 0:3 (0:1)
Góly: Miroslav Kubovič 2, T. Kondrc
Neschopnosť domácich útočníkov premeniť aj najvynaloženejšie šance a domáca obrana, ktorá stála na hlinených nohách určila výsledok zápasu.
H. Orešany: Žalud – Malacký, Mesíček, Krchnár, Slovák, Benovič, Kondrček, Bujalka, Volmer, Žák, Rábara (Škoták, Polák, Chrvala)
Bučany: Kubek - A. Tanáč, Fančovič, Bališ, Marek Belokostolský, Vavro, Marek Kubovič, Suchoň, Belica T. Kondrc, Sokolovič (A. Kondrc, Miroslav Kubovič)

B. KOSTOL – CÍFER 2:2 (1:1)
Góly: J. Dobrovodský, Adámek, - Slovák, Timotej Tibenský
ČK: 90. Krajčovič
V 5.min sa ujali vedenia domáci. Ich radosť z gólu netrvala dlho, pretože v tej istej minúte hostia vyrovnali. Ostatný čas prvej polovice sa hral v strede poľa. Tibenský v 75. Min po rohu hlavou upravil na 1:2. Domáci sa však nevzdávali a vyplatilo sa. V úplnom závere zachránili aspoň bod.
B. Kostol: Olšák – Moncman, J. Dobrovodský, Novák, Dzurek, Puschereiter Šurkala, Adámek, Kročka, Babinec, Zvolenský (M. Dobrovodský, D. Dobrovodský, Kapičiak)
Cífer: Šimončič – Slovák, R. Orlický, Gašparovič, Kročka, Faktor, S. Tučnovič, Krajčovič, Timotej Tibaský, Rusnák,Tomáš Tibenský (Machovič, Dunda, P. Tučnovič)

JALŠOVÉ – ZAVAR 7:3 (4:2)
Góly: 9. Reho, 20., 42. a 92. Macejka, 62. Varga, 53. Kuna, 46. Krajčovič – 1. a 39. Zošák, 59. Dobrovodský
Prvý gól padol prekvapivo do siete domácich. Domáci však ešte polčas dokázali otočiť. Druhá polovica zápasu bola opatrná a domáci hrali hlavne na brejky. Zápas bol zaujímavý aj pre divákov, pretože sa skončil skôr hokejovým ako futbalovým výsledkom.
Jalšové: Spál – Pavlovič, Zelenay, Páleník, M. Krajčovič, J. Krajčovič, Macejka, Hudek, Kuna, Weselovski, Reho (Varga, Dunar, Záhurančík,)
Zavar: Urminský – Dobrovodský, Juriš, Holienčin, Michal Psota, Mihálik, Zošák, Sanny, Pardavý, Matej Psota, Krajčovič (Rakús, Juhás, Pavlovič)

OM
Výsledky 23. kola: Slávia Trnava – Križovany 1:0, Ružindol – D. Krupá 0:3, Špačince – Boleráz 0:3, Siladice – Brestovany 4:0, Trakovice – Modranka 3:4, Dechtice – V. Kostoľany 0:2 , Krakovany – Zavar 1:2, Šúrovce – Bučany 6:1.
1. V. Kostoľany*23*20*0*3*98:18*60
2. Kri§žvany*23*15*5*3*52:15*50
3. D. Krupá*23*15*3*5*67:44*48
4. Slávia Trnava*23*15*3*5*55:36*48
5. Modranka*23*13*4*6*59:39*43
6. Siladice*22*12*5*5*59:34*41
7. Šúrovce*23*12*4*7*85:48*40
8. Boleráz*22*9*5*8*48:42*32