OS A
Výsledky 23. kola: Kátlovce - Opoj 3:1 (K. Valent 3 – dom), Majcichov - Slávia Trnava 1:0 (Ďuračka), Špačince - Boleráz 2:0 (Kubiš, Mužík), Bohdanovce - Križovany 1:2 (Minarovič – dom.), Voderady – D. Dubové 2:2 (Marcaník, Valentín – dom.), Lovčice - Košolná 1:0 (Taubner), H. Dubové - Dlhá 1:0, Šúrovce - Zvončín 0:1
1. Špačince*23*18*3*2*63:14*57
2. Zvončín*23*15*4*4*58:27*49
3. Križovany*23*15*3*5*59:22*48
4. Boleráz*22*15*3*4*50:23*48
5. Majcichov*23*11*4*8*44:36*37
6. Opoj*23*10*4*9*35:34*34
7. Košolná*23*8*9*6*44:41*33
8. Šúrovce*23*7*7*9*31:38*28
9. Lovčice*23*7*7*9*35:43*28
10. Voderady*23*6*7*10*34:44*25
11. Bohdanovce*22*7*4*11*35:46*25
12. Kátlovce*23*7*3*13*39:66*24
13. D. Dubové*23*6*4*13*29:64*22
14. Slávia Trnava*23*5*5*13*42:56*20
15. H. Dubové*23*6*2*15*23:44*20
OS B
Výsledky 23. kola: V. Orvište – H. Otrokovce 0:4, Borovce - Šípkové 2:0 (P. Herceg), Ratnovce - Pečeňady 3:0 (D. Kováč, A. Petrík 2), Trakovice – Nižná 2:1 (R. Malovec, M. Lackovič – dom.), Prašník - Dubovany 3:0, Madunice - Kľačany 0:2 (Barčák, Cepko), Bojničky – Pastuchov 6:1 (Pokrývka 2, M. Šesták 2, M. Pavelka, Hronek – dom.), Červeník – voľno.
1. Ratnovce*21*17*2*2*65:26*53
2. Prasník*21*16*2*3*54:13*50
3. H. Otrokovce*21*15*1*5*62:21*46
4. Pečeňady*22*15*0*7*61:33*45
5. Trakovice*21*12*1*8*48:27*37
6. Šipkové*21*11*2*8*44:35*35
7. Nižná*22*10*4*8*39:31*34
8. Borovce*21*11*0*10*34:37*33
9. Bojničky*22*10*2*10*57:35*32
10. Červeník*21*10*1*10*34:35*31
11. Kľačany*22*6*3*13*30:53*21
12. Pastuchov*22*6*3*13*28:60*21
13. Dubovany*22*4*4*14*27:51*16
14. Madunice*22*5*0*17*25:54*15
15. V. Orvište*21*0*1*20*15:112*1
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
III. A
Výsledky 23. kola: Naháč – Pavlice – za stavu 1:0 ukončené pre nedostatočný počet hráčov hostí, D. Orešany – Slov. N. Ves 3:0 (Mitas, B. Vandák, T. Konečný), Borová – H. Krupá 1:5 (Kurek, Vozár 2, A. Gažo, F. Prodaj za hostí), D. Voda – Modranka 3:1 (L. Danko, M. Danko, Chnapko – dom.), Buková – Radošovce 2:0 (Becík, Herceg), Vlčkovce – Bučany B 2:2, Dechtice – voľno.
1. H. Krupá*18*14*3*1*68:11*45
2. D. Voda*18*14*1*3*57:19*43
3. Modranka*18*11*3*4*40:14*36
4. Naháč*17*10*2*5*35:22*32
5. Radošovce*17*8*3*6*30:24*27
6. Buková*17*8*3*6*23:20*27
7. Bučany B*17*6*5*6*34:41*23
8. Pavlice*18*7*0*11*19:27*21
9. Dechtice*17*5*4*8*31:36*19
10. Borová*18*6*1*11*19:57*19
11. Slov. N. Ves*18*5*2*11*26:55*17
12. D. Orešany*18*3*2*13*22:49*11
13. Vlčkovce*17*1*3*13*18:47*6
Bíňovce sa odhlásili zo súťaže
III. B
Výsledky 23. kola: H. Trhovište - Kočín Lančár 4:1 (Urcikán, Ondrísek, Kadlečík, Vachan – dom.), D. Trhovište – D. Otrokovce 1:0 (P. Hartman), D. Lopašov - Tepličky 4:3 (M. Zemko 2, M. Kabela, M. Kubiš – dom.), Koplotovce - Zelenice 4:2 (Bališ 4 – dom.), Merašice - Veselé 2:1 (Chalány, Kajzer – dom.), Banka - Žlkovce 1:1 (Cíbik – dom.), Šterusy – Sokolovce 0:1 (Mizerík)
Pet. Hlohovec – voľno.
1. Sokolovce*21*16*2*3*47:17*50
2. Veselé*22*15*3*4*57:18*48
3. D. Lopašov*20*12*6*2*58:30*42
4. Koplotovce*21*12*5*4*33:21*41
5. H. Trhovište*21*11*3*7*56:44*36
6. D. Trhovište*21*10*3*8*39:27*33
7. Žlkovce*22*9*4*9*32:36*31
8. Banka*21*7*6*8*30:30*27
9. Zelenice*22*7*6*9*45:46*27
10. Hlohovec*20*8*2*10*46:40*26
11. Merašice*21*7*5*9*42:49*26
12. Šterusy*22*7*4*11*36:47*25
13. Tepličky*22*6*4*12*36:49*22
14. Kočin*22*3*1*18*24:78*10
15. D. Otrokovce*22*3*0*19*22:71*9
Dorast
OS A
Výsledky 19. kola: Malženice – Opoj 2:3, Bohdanovce – Majcichov 4:3, Voderady – H. Krupá 6:0, B. Kostol – Cífer 4:1, Vlčkovce – Dvorníky 3:1, D. Orešany – voľno.
1. B. Kostol*16*16*0*0*84:17*48
2. Cífer*15*12*1*2*66:21*37
3. Majcichov*16*8*2*6*41:36*26
4. Vlčkovce*15*8*0*7*40:39*24
5. Malženice*16*5*5*6*41:46*20
6. Voderady*16*5*3*8*36:38*18
7. H. Krupá*15*5*2*8*29:44*17
8. Dvorníky*15*5*1*9*44:43*16
9. D. Orešany*15*4*2*9*18:44*14
10. Opoj*15*3*3*9*16:50*12
11. Bohdanovce*16*2*3*11*20:72*9
Žlkovce odstúpili zo súťaže
OS B
Výsledky 19 kola: Ratnovce – Ostrov 3:2, Drahovce – Veselé 3:2, Prašník – Dubovany 0:2, Banka - Piešťany B 2:6, Bojničky - Kočín Lančár 4:1, Hlohovec B – voľno.
1. Piešťany B*16*14*1*1*98:15*43
2. Drahovce*15*11*1*3*48:16*34
3. Banka*15*11*1*3*46:30*34
4. Hlohovec B*15*10*1*4*75:24*31
5. Bojničky*15*6*2*7*40:42*20
6. Ostrov*16*6*1*9*33:48*19
7. Veselé*16*6*1*9*35:73*19
8. Ratnovce*14*4*2*8*24:48*14
9. Dubovany*16*4*2*10*28:75*14
10. Kočín*16*4*1*11*36:62*13
11. Prašník*14*1*1*12*19:49*4
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
Peter Štroncer