Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky
PROGRAM DUBNICA – MIMA TRNAVA 4:1 (2:1), NA ZÁPASY 2:1

Prvé semifinále Mime ani nafte nevyšlo

Mima odcestovala do Dubnice len s päticou hráčov, keď jej zo zostavy pre zranenia vypadli Baláž s Partelom a pre karty Kubík. Tomu prispôsobili aj taktiku hry, hrali so zabezpečenou obranou a vyrážali do protiútokov. Jeden v 8. min im aj vyšiel, keď gólov

Semifinále play off
Program Dubnica – Mima Trnava 4:1 (2:1), na zápasy 2:1
Góly: Staňo, Turza, Basila, Š. Grendel – Benkovský
ý účet stretnutia otvoril Benkovský. Domácim sa podarilo Basilom vyrovnať a ešte do polčasu aj otočiť priebeh stretnutia. V skrumáži sa k odrazenej lopte dostal Š. Grendel a stanovil na polčasových 2:1.
V druhom dejstve mali hostia niekoľko dobrých príležitostí Benkovským, Málikom aj Kunkom. Zakaždým však stroskotali na výborne chytajucom Minarechovi. Dubnica sa do dvojgólového vedenia dostala aj vďaka šťastene, keď sa k odraznej lopte dostal v polovici palubovky Turza, z prvej napálil a vsietil gól rovno do vinkla. Na hosťoch sa už začala prejavovať únava a tak inkasovali aj po štvrtýkrát a to po rohovom signále Staňom.
Mima: Hruška – Málik, Kunka, Benkovksý, Németh, Honza.
Marek Ondrejka (tréner Mimy): „Do zápasu sme išli bez kľúčových hráčov a ťažko sme mohli pomýšľať na úspech. Som presvedčený o tom, že keby sme hrali v kompletnom zložení, tak by sme svojho súpera minimálne potrápili. V odvetnom zápase urobíme všetko preto, aby sme sa do Dubnice vrátili aj na tretí zápas.“
Tatiana Čuperková

Slov-matic - 1.FSC Nafta Malacky 9:4 (3:2), na zápasy 1:0
Góly: Várady 3, Berky, Jalakša, Haľko, Baďura (z pok. kopu), Blažej - Sobolič, Malý, Kovárik, Adámek.
Dušan Radovič (prezident Nafta Malacky): Na zápas sme nastúpili až s brankárskou trojkou, keď sa Držka vo štvrťfinále s Nitrou zranil. Napriek tomu brankár Rybár podal spoľahlivý výkon. Už v 6. min. sme sa ujali vedenia Soboličom. Potom sice Várady dvakrát skóroval a dostal majstra do vedenia, no nie nadlho. Igor Malý dokázal vyrovnať a začínalo sa odznova. Domáci boli opäť šťastnejší a pred prestávkou ich dostal do vedenia Berky.
Hneď po prestávke Várady zavŕšil svoj hetrik a zvýšil na 4:2. Nafta sa však nevzdávala, naďalej srdnato bojovala a Kovárik znížil na jednogólový rozdiel. Mohli sme aj vyrovnať, keď lopta doslova tancovala po bránkovej čiare domácich, no za ňu neprešla. Z protiútoku sa však skóre menilo, bohužiaľ v náš neprospech. Potom sme už hru otvorili a z rýchlych protiútokov sme inkasovali ďalšie góly. Adámek ešte znížil na 8:4, no záverečné slovo mali domáci. Majster nás svojim výkonom podľa očakávania predčil, no v domácej odvete ho ešte poriadne potrápime.“
Odvetný zápas je na programe v piatok 28. 4. 2006 o 18. 00 h v ŠH Malina v Malackách.
Jozef Komorný

rámik:
Na druhý semifinálový zápas nastúpi Mima Trnava proti Programu Dubnica už tento utorok 25. 4. 2006 o 18. 45 h v MŠH v Trnave. Priaznivci futsalu sa na zápas dostanú za symbolické vstupné. Pre členov fanklubu Spartaka Trnava je pripravená zaujímavá akcia – vstup a nápoj zdarma. Ak so sebou privedú ešte jedného fanúšika (čiže 1 + 1), aj ten má vstup a nápoj zadarmo. Zároveň tí, čo si kúpia bulletiny sa dostanú do žrebovania o hodnotnú tombolu.