Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

OM Trnava

ZELENEČ–B. KOSTOL 1:1 (0:0) Zápas sa hral medzi šestnástkami. Domáci svojou zlou obrannou hrou ohrozovali vlastnú svätyňu. V prvom polčase sa inak nič nedialo striel bolo pramálo na obidvoch stranách. Druhý polčas mal gólovú príchuť. Najprv po sóle Kajmu

ZELENEČ–B. KOSTOL 1:1 (0:0)
Zápas sa hral medzi šestnástkami. Domáci svojou zlou obrannou hrou ohrozovali vlastnú svätyňu. V prvom polčase sa inak nič nedialo striel bolo pramálo na obidvoch stranách. Druhý polčas mal gólovú príchuť. Najprv po sóle Kajmu domáci vyhrávali. Hostia kontrovali z priameho kopu a to tečovanou loptou Dzurek. Od tohoto momentu sa hralo hore-dolu. Kučera svojou hlavičkou z 80. minúty mohol rozhodnúť duel. Rozhodca však posúdil situáciu ako ofasjdovú. Po tomto spornom rozhodnutí zostala v platnosti remíza.
Zeleneč: Ochaba – Halmo, Nejedzchleb, Mitošinka, Hruška, Bartovič, Chmúra, Tibenský, Belko, Illeš Mišina (Pilíšek, Kajma, Ondrejička)
B. Kostol: Olšák – Moncman, Lago, J. Dobrovodský, Novák, Dzurek, Herega, Puschereiter, Kapičiak, Belavý Šurkala, (Bielik, Rusov)

BRESTOVANY –JALŠOVÉ 0:4 (0:2)
Góly: J. Krajčovič (z 11m), Dunár 3
Vo vyrovnanom zápase sa strelecky presadil ako prvý Krajčovič z prísne nariadeného pokutového kopu. V prvom polčase využil zle zahranú ofsajdovú pascu Dunár. Ten istý futbalista poslal domácich ešte dvakrát do kolien. Domáci však hrali otvorene a najmä v druhom polčase sa chceli o výsledok pobiť, čo sa im však nepodarilo.
Brestovany: Lipovský – Šiška, Péchy, J. Honíšek, Ševčík, Hudek, Kollár, Buoc, Hrabalík, Jobek, Jankovvič (M.Honíšek, Moncman, Gapča)
Jalšové: Spál – Zelenay, Páleník, M. Krajčovič, J. Krajčovič, Záhurančík, Reho, Pavlovič, Dunar, Hudek (Bucko, Macejka, Varga)

D. KRUPÁ – DRAHOVCE 2:0 (0:0)
Góly: Boďo 2
ČK: 45. Škoda
V nervóznom stretnutí , ktoré spôsobili svojou tvrdou hrou hostia sa strelecky presadil Boďo. Po vylúčení domáceho hráča sa Dolná Krupá umnou hrou ubránila tlaku hostí a ešte pridala poistku v podobe druhého gólu. K nervóznemu zápasu podľa domácej strany pomohol aj výkon rozhodcov.
D. Krupá: R.Hulík – Bohunický, Fíba, Minárik, Anetta, Kostický, Keleši, Boďo, Slezák, A. Škoda, L. Hulík (Dekan, Novota)
Drahovce: Pavlovič – Jankech, Čapuška, Dusík, Dzuro, Nedorost, Horúcka, Surový, Urban Rusnák, Schindler (Toráč, Sedláček, Pavlíček)

OSTROV– MALŽENICE 2:0 (0:0)
Góly: 78. Vaško, 85. Kabát
V priemernom stretnutí útočili domáci. Hostia sa snažili brániť na úkor krásy. Ich taktika spočívala v brejkoch. Po dvoch vydarených sa mohli dostať aj do vedenia. Domáce snaženie vygradovalo až v závere zápasu dvomi gólmi.
Ostrov: Budka – Peter Kabát, Šúlovský, Lauko, Urbánek, Vaško, D. Regina, Braško, Boris, Foltýn, Lumín (Svetlík, Ľ. Regina,)
Malženice: Macho – Zubčák, Lietavec, Junas, Bubán, Stanovič, Katrušák, Nádaský, Bobák, Matovec, Brisuda

LEOPOLDOV - H. OREŠANY 2:2 (2:1)
Góly: Svitek, Halás – Mesíček 2
Hostia svoje tri šance dokázali využiť na strelenie dvoch gólov. Domáci by na šance určite vyhrávali. No z ich ôsmich príležitostí sa im podarilo využiť taktiež dve. Zápas tak skončil deľbou bodou.
Leopoldov: Malý – Endrle, Kalický, Slovák, Halas, M. Brodek, Blinka, , Kupec, Krajčovič, Hegedüš, Svitek (Kršňák, Zavarský, J. Brodek,)
H. Orešany: Žalud – Mesíček, Chrvala, Reiter, Krchnár, Lesay, Žák, Kondrček, Benovič, Volmer, Malacký (Slovák, Bujalka, Smolek)

HLOHOVEC – ZAVAR 1:4 (1:1)
Góly: M. Reho – Zošák, Krajčovič, Janovič, vl.
Domáci ani na druhý pokus nezvládli výhodu domáceho prostredia. V prvom dejstve sa bolo na čo pozeratť. Po obrátke však bolo všetko inak. Hlohovecký „výbuch“ v celkovom hernom prejave sa odzrkadlil aj na konečnom skóre.
Hlohovec: Bališ – Knížat, Taraba, Magulic, Loskot, Strapko, Kramoliš, M. Reho, R. Reho, Hlavna, Blinka (Haršány, Gula Mihina,)
Zavar: Urvinský – Dobrovodský, Juriš, Holienčin, Michal Psota, Bartovič, Mihálik, Zošák, Sanny, Pardavý, Matej Psota (Rakús, Krajčovič, Jančovič)

SUCHÁ – SILADICE 2:2 (1:1)
Góly: D. Maštalír, Mrva – I. Fančo, Kabát
Domáci naskočili do zápasu dobře mali aj tlak. Nevužili svoje šance. Hra sa potom vyrovnala a hralo sa v strede poľa. Tam mali hostia dobrú zálohu. Po obrátke sa hralo obojstranne útočne. V dobrom zápase sa zrodila remíza.
Suchá: Hirner – D. Maštalír, P. Maštalír, Lošonský, Januš, Sloboda, Jankovič, Benovič, Matlák, Lužák, Mrva, Kosnáč (Melkner,)
Siladice: Trnovec - Krištofiák, I. Fančo, B. Fančo, E. Chynoracký, Lukáč, Rau, Mesároš, Bača, Kabát, Lančarič (Mihok, Brož)

CÍFER – BUČANY 3:3 (0:0)
Góly: Tučnovič 2, Tibenský – Bališ, Marek Belokostolský, Kondrc
Pred peknou diváckou kulisou (300 divákov) sa hral vyrovnaný zápas.O tom svedčí aj prvopolčasový výsledok. V druhej polovici stretnuta sa vrece s gólmi roztrhlo. Hostia dali z brejkov tri. Domáci v záverečných pätnástich minutách dokázali uctivo znížiť a napokon remizovať. Cífer sa postaral o štvrtú remízu v tomto kole.
Cífer: Šimončič – Slovák, Gašparovič, Kročka, Faktor, S. Tučnovič, Machovič, Krajčovič, Timotej Tibenský, Rusnák,Tomáš Tibenský (P. Tučnovič)
Bučany: D. Kubovič - Miloš Belokostolský, A. Tanáč, Fančovič, Bališ, Marek Belokostolský, Vavro, Marek Kubovič, Suchoň, Belica, T. Kondrc (R. Belokostolský, Hutta)

OM TT
Križovany – Zavar 7:1, V. Kostoľany – Bučany 9:0, Modranka – Šúrovce 3:2, Brestovany – Krakovany 3:2, Boleráz – Dechtice 3:0, D. Krupá – Trakovice 5:1
Slávia Trnava – Siladice 3:1 , Ružindol – Špačince 1:2.
1. V. Kostoľany*18*15*0*3*82:14*45
2. Križovany*18*11*5*2*41:12*38
3. Slávia Trnava*18*12*2*4*46:30*38
4. Modranka*18*11*4*3*51:26*37
5. D. Krupá*18*11*3*4*53:37*36
6. Šúrovce*18*10*3*5*67:36*33
7. Siladice*18*9*5*4*49:31*32