OS A
Opoj - Dlhá 2:1(Z. Urban, P. Nejezchleb – dom.), Košolná - Zvončín 2:2 (Zachar 2 – Kosnáč, Sekely), D. Dubové - Šúrovce 3:1 (Babinec 2, R. Svitek – dom.), Križovany – H. Dubové 2:0 (Horský, Táčovský), Boleráz - Lovčice 2:0 (Miklošovič, Daniš), Slávia Trnava - Voderady 5:2, Kátlovce - Bohdanovce 1:3 (E. Vadík – dom.), Majcichov - Špačince 0:1.
1. Špačince*18*14*3*1*52:12*45
2. Zvončín*18*12*4*2*52:21*40
3. Boleráz*18*12*3*3*42:21*39
4. Križovany*18*11*2*5*44:18*35
5. Košolná*18*8*7*3*40:34*31
6. Opoj*18*9*3*6*29:24*30
7. Majcichov*18*8*3*7*34:32*27
8. Lovčice*18*6*5*7*29:33*23
9. Voderady*18*5*6*7*29:33*21
10. Šúrovce*18*5*6*7*22:30*21
11. Slávia Trnava*18*5*5*8*41:44*20
12. Bohdanovce*18*5*3*10*25:41*18
13. Dlhá*18*4*3*11*21:32*15
14. H. Dubové*18*4*1*13*16:34*13
15. D. Dubové*18*4*1*13*19:57*13
16. Kátlovce*18*3*3*12*28:57*12
OS B
H. Otrokovce - Kľačany 2:0 (Ulík, Nemeth), Dubovany - Pastuchov 3:1 (Kollár, Kovár, Hruška – dom.), Nižná - Bojničky 2:1 (Magula, Horváth – dom.), Madunice – Pečeňady 0:2 (P. Lužák, A. Bednář), Červeník - Prašník 0:5 (Škodáček 2, Puvák, Gázik, Žažo), Šípkové - Trakovice 2:0 (Bál, Kolník), V. Orvište - Ratnovce 1:1, Borovce – voľno.
1. Prasník*17*13*2*2*45:12*41
2. Ratnovce*16*13*2*1*54:21*41
3. H. Otrokovce*16*12*1*3*48:15*37
4. Pečeňady*17*12*0*5*51:23*36
5. Šipkové*17*10*2*5*41:20*32
6. Trakovice*17*10*1*6*41:22*31
7. Nižná*17*8*3*6*33:24*27
8. Bojničky*17*7*2*8*38:26*23
9. Červeník*17*7*1*9*28:29*22
10. Borovce*16*7*0*9*26:32*21
11. Pastuchov*17*5*3*9*22:44*18
12. Dubovany*17*3*3*11*23:41*12
13. Madunice*17*4*0*13*19:46*12
14. Kľačany*17*3*3*11*21:49*12
15. V. Orvište*17*0*1*16*12:98*1
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
III.A
Naháč – Radošovce 2:1 (Knobloch, M. Móro – dom.), Modranka – Vlčkovce 3:0, H. Krupá – Buková 2:0 (Vozár, A. Gažo), Slov. N. Ves – Dechtice 2:2 (Kolenič, Zemko za hostí), Pavlice – D. Voda 0:1, D. Orešany – Borová 1:2 (J. Dobčovič – dom.), Bučany B – voľno.
1. D. Voda*15*12*1*2*49:15*37
2. H. Krupá*15*11*3*1*59:10*36
3. Modranka*15*9*3*3*33:10*30
4. Naháč*14*8*2*4*31:20*26
5. Buková*15*7*3*5*21:18*24
6. Radošovce*14*7*2*5*24:17*23
7. Pavlice*15*7*0*8*18:21*21
8. Bučany B*14*6*3*5*28:33*21
9. Dechtice*15*5*4*6*30:31*19
10. Slov. N. Ves*15*5*2*8*26:46*17
11. Borov *15*4*1*10*16:52*13
12. Vlčkovce*15*1*2*12*14:42*5
13. D. Orešany*15*0*2*13*14:48*2
Bíňovce sa odhlásili zo súťaže
III. B
Pet. Hlohovec - Žlkovce 0:1, Veselé - Šterusy 5:1 (Lésay 4, M. Ďuračka – dom.), Zelenice - Sokolovce 1:1 (M. Hérak – dom.), Tepličky - Banka 0:0, D. Otrokovce - Merašice 1:4 (Pásak – A. Krištof, Chalány 3), Kočín Lančár - Koplotovce 0:3, H. Trhovište – D. Trhovište 3:1 (J. Kadlečík 2, M. Noctalík – dom.), D. Lopašov – voľno.
1. Veselé*17*12*3*2*44:14*39
2. Sokolovce*17*12*3*2*40:14*39
3. Koplotovce*16*10*3*3*23:14*33
4. D. Lopašov*16*9*5*2*46:23*32
5. H. Trhovište*17*8*3*6*46:40*27
6. D. Trhovište*17*8*1*8*33:23*25
7. Hlohovec*17*7*2*8*39:32*23
8. Banka*17*6*5*6*27:24*23
9. Zelenice*17*5*7*5*34:29*22
10. Žlkovce*17*6*3*8*26:32*21
11. Šterusy*17*5*4*8*30:40*19
12. Tepličky*17*5*3*9*30:39*18
13. Merašice*16*4*3*9*32:44*15
14. Kočin*17*3*1*13*20:63*10
15. D. Otrokovce*17*3*0*14*20:59*9
Dorast
OS A
Cífer – Dvorníky 5:1, H. Krupá – Vlčkovce 4:2, Majcichov – D. Orešany 1:3, Malženice – B. Kostol 1:4, Bohdanovce – Voderady 1:2, Opoj – voľno.
1. B. Kostol*13*13*0*0*76:14*39
2. Cífer*12*10*1*1*51:14*31
3. Majcichov*13*8*1*4*36:29*25
4. Vlčkovce*13*7*0*6*35:35*21
5. Malženice*13*5*4*4*38:39*19
6. H. Krupá*12*5*2*5*28:35*17
7. Dvorníky*13*4*1*8*39:38*13
8. Voderady*13*3*2*8*26:37*11
9. D. Orešany*13*3*2*8*16:33*11
10. Opoj*12*2*2*8*19:43*8
11. Bohdanovce*13*1*1*11*13:66*4
Žlkovce odstúpili zo súťaže
OS B
Hlohovec B - Piešťany B 0:4, Dubovany - Kočín Lančár 4:0, Veselé – Bojničky 4:5, Ostrov – Banka 0:4, Ratnovce – Drahovce 1:2, Prašník – voľno.
1. Piešťany B*13*11*1*1*78:12*34
2. Hlohovec B*13*9*1*3*60:22*28
3. Drahovce*13*9*1*3*41:11*28
4. Banka*12*9*1*2*35:21*28
5. Ostrov*13*6*1*6*28:37*19
6. Bojničky*12*5*2*5*34:27*17
7. Veselé*13*5*1*7*30:67*16
8. Kočín*13*4*1*8*34:41*13
9. Ratnovce*12*2*2*8*19:45*8
10. Dubovany*13*2*2*9*21:66*8
11. Prašník*11*0*1*10*14:45*1
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže
PeterŠtroncer