Pondelok, 1. marec, 2021 | Meniny má AlbínKrížovkyKrížovky

4. liga

Skalica – Častkovce 2:0 (1:0)
Góly: 45. (z 11m) a 65. Valla.
Domáci nastúpili oslabení o zranených hráčov základnej zostavy. Šenk v 12. min netrafil bránu a v 15. min Brezinov pokus brankár vyrazil na roh. V 37. min strelu M. Madra vytesnil Zongor. Pred polčasom za držanie Ovečku Matyášom nariadený pokutový kop premenil Valla. Po prestávke videl za podrazenie červenú kartu brankár Minárik a z následného priameho kopu pekne trafil Valla - 2:0. Pokutový kop kopali aj hostia za podrazenie Martina Madra, sám postihnutý však neuspel, Zongor jeho úmysel vystihol a udržal tak čisté konto pre domácich.
SKALICA: Zongor – Dudáč (Ritomský), Šefčík, Dobrovodský, Mareš, Jánošík, Bellay, Šenk (Jurčík), Ovečka, Brezina, Valla.
ČASTKOVCE: Minárik – Šupka, Matyaš, Palkech, Vrábel, Gažo, Peterka, D. Madro, Brezula (Ležák), M. Madro, Ostrovský (Burza).

Chtelnica – Tr. Stankovce 1:2 (0:0)
Góly: 73. Hlavatovič – 70. a 90.+ Križko.
Po úvodnom výkope mohli hostia vyhrávať, no trafili len bočnú sieť. Pri následnom protiútoku postupoval Gába sám, brankár jeho strelu vyrazil a Piešťanský z následného priameho kopu mieril mimo. Pred polčasom sa zranil Gába a domáci si prestali vytvárať šance. Prvý gól dal hlavou po rohovom kope Križko, avšak domácim sa podarilo vyrovnať o tri minúty, po skrumáži vyrovnal Hlavatovič. O víťazstve hostí rozhodol v nadstavenom čase opäť Križko hlavou po rohu.
CHTELNICA: Bolla – Rechtorík, Kohutovič, Pollák, D. Piešťanský, R. Piešťanský, Gába (Žažo), M. Bílik (Gregorovič), D. Blaško, M. Blaško, Hlavatovič.
TR. STANKOVCE: Haško (Tretinár) – Meško, Jurčák, Bulko, Navrátil, Žúži (Koprivnanský), Sedláček, Križko, Brandís, Poruban, Dudák.

V. Kostoľany – Chynorany 3:0 (1:0)
Góly: 28., 66. a 83. Kadlíček.
Domáci predviedli výborný výkon, keď v prvom polčase sa hostia snažili držať loptu na svojich kopačkách, avšak domáci výbornou hrou rozbehali obranu hostí z čoho plynuli šance. Kadlíček v 28. min načal hostí po Polčíkovej prihrávke. Po zmene strán domáci jasne dominovali a v 66. min Mačica ideálne naservíroval Kadlíčkovi a ten sa nemýlil, 2:0. Tretí zásah pridal opäť Kadlíček, keď obišiel celú obranu a zakončil na presvedčivých 3:0.
V. KOSTOĽANY: Mráz – Polčík, Ondrášik, Kolarovič, Magula, Horváth (Galbička), Bednár, Kohút, Mačica, Karaba (Michalčík), Kadlíček.
CHYNORANY: Mikula – T. Magdolen, Turuban, M. Magdolen, Baláž, Maťavka, Pilát, Furek, Podmanický, Kelner (Gajdoš), Oravec (Ďuráček).

Hrnčiarovce – Dubnica B 0:2 (0:1)
Góly: 35. a 68. Augustíni.
Oslabení domáci nastúpili proti súperovi z čela tabuľky, čo hostia jasne dokazovali rýchlou a kombinačnou hrou. Domáci sa snažili držať s Dubničanmi krok, no v 35. min po prečíslení obrany rozvlnil sieť Augustíni. Rýchly a technický futbal pokračoval aj po prestávke a druhý zásah hostí zaznamenal Augustíni hlavou v 68. min a uzavrel na konečných 0:2.
HRNČIAROVCE: Jurík – Adámek, Mihálik, Kvetan, Cíferský, Vagovič, Vnuk, Hlinka, Gergely (Kitta), Zayas, Nekanovič.
DUBNICA B: Igaz – Burdej (Pleva), Decký, Mujkoš, Kuzma (Poruban), Kiačik, Ondráš, Gábor, Augustíni (Závodný), Švikruha, Jakuš.

Tovarníky – Moravany 0:2 (0:0)
Góly: 77. Majerský, 81. Varga.
V prvom polčase sa hra odvíjala prevažne v strede poľa. Hostia však pôsobili futbalovejším dojmom, čo domáci nahradzovali bojovnosťou. V druhom polčase hostia potvrdili svoje kvality a vsietili dva góly. Moravany v zápase jasne dominovali a zaslúžene vyhrali. Rozhodoval Tomčík - 150 divákov.
TOVARNÍKY: Mikuláš – Vaňovič, Bošanský, Balážik (75. Žikavský), Grác, Bystrianský, Bulák (75. Jančovič), Fráter, Hájovský, Král, Caránek.
MORAVANY: Gábriš – Javro, Miklovič, Majerský (85. Uhlík), Majerský, Pivovarči, Lančarič, Palajka, Haverlend (90. Zajac), Chebeň, Koprna, Varga.

Šimonovany – Senica 3:2 (3:0)
Góly: Stručka, Bezák, Žiak – Vajan 2.
Domáci začali veľmi dobre a prvý polčas vyhrali až 3:0, hoci nevyužili všetky svoje šance. V druhom polčase domáci nepochopiteľne poľavili, čo hostia využili na zníženie, ale na vyrovnanie im síl už nezostalo. Šimonovany si tak v tabuľke pripísali dôležité tri body. Rozhodoval Pinte - 100 divákov.
ŠIMONOVANY: Hatala – Španko, Stručka, Mošať (80. Turček), Vlčko (35. Zvalo), Jakubis, Bezák (Beňačka), Makva, Svorad, Žiak.
SENICA: Rička – Sadloň, Hrebíček, Bajan, Mikula, Nestareč, Hílek, Lička, Surový, Kyral, Zálešak

Ostatné výsledky 20 kola: Domaniža - N. Pravno 5:1 (3:0), Kanianka – Partizánske 0:2 (0:2). Výsledky dohrávaného 17. kola: Chynorany - Senica 1:1 (0:1), 69. Parkan (11 m) - 20. Surový, N. Pravno - V. Kostoľany 3:2 (1:0), 31. Jurkovič, 69. Mir. Jamrich, 90. Mich. Jamrich - 51. Polčík, 79. Mačica, Partizánske – Chtelnica 4:1 (2:1), Kaplán 2, Briadka, Křapka – Gába, Moravany – Šimonovany 3:1 (3:1), 33. Lančarič, 36. Havrlent, 39. Koprda – 41. Korec, Skalica – Domaniža 3:2 (2:0), Trenč. Stankovce - Hrnčiarovce 2:0 (1:0), Častkovce - Tovarniky 5:2 (2:1), Dubnica B – Kanianka 2:0 (2:0).

1. Moravany*19*17*2*0*74:10*53*(+23)
2. Dubnica B*19*15*2*2*59:9*47*(+20)
3. Domaniža*19*14*1*4*48:25*43*(+13)
4. Partizánske*19*13*1*5*50:19*40*(+10)
5. Častkovce*19*12*1*6*46:22*37*(+7)
6. T. Stankovce*19*11*2*6*38:20*35*(+5)
7. Chynorany*19*9*3*7*38:34*30*( 0)
8. Kanianka*19*8*2*9*24:33*26*(-1)