Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

Dospelí IV. liga SZ - 17. kolo - 12. 4. o 16.30 h: Moravany - Šimonovany (Kasáš, Baňár, Poništ, Novotka), Skalica - Domaniža (Otrísal, Obeda, Valla, Sloboda). IV. liga SZ - 20. kolo - 16. 4. o 16.00 h: Skalica - Častkovce

Dospelí
IV. liga SZ - 17. kolo - 12. 4. o 16.30 h: Moravany - Šimonovany (Kasáš, Baňár, Poništ, Novotka), Skalica - Domaniža (Otrísal, Obeda, Valla, Sloboda).
IV. liga SZ - 20. kolo - 16. 4. o 16.00 h: Skalica - Častkovce (Cifrík, Štrpková, Blaháč, Ligocký), Chtelnica - Tr. Stankovce (Haršány, Fehér, Vörös, Baláž), V. Kostoľany - Chynorany (Otiepka, Fabian, Jediný, P. Gádoši), Hrnčiarovce - Dubnica B (Bencsík, Pucher, Titurus, Juráň).
V. liga Z - 17. kolo - 12. 4. o 16.30 h: Krakovany - Gbely (Šamko, Magdolen, Igaz, Gajan), Piešťany - P. Ves (Vyskoč, Lištjak, J. Šmidovič, Blina), Lok. Trnava - Solčany (Blažek, Holický, Mihálik, Somogyi), Čáčov - Mýtna N. Ves (Édes, Németh, Ďatko, Barinka), Šaštín - Smolenice (Vašš, Labai, P. Kováč, Gajdúšek), Dvorníky - Holíč (Jurena, Šeller, M. Šmidovič, Blanárik), Mor. Sv. Ján - Radošina (Caňo, Slomkowski, Gašparovič, Machaj), Trebatice - Ružindol (M. Bachratý, Lešš, Maršal, Slovák).
V. liga Z - 20. kolo - 16. 4. o 16.00 h: Gbely - Mor. Sv. Ján (Kusý, Šašo, Košťál, Richnák), Trebatice - Dvorníky (Túbl, Línet, Mráz, Jambor), Ružindol - Šaštín (Vajzer, Kollárik, Miko, Pecho), Holíč - Lok. Trnava (Truhlík, Skaličan, Koníček, Mičúch), Smolenice - Piešťany (Debnár, Šiška, Mako, Jeriga),
Dorast
II. LSDZ a LMDZ - 21. kolo - 14. 4. o 13.00 a 15.30 h: Myjava - Slovan B (Černek, Jediný, Patka, Medovič), Lok. Trnava - ŠKP Dúbravka (Paulovič, Krivošík, Šeller, Kuchara).
III. LSD a LMD - 20. kolo - 15. 4. o 10.00 a 12.30 h: Senica - Vráble (Obeda, Bašnár, Línet, Mikušovič), o 14.00 a 16.30 h: Trnava B - Topoľčany (Jediný, Rosa, Blažek, Richnák, ihr. Rybník), 16. 4. o 10.00 a 12.30 h: Sereď - Bánovce bolo odohrané.
IV. liga SZ - 17. kolo - 13. 4. o 17.00 h: Čáčov - Hrnčiarovce (Truhlík, Skaličan), J. Bohunice - Šaštín (Paulovič, OFZ), Radošovce - Handlová (Mráz, OFZ), Vrbové - Ilava (Kusý, Šašo), Skalica - Led. Rovne (Valla, OFZ).
IV. liga SZ - 20. kolo - 15. 4. o 10.30 h: Piešťany - Vrbové (Krivošík, Boledovič), 16. 4. o 13.30 h: Skalica - Radošovce (Štrpková, Blaháč), Led. Rovne - J. Bohunice (F. Farkaš, Mizerák), Šaštín - Radošina (Patka, OFZ), Hrnčiarovce - D. Vestenice (Pucher, Titurus).
V. liga Z - 17. kolo - 13. 4. o 17.00 h: Zeleneč - Gbely (Belanský, OFZ), Smolenice - Solčany (Hafrovič, OFZ), H. Orešany - Preseľany (Boledovič, OFZ), Suchá n/P. - Holíč (Jurenka, OFZ), Moravany - Chtelnica (Košťál, OFZ), Trebatice - Leopoldov (Šálek, OFZ).
V. liga Z - 20. kolo - 15. 4. o 16.00 h: Trebatice - Suchá n/P. (Macháček, I. Gálik), 16. 4. o 13.30 h: Gbely - Moravany (Šašo, Košťál), Leopoldov - H. Orešany (Konečný, OFZ), Chtelnica - V. Bedzany (Fehér, Vörös).
Žiaci
I. LSŽZ a LMŽZ - 17. kolo - 13. 4. o 14.00 a 16.00 h: Myjava - Levice (Rosa, Kadlíček, Línet).
II. LSŽ a LMŽ - 20. kolo - 16. 4. o 10.00 a 11.45 h: Piešťany - P. Bystrica (Macháček, I. Gálik), o 10.00 a 12.00 h: Trnava B - FC ViOn (Paulovič, Kráľovič), o 12.30 a 14.00 h: Lok. Trnava - Senica (Očkovský, Santa), o 13.30 a 15.30 h: Bánovce - Chrenová (Mikulaj, Košík).
III. LSŽ a LMŽ SZ - 20. kolo - 15. 4. o 10.00 a 12.00 h: N. Mesto - TTS Trenčín B (Gróf, Oppenberger), Senica B - Chtelnica (Mihálik, Mráz), Led. Rovne - Dubnica B (Zigo, Tanuška), Myjava B - Piešťany B (Skaličan, Truhlík), Skalica - Púchov B (Koníček, Otrísal), o 13.00 a 15.00 h: Hlohovec - Vrbové (Šeller, Konečný), 16. 4. o 10.00 a 12.00 h: Brezová p/Br. - P. Bystrica B (Obeda, Valla).
KS SŽ ZÁPAD - 16. kolo - 15. 4. o 15.30 h: Dechtice - Gbely (Belanský, Bartoš), Leopoldov - V. Kostoľany (Kravárik, Šašo), Smolenice - Hrnčiarovce (Palocsányi, Ľ. Monček), Suchá n/P. - Šaštín (Kolena, Jurenka), Brodské - J. Bohunice (Petránek, Patka), Kúty - Preseľany (Túbl, Jediný), Drahovce - Špačince (Jurena, Lištjak).
ObFZ Trnava
Dospelí
OM
20. kolo 16. apríl 2006 o 16. 00 h: Hlohovec - Zavar (J. Mucha, Banič, P. Mucha – Vančo), Cífer - Bučany (Letovanec, Petráš, Šige – Novosedlík), Leopoldov – H. Orešany (Chovan, R, Bočák – Vandák), Brestovany - Jalšové (Špaček, Turoň, Jurena – Vyskoč), Zeleneč – B. Kostol (Adámek, Boleček, Pekarovič – Filo), D. Krupá - Drahovce (Zvolenský, Halász, Karel – Sivák), Suchá n/P. - Siladice (Moncman, Ševčík, Srnec – Gerek), Ostrov - Malženice (T. Gádoši, Göndör, Gaspár – Bartovič).
OS A
20. kolo 16. apríl 2006 o 16. 00 h: Opoj - Dlhá (Brestovanský, Hlavenka), Košolná - Zvončín (Šarvaic, R – Ševčík), D. Dubové - Šúrovce (Lenivý, Kočišová), Križovany – H. Dubové (Lamoš, Beták), Boleráz - Lovčice (Štrba, Textor), Slávia Trnava - Voderady (Mihálik, Lamoš) hrá sa o 10. 00 h, Kátlovce - Bohdanovce (Kosmál, R – R), Majcichov - Špačince (Bunček, Bačík – Karnay).
OS B
20. kolo 16. apríl 2006 o 16. 00 h: H. Otrokovce - Kľačany (Mojžiš), Dubovany - Pastuchov (Slíž, Fandel), Nižná - Bojničky (Urban, Rybanský), Madunice – Pečeňady (Gogola, Bihári), Červeník - Prašník (Dzura – Šugra), Šípkové - Trakovice (Vavro, Homola – R), V. Orvište - Ratnovce (Sekerka, P. Mucha) hrá sa 15. 4. o 15. 30 h, Borovce – voľno.
III.A
20. kolo 16. apríl 2006 o 16. 00 h: Naháč – Radošovce (Sekerka), Modranka – Vlčkovce (Počúch, Chudý), H. Krupá – Buková (M. Tibenský, Rác), Slov. N. Ves – Dechtice (Belanský, Zaťko), Pavlice – D. Voda (J. Tibenský, Šmidovič), D. Orešany – Borová (Dúbravec), Bučany B – voľno.
III. B
20. kolo 16. apríl 2006 o 16. 00 h: Pet. Hlohovec - Žlkovce (Koberčík, Šurina), Veselé - Šterusy (Čmarada, Matušinský), Zelenice - Sokolovce (Čvirik – Šarvaic), Tepličky - Banka (Miklovič, Poláčik), D. Otrokovce - Merašice (Borovica, Spál), Kočín Lančár - Koplotovce (Toráč – R), H. Trhovište – D. Trhovište (Klačko, Nosál), D. Lopašov – voľno.
Dorast
OM
20. kolo 16. apríl 2006 o 13. 30 h: Križovany – Zavar (Beták, Lamoš), V., Kostoľany – Bučany (Boleček, Belanský) hrá sa 15. 4. o 13. 30 h, Modranka – Šúrovce (Chudý, Počúch), Brestovany – Krakovany (Turoň, Jurena), Boleráz – Dechtice (Textor, Štrba), D. Krupá – Trakovice (Halász, Karel), Slávia Trnava – Siladice (Mihálik, Krivošík) hrá sa o 14. 00 h., Ružindol – Špačince (Bočák, Textor) hrá sa 15. 4. o 14. 00 h.
OS A
16. kolo 16. apríl 2006 o 13. 30 h: Cífer – Dvorníky (Petráš, Šige), H. Krupá – Vlčkovce (Rác, M. Tibenský), Majcichov – D. Orešany (Bačík, Bunček), Malženice – B. Kostol (Bihári, Gogola), Bohdanovce – Voderady (Ševčík, Srnec), Opoj – voľno.
OS B
16. kolo 16. apríl 2006 o 13. 30 h: Hlohovec B - Piešťany B (Nosál, Mojžiš) hrá sa 15. 4. o 10. 00 h, Dubovany - Kočín Lančár (Fandel, Slíž), Veselé – Bojničky (Matušinský, Čmarada), Ostrov – Banka (Matušinský, Čmarada) hrá sa 15. 4. o 15. 30 h, Ratnovce – Drahovce (Göndör, Gaspár), Prašník – voľno.
Žiaci
OM
16. kolo 15.apríl 2006 o 15. 30 h: Modranka – Trebatice (Šmidovič, Jurena), Zeleneč – Zavar (Urban, Beták), Šulekovo – Dvorníky (Nosál, Mojžiš), Slávia Trnava – Šúrovce (Kočišová, Štrba) hrá sa o 10. 00 h, D. Krupá – Krakovany (Štrba, Kočišová), Zvončín – Siladice (Špaček, Krivošík), Moravany – Trakovice (Vavro, Homola) hrá sa o 13. 00 h v Banke.
OS A
12. kolo 15. apríl 2006 o 15. 30 h: Opoj - Leopoldov B (Srnec), Vlčkovce – Cífer (Chudý), Voderady – Križovany (Slíž), Bohdanovce – Bučany (Rác), Suchá B – Brestovany (R), Majcichov – Lovčice (Mihálik).
OS B
12. kolo 15. apríl 2006 o 15. 30 h: H. Otrokovce – Pet. Hlohovec (Toráč), Sokolovce – Koplotovce (Klačko), V. Kostoľany B – Žlkovce (Belanský, Boleček), Kľačany – Pastuchov (Spál), Jalšové – Bojničky (Borovica), Červeník – Madunice (Poláčik).
OS C
16. kolo 15. apríl 2006 o 15. 30 h: Radošovce – Boleráz (Dúbravec), D. Dubové – Naháč (Šurina), Kátlovce – H. Orešany (Banič), Ružindol – B. Kostol (Textor, Bocák), Malženice – D. Voda (Kosmál), D. Orešany – Trstín (Ševčík), Buková – voľno.
OS D
10. kolo 15. apríl 2006 o 15. 30 h: Veselé – D. Lopašov (Göndör), Banka – Nižná (Homola, Vavro), V. Orvište – Ostrov (Göndör) hrá sa o 13. 30 h, Ratnovce – Prašník (Zaťko), Borovce – Dubovany (J. Mucha).

Inzercia - Tlačové správy

  1. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  2. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  5. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  7. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  9. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  10. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  1. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  3. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
  4. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  5. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  6. V BILLA pokračuje Doba slovenská
  7. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  8. Legislative intention - recodification of the corporate law
  9. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  10. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  1. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 10 498
  2. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 10 207
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 003
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 188
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 6 570
  6. Po Slovensku na motorke 6 469
  7. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 366
  8. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 4 195
  9. Crème de la crème po slovensky 3 240
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 580
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Redakcie týždenníkov MY sa rozhodli uverejňovať unikátny seriál o živote v bývalom Československu.


46m

Obnova lokality Zelený kríček je v plnom prúde, pribudli nové dopravné obmedzenia. Počas letných prázdnin presunú aj autobusové nástupištia.


3 h

Voda vytopila cesty a pivnice, pre búrku padali aj stromy.


1 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Pozrite si MY športujeme.


2 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Sudkyňa konštatovala, že dlažobné kocky na pešej zóne sú v dosť dezolátnom stave. Pani Beáta, ktorá spadla cestou z divadla, má v ruke voperované klince.


21. jún

Policajti vyzývajú ľudí k vyššej opatrnosti.


a 1 ďalší 21. jún

Američania skupujú drevo v celej Európe, výsledkom je cena, ktorá likviduje slovenský drevospracujúci priemysel.


21. jún

Starohaličana zavalila slama. Neprežil.


18. jún

Už ste čítali?