OM Trnava

HLOHOVEC– CÍFER 3:4 (1:3) Góly: Hlavna, Magulic, Taraba – Tučnovič, R. Dunda, Faktor 2 Domáci akoby čakali, že víťazstvo príde samé. Nevyvarovali sa zbytoných chýb. Pokutový kop, z ktorého upravil na 0:2 Faktor bol zlomovým bodom.

HLOHOVEC– CÍFER 3:4 (1:3)
Góly: Hlavna, Magulic, Taraba – Tučnovič, R. Dunda, Faktor 2
Domáci akoby čakali, že víťazstvo príde samé. Nevyvarovali sa zbytoných chýb. Pokutový kop, z ktorého upravil na 0:2 Faktor bol zlomovým bodom. Vtedy domáci odpadli a začali hrať zbytočne komplikovane. Hostia im ukázali naopak vemi efektívnu koncovku. Napriek tomu, že v druhej polovici domáci znižovali náskok, hostia si ho vždy vedeli ustrážiť.
Hlohovec: Bališ – Gregor, Blinka, Knížat, Taraba, Magulic, Loskot, Mihina, Hlavna, Strapko, Krajčo (Kramoliš, Gula)
Cífer: Šimončič – Slovák, R. Orlický, Gašparovič, Kročka, Rusnák, Faktor, S. Tučnovič, R. Dunda, Machovič (Sagan, Krajčovič, T. Dunda)
LEOPOLDOV – ZAVAR 1:1 (1:1)
Góly: 41 vl. Kalický – 45. Kupec
Prvé dejstvo bolo vyrovnané. Lepoldov viacero šancí nepremenil.Hostia z kuriózneho nepriameho voľného kopu viedli po vlastnom góle Kalického. Domáci však nelenili a do prestávky sa im podarilo vyrovanť na 1:1. V drhom polčase hostia odchádzali fyzicky a domáci o nepotrestali. Výborne hytal Urvinský, ktorý zneškodnil tri gólové príležitosti. Po nervóznom konci, tak zápas skončil deľbou bodov.
Leopoldov: Malý – Endrle, Kalický, Svitek, Slovák, Halas, J. Brodek, Blinka, Zavarský, Kupec, Krajčovič (Kršňák, M. Brodek)
Zavar: Urvinský – Dobrovodský, Juriš, Holienčin, Matej Psota, Bartovič, Mihálik, Rakús, Jančovič, Zošák, Sanny (Krajčovič)
D. KRUPÁ – JALŠOVÉ 0:2 (0:1)
Góly: Dunar, Hudek
V Dolnej Krupej sa hral veľmi kvalitný a aj bojovný futbal. Hostia pôsobili istejším dojmom. Podarilo sa im po skrumáži strreliť úvodný gól. Domáci vyrovanli hru a boli aktívnejší. Z troch tutoviek sa im však gól streliť nepodarilo. Domácich potrestali hostia, ktorí po štandardnej situácii zvýšili na konečných 0:2.
D. Krupá: Olšovský – Bohunický, Škoda, Bachratý, Fíba, Minárik, Anetta, Kostický, Boháček, Keleši, Boďo (Slezák, Novota)
Jalšové: Spál – Zelenay, Páleník, M. Krajčovič, J. Krajčovič, Kuna, Bucko, Varga, Dunar, Hudek, Macejka (Weselovski, Reho, Záhurančík)
MALŽENICE–SILADICE 2:0 (0:0)
Góly: 60. Katrušák (z 11m), 79. Stanovič
Vyrovnaný duel sa niesol v znamení nevyužitých šancí na oboch stranách. V druhom polčase sa misky váh naklonili na stranu domácich, ktorí aj so šťastím vyhrali v slušnom zápase 2:0.
Malženice: Hluch – Zubčák, Lietavec, Pivoluska, Macho, Junas, Bubán, Stanovič, Katrušák, Nádaský, Bobák (Zachar, Ondica)
Siladice: Trnovec - Krištofiák, I. Fančo, B. Fančo, E. Chynoracký, M. Chynoracký, Lukáč, Rau, Mesároš, Bača, Kabát (Lančarič, Mihok)
OSTROV – DRAHOVCE 0:1 (0:1)
Góly: 39. Čapuška
V Ostrove sa hralo priemerné stretnutie. Domáci nevyužili tutovku už v 15. Sekunde. Tento moment ich akoby pozančil na celé stretnutie, v ktorom podali nesúrodý výkon. Hostia dali do zápasu viac srdca a aj preto si odniesli z Ostrova víťazstvo.
Ostrov: Budka – Gajdoš, Peter Kabát, Šúlovský, Lauko, Masarovič, Urbánek, Vaško, D. Regina, Svetlík, Braško (Pavol Kabát, Ľ. Regina, Foltýn)
Drahovce: Pavlovič – Michálek, Jankech, Čapuška, Dusík, Dzuro, Chudý, Nedorost, Horúcka, Manák, Urban (Herák, Schindler, Sedláček)
ZELENEČ – H. OREŠANY 2:3 (2:0)

SUCHÁ–B. KOSTOL 3:0 (2:0)
Góly: 20. Benovič, 35. Januš, 70. Maštalír
Domáci hrali veľmi dobre. Hostia boli v prvom dejstve bezzubý. Druhý polčas sa hral medzi šetnástkami pričom Suchá zvyšovala na 3:0. Biely Kostol vážnejšie neohrozil bránu počas celého polčasu a naopak domáci udelili hosťom lekciu z efektivity.
Suchá: Hirner – Fridrich, D. Maštalír, Lošonský, Melkner, Januš, Sloboda, Jankovič, Benovič, Novák, Matlák (Ladvenica, R. Mrva)
B. Kostol: Olšák – Moncman, Vago, J. Dobrovodský, D. Dobrovodský, Novák, Macho, Herega, Čambál, Rusov, Dzurek, Opčiak, Zvolenský (Šurkala, Bielik, Puschereiter)
BRESTOVANY – BUČANY 0:1 (0:1)
Góly: A. Tanáč
V prvom polčase boli aktívnejší hostia. Vytvorili si viac príležitostí ako domáci. V 31. minúte po skrumáži pred bránou kapitán hostí Andrej Tanáč otvoil skóre. Po obrátke sa hra vyrovanala v strede poľa, no hostia si vytvárali viacšancí. Výsledok sa ale nemenil, a tak domáci prepustili body svojim susedom.
Brestovany: Lipovský – Šiška, Jankovič, Péchy, J. Honíšek, Moncman, Jobek, Ševčík, Hudek, Kollár, Buoc (Gapča, M.Honíšek)
Bučany: Kubek - Šebest, Miloš Belokostolský, A. Tanáč, Fančovič, Bališ, Marek Belokostolský, Vavro, Miroslav Kubovič, Suchoň, Belica (Sokolovič, Kondrc)

Dorast OM:
Križovany – V. Kostoľany 1:0, Modranka – Zavar 5:1 , Špačince – Siladice 1:3, Slávia Trnava – Dechtice 7:0 , Ružindol– Trakovice 1:1, Brestovany–Bučany 4:0 , D. Krupá – Krakovany 3:0, Boleráz– Šúrovce 3:3 .

1. V. Kostoľany*16*13*0*3*71:13*39
2. Križovany*16*10*4*2*34:11*34
3. Slávia Trnava*16*10*2*4*39:29*32
4. Modranka*16*9*4*3*42:24*31
5. Šúrovce*16*9*3*4*63:33*30
6. D. Krupá *16*9*3*4*45:35*30
7. Siladice*16*8*5*3*42:27*29
8. Ru§žndol*16*6*4*6*22:41*22