Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

Výsledky vidieckych futbalových súťaží

OS A
Opoj - Košolná 2:1(L. Bílik, P.Nejezchleb – dom.), D. Dubové – Dlhá 2:1 (R. Svitek 2 – dom.), Križovany - Zvončín 3:0 (Horský, Šiška – dom.), Boleráz - Šúrovce 1:0, Slávia Trnava – H. Dubové 1:0, Kátlovce - Lovčice 1:1 (L. Valent – dom.), Majcichov - Voderady 2:0 (Scheip, M. Mikuláš), Špačince – Bohdanovce 2:0 (Michalička, Pe. Ševčík)

1. Špačince*16*12*3*1*49:11*39
2. Zvončín*16*11*3*2*46:17*36
3. Boleráz*16*10*3*3*39:21*33
4. Križovany*16*10*2*4*42:16*32
5. Košolná *16*8*5*3*36:30*29
6. Opoj*16*8*3*5*26:21*27
7. Majcichov*16*7*3*6*31:31*24
8. Lovčice*16*6*4*6*26:28*22
9. Voderady*16*5*5*6*26:27*20
10. Šúrovce*16*4*6*6*19:27*18
11. Slávia Trnava*16*4*4*8*33:39*16
12. Bohdanovce*16*4*3*9*22:37*15
13. Dlhá*16*4*2*10*18:28*14
14. H. Dubové*16*4*1*11*16:31*13
15. Kátlovce*16*3*2*11*26:53*11
16. D. Dubové*16*3*1*12*14:52*10

Skryť Vypnúť reklamu

OS B
H. Otrokovce - Dubovany - nehralo sa, hostia nepricestovali, Nižná - Kľačany 2:0 (Horváth, Magula), Pečeňady – Pastuchov 6:1 (Lužák 2, Blažko 2, Bašovský, Balón – dom.), Červeník – Bojničky 2:1 (M. Vančo, M. Manák – dom.), Šípkové – Madunice 4:1 (Koška, Kusý, Koyš 2 – dom.), V. Orvište – Prašník 0:2, Borovce - Trakovice 4:1 (L. Belica 2, A. Bolješík, M. Holán – M. Lackovič), Ratnovce – voľno.

1. Ratnovce*14*12*1*1*52:20*37
2. Prasník*15*11*2*2*38:11*35
3. H. Otrokovce*15*11*1*3*46:15*34
4. Pečeňady*15*11*0*4*49:22*33
5. Šípkové*15*9*2*4*38:18*29
6. Trakovice*15*9*1*5*39:19*28
7. Nižná*15*7*2*6*30:22*23
8. Červeník*15*7*1*7*28:23*22
9. Borovce*15*7*0*8*26:31*21
10. Bojničky*15*6*2*7*36:24*20
11. Pastuchov*15*5*2*8*20:40*17
12. Dubovany*15*2*3*10*20:36*9
13. Madunice*15*3*0*12*18:44*9
14. Kľačany*15*2*3*10*17:47*9
15. V. Orvište*15*0*0*15*10:95*0
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže

Skryť Vypnúť reklamu

III. A
Modranka – Radošovce 0:0, H. Krupá – Bučany B 7:0, Slov. N. Ves – Vlčkovce 2:2 (Kusý 2 – dom.), Pavlice – Buková 0:2, D. Orešany – Dechtice 2:2 (Pastva, B. Vandák – dom.), Borová – Dobrá Voda 0:5, Naháč – voľno.
1. D. Voda*13*10*1*2*46:14*31
2. H. Krupá*13*9*3*1*56:10*30
3. Modranka*13*8*2*3*30:10*26
4. Radošovce*13*7*2*4*23:15*23
5. Buková*13*6*3*4*20:16*21
6. Pavlice*13*7*0*6*18:18*21
7. Naháč*12*6*2*4*24:17*20
8. Bučany B*13*6*2*5*28:33*20
9. Slov. N. Ves*13*5*1*7*24:43*16
10. Dechtice*13*4*3*6*26:29*15
11. Borová*13*3*1*9*12:46*10
12. Vlčkovce*13*1*2*10*14:38*5
13. D. Orešany*13*0*2*11*12:44*2
Bíňovce sa odhlásili zo súťaže

III. B
Pet. Hlohovec - Veselé 2:3 (Michalčík, M. Ďuračka 2 za hostí), Zelenice - Žlkovce 1:2 (Herák – dom.), Tepličky - Šterusy 6:0 (E. Gálik 3, Aubert, Bisták, Šimeg), D. Otrokovce - Sokolovce 0:1, Kočín Lančár - Banka 0:2 (Varga, Hikl), H. Trhovište - Koplotovce - odložené, D. Trhovište - Dolný Lopašov 1:1 (B. Macejka – dom.), Merašice – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Sokolovce*15*11*2*2*36:13*35
2. Vesele*15*10*3*2*36:13*33
3. Koplotovce*15*9*3*3*20:14*30
4. D. Lopašov*15*8*5*2*40:22*29
5. H. Trhovište*15*7*3*5*42:33*24
6. Hlohovec*15*7*2*6*38:27*23
7. D. Trhovište*15*7*1*7*28:19*22
8. Zelenice*15*5*5*5*33:28*20
9. Banka*15*5*4*6*23:24*19
10. Šterusy*15*5*3*7*29:35*18
11. Tepličky*15*5*2*8*30:36*17
12. Žlkovce*15*4*3*8*22:32*15
13. Kočin*15*4*1*10*22:50*13
14. Merašice*14*2*3*9*21:42*9
15. D. Otrokovce*15*3*0*12*19:51*9

Dorast
OS A
Opoj – Cífer 1:3, Majcichov – Dvorníky 2:1, Malženice – Vlčkovce 2:3, Bohdanovce – D. Orešany 1:0, Voderady – B. Kostol
1:6, H. Krupá – voľno.

OS A
1. B. Kostol*11*11*0*0*68:12*33
2. Cífer*11*9*1*1*46:13*28
3. Majcichov*11*8*1*2*35:24*25
4. Malženice*11*5*3*3*35:33*18
5. Vlčkovce*11*6*0*5*31:31*18
6. H. Krupá*10*4*1*5*22:31*13
7. Dvorníky*11*4*0*7*36:31*12
8. Voderady*11*2*1*8*24:36*7
9. D. Orešany*11*2*1*8*11:30*7
10. Opoj*11*2*1*8*19:43*7
11. Bohdanovce*11*1*1*9*11:60*4
Žlkovce odstúpili zo súťaže
OS B
Hlohovec B – Dubovany 10:1, Veselé - Piešťany B 1:7, Ostrov - Kočín Lančár 5:3, Ratnovce – Banka 3:3, Drahovce – Prašník 4:0, Bojničky – voľno.

1. Pieštany B*11*9*1*1*68:11*28
2. Hlohovec B*11*9*0*2*59:17*27
3. Banka*11*8*1*2*31:21*25
4. Drahovce*11*8*0*3*38:9*24
5. Ostrov*11*5*1*5*24:32*16
6. Bojničky*10*4*2*4*28:19*14
7. Kočín*11*4*1*6*33:34*13
8. Veselé*11*4*1*6*23:61*13
9. Ratnovce*11*2*2*7*18:43*8
10. Dubovany*11*1*2*8*16:60*5
11. Prašník*11*0*1*10*14:45*1
Šulekovo bolo vylúčené zo súťaže

Žiaci
OM
Výsledky 14. kola: Modranka – Zeleneč 0:2, Šulekovo – Trebatice 1:0, Slávia Trnava – Zavar 4:1, D. Krupá – Dvorníky 1:1, Zvončín – Šúrovce 5:0, Moravany – Krakovany 2:0, Trakovice – Siladice 0:0.

1. Zvončín*14*12*1*1*63:15*37
2. Slávia Trnava*14*12*1*1*56:9*37
3. D. Krupá*14*8*4*2*51:12*28
4. Trakovice*14*8*2*4*26:24*26
5. Šulekovo*14*8*1*5*41:29*25
6. Modranka*14*6*3*5*24:19*21
7. Siladice*14*4*7*3*42:24*19
8. Krakovany*14*5*3*6*26:24*18
9. Šúrovce*14*4*3*7*33:37*15
10. Trebatice*14*4*3*7*19:26*15
11. Moravany*14*3*3*8*24:30*12
12. Zeleneč*14*3*1*10*24:40*10
13. Dvorníky*14*2*4*8*20:57*10
14. Zavar*14*1*0*13*6:109*3

OS C
Výsledky 13. kola: D. Dubové – Buková 1:0, Kátlovce – Boleráz 4:0, Ružindol – Naháč 3:0, Malženice – H. Orešany 0:1, D. Orešany – B. Kostol 0:1, Trstín – D. Voda 0:3, Radošovce – voľno.

1. Kátlovce*13*12*1*0*77:3*37
2. D. Voda*13*12*1*0*76:9*37
3. Radošovce*12*9*1*2*35:14*28
4. Ružindol*13*8*1*4*47:20*25
5. Boleráz*13*8*0*5*50:23*24
6. B. Kostol*13*8*0*5*41:35*24
7. H. Orešany*13*6*1*6*24:25*19
8. Trstín*13*5*1*7*27:50*16
9. Buková*13*4*0*9*17:33*12
10. D. Dubové*13*2*4*7*18:45*10
11. D. Orešany*13*2*1*10*7:52*7
12. Naháč*13*1*2*10*8:44*5
13.Malženice*13*0*1*12*7:81*1

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  5. Crème de la crème po slovensky
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 722
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 12 017
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 788
  4. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 059
  5. Po Slovensku na motorke 6 466
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 270
  7. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 5 431
  8. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 309
  9. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 169
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 069
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Foto: ilustračná

Takmer milión eur získalo mesto na projekt Inteligentné riadenie dopravy - smart Trnava.


TASR 3 h
Sĺňava

Hranicu chráneného územia ľudia nerešpektovali. Pustili naň aj psov.


TASR 4 h
Kaštieľ Dolná Krupá.

Obec svojich vlastných sedem divov definovala už dávnejšie.


TASR 7 h
Návštevníci Ekofestu sa môžu  tešiť aj na vystúpenie Hexu

Detská kapela malinyJAM odštartovala v záhradách Západoslovenského múzea v Trnave celodenný program hudobného festivalu Ekofest.


TASR 9 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?