Play-off - 1. zápasy:
BK Dolný Kubín - BSC Bratislava 69:68 (39:35), MŠK Žiar n/Hronom - BK Levice 96:83 (41:49), BKM Svit - Považská Bystrica 95:72 (48:37), Slávia TU Košice - Inter Bratislava 100:90 (38:38), Lokomotíva Sereď - MBK Žilina 65:79(37:45), najviac bodov za Sereď: Sečen 22, Ščípa 15, HBK Prievidza - BK ´99 Prešov 60:84 (32:50), MBK Komárno - AC LB SNV 85:106 (34:48), Štadion Trenčín - ŠKP B.Bystrica 55:107 (35:49)
1. dorastenecká liga kadetov:
Výsledky 10. kola: MBK Karlovka Bratislava – Ftarna Žilina 63:67 (26:42), Inter Bratislava – P. Bystrica 96:69 (44:36), ŠPD Rožňava – D. kubín 61:66 (33:36), Slávia TU Košice – MBK Žilina 66:64 (34:25), Lokomotíva Sereď – AC LB Spiš. N. Ves 79:93 (39:32),najviac bodov za Sereď: Klokner 22, Ujlacký 19, ŠBK Junior Levice – BKM Svit 70:81 (46:44).
Výsledky 11. kola: MBK Karlovka Bratislava – P. Bystrica 81:58 (38:21), Inter Bratislava – Fatran Žilina 70:83 (39:42), ŠPD Rožňava – MBK Žilina 83:61 (41:31), Slávia TU Košice – D. Kubín 54:67 (30:36), Lokomotíva Sereď – BKM Svit 63:86 (28:53), najviac bodov za Sereď: Novomestský 18, Klokner 14, ŠBK Junior Levice – AC LB Spiš. N. Ves 96:81 (52:35).
Priebežná tabuľka po 11.kole:
1. Svit 9 2 896:732 20
2. Spiš. N. Ves 1 8 3 1004:823 19
3. Levice 11 7 4 918:867 18
4. Fatran Žilina 11 7 4 906:918 18
5. Karlovka BA 11 6 5 793:718 17
6. Inter BA 11 6 5 867:863 17
7. D. Kubín 11 6 5 829:853 17
8. Rožňava 11 5 6 913:961 16
9. Slávia KE 11 5 6 777:826 16
10. MBK Žilina 11 4 7 742:813 15
11. P. Bystrica 11 2 9 771:892 13
12. Lok. Sereď 11 1 10 809:959 12
1. dorastenecká liga junioriek – skupina o 7.- 11.miesto:
Výsledky 1. kola: Prešov – S. Ľubovňa 103:47 (54:16), Piešťany – UMB B. Bystrica „B“ 66:48 (26:22), njaviac bodov za PN: Stanková 20, Mináriková 18.
Výsledky 2. kola: SO LS UK Bratislava – UMB B. Bystrica „B“ 75:44 (45:21).
Priebežná tabuľka:
7. SO LS UK BA 21 11 10 1604:1529 32
8. Prešov 21 8 13 1368:1403 29
9. UMB BB „B“ 22 5 17 1191:1665 27
10. Piešťany 21 3 18 1083:1851 24
11. S. Ľubovňa 21 1 20 814:1955 22
1.liga ženy – skupina západ nadstavba o 3.- 8.miesto:
Výsledky 1. kola: Tomášičkár Bratislava – LS UK Bratislava 64:68 (27:38), Piešťany – Trnava 82:80 (48:39), Matúšová 18, Mináriková 16 - M.Hodulíková 24, L.Hodulíková 16, Stará Turá – Dubčeka Bratislava 58:81 (24:46).
Výsledky 2. kola: Piešťany – Dubčeka Bratislava 39:67 (20:26), najviac bodov PN: Jankovičová 15, Stanková 8, Stará Turá – Trnava 57:85 (21:44), najviac bodov za TT: Hujsiová 19, M.Hodulíková 16.
Priebežná tabuľka:
3. Dubčeka BA 16 11 5 1121:999 27
4. Trnava 16 9 7 1261:1121 25
5. Piešťany 16 9 7 994:971 25
6. LS UK BA 15 8 7 938:985 23
7. S. Turá 16 2 14 874:1232 18
8. Tomášičkár BA 15 2 13 815:998 17
1. liga muži – skupina o 1.- 8.miesto:
Výsledky 6. kola: Pezinok – Legato Svit 95:54 (44:20), Prírodovedec Bratislava – Michalovce 86:106 (37:57), ŠKP Bratislava – Dolný Kubín 62:69 (31:34), Trnava – Žilina 63:78 (33:39), najviac bodov za TT: Bayer 15, Lipták, J. Lošonský, Treflík 8.
Výsledky 7. kola: Pezinok – Michalovce 104:81 (45:39), Prírodovedec Bratislava – Legato Svit 77:93 (34:62), ŠKP Bratislava – Žilina 72:84 (31:43), Trnava – Dolný Kubín 62:71 (42:43), najviav bodov za TT: Lipták 18, J. Lošonský, P. Lošonský 15.
Priebežná tabuľka:
1. D. Kubín 7 7 0 589:461 14
2. Pezinok 7 5 2 641:505 12
3. Žilina 7 5 2 605:560 12
4. Svit 7 4 3 542:561 11
5. Michalovce 7 3 4 590:599 10
6. ŠKP Bratislava 7 3 4 536:555 10
7. Prírodovedec BA 7 1 6 550:689 8
8. Trnava 7 0 7 430:553 7
- r -