Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky
HUMENNÉ – PIEŠŤANY 11: 3 (3:1, 6:1, 2:1), NA ZÁPASY 1:0

Na úvod výprask ako hrom

Humenský dvojciferný gólostroj čakal iba málokto. Skóre stretnutia otvoril košický extraligista Šimurda, postupne domáci získali až trojgólový náskok, ale súper do prestávky stále živil nádej. O stretnutí rozhodla stredná časť, keď do troch minút padli št

Humenné – Piešťany 11: 3 (3:1, 6:1, 2:1), na zápasy 1:0
Góly: 12., 23., 40. a 50. Franc , 4. Šimurda, 6. Riečičiar, 21. Bodnár, 23. Karčák, 28. Tarageľ, 36. Mižák - 14. a 22. Galko, 59. L. Bartek.
Vylúčení: 10:9, navyše J. Ručkay na 10. min za nešportové správanie, presilovky 3:1, oslabenia 0:0.
Rozhodovali: Findura - Tornay, Kubuš – 650 divákov.
ŠHK 37: J. Ondrejka (23. – 40. Kubo): A. Kolník, Galko, Ferkodič, Štajger, Blaško, M. Filip, Pap – učeň, Zágora, Lipka – H. Ručkay, R. kolník, J. Ručkay – L. Bartek, J. Mrena, Strapák – Bučka, Mišík, Peško.
yri góly, pri poltucte hostia menili gólmana, no napokon viedol HKM pred posledným dejstvom 9:2. V tretej tretine domáci ubrali na aktivite, napriek tomu ešte divákov potešili, pričom Šimurda ešte nepremnil trestné strieľanie. Posledné slovo patrilo hosťom. Tí sa ešte v prvej tretine oslabili o A. Kolníka, ktorému sa ozvalo zranenie triesel a pre trest nemohli nastúpiť dvaja stabilní beci – R. Filip a Kotleba.
Ľudovít Venutti (Piešťany): „Už začiatok zápasu naznačil, ktorým smerom sa bude uberať zápas. So súperom sme sa chceli popasovať, ale úvodný hvizd rozhodcu nás v tom akoby zastavil. Humenčania nám strelili dva rýchle góly. Zápas sme museli odohrať bez troch stabilných obrancov. Navyše si útočníci nepomáhali. Na tento zápas musíme čo najskôr zabudnúť a samotní hráči musia dať do ďalších duelov viac nasadenia, ale i srdiečka.“
- tač -

Ostatné výsledky štvrťfinále play off: B. Bystrica – Prešov 2:1 (1:1, 0:0, 1:0), na zápasy 1:0; Topoľčany – Prievidza 3:0 (2:0, 0:0, 1:0), na zápasy 1:0; Spiš. N. Ves – P. Bystrica 3:2 (2:0, 0:2, 1:0), na zápasy 1:0. Druhé zápasy štvrťfinále sa skončili po uzávierke.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 461

Ak ste staršiu ženu z Galanty niekde videli, kontaktujte políciu.

44m

Pracoviská a domácnosti sú podľa regionálneho hygienika najčastejším miestom nákazy.

1 h

Trnavská automobilka začala s testovaním svojich zamestnancov a zamestnancov dodávateľov vo štvrtok, v prípade potreby bude testovať až do utorka.

3 h

Týmto krokom sa zníži nápor záujemcov na odberové miesta najmä v meste Hlohovec.