2. liga TT
16. kolo: Holíč - Majcichov 14:4, b. h. Kalivoda 2, T. Kollár a M. Kollár 1, Kúty - Sládkovičovo 11:7, Kucharič a Baláž 3.5, Tančibok 2.5, V. Šimek st. 1, Gabčíkovo - Padáň 14:4, Galanta B - Bricon 8:10, Špačince - Trh. Hradská 8:10, Hlohovec - Maco 8:10, b. d. Gašparík a Struhár 3, J. Lackovič a P. Lackovič 1.
1.Holíč*16*16*0*0*245:43*48
2.Maco*16*13*1*2*184:104*43
3.Padáň*16*9*2*5*147:141*36
4.Gabčíkovo*16*9*1*6*158:130*35
5.Sládkovičovo*16*9*1*6*155:133*35
6.Kúty*16*9*1*6*145:143*35
7.Špačince*16*6*3*7*150:138*31
8.Hlohovec*16*6*2*8*134:154*30
9.Galanta B*16*4*0*12*116:172*23
10.Tr.Hradská*16*3*1*12*113:175*23
11.Bricon/H.Orešany*16*2*2*12*96:192*22
12.Majcichov*16*3*0*13*86:202*22
Galanta B má 1 kont. prehru=0 bodov
3. LIGA TT
16. kolo: Dobrá Voda - Petrova Ves 11:7, Kadlečík 4.5, Lukačovič 3.5, Ondruška 2, Danko 1 - Jurovatý 3.5, M.Beťko 2.5, Bolebruch 1, Veľké Uľany - Senica 12:6, b. h. P. Šebesta a Š. Šebesta 2, D. Šebesta a Daniš 1, Hlohovec B - Gabčíkovo B 9:9, Špačince B - Majcichov B 7:11, b. h. Lančarič 3.5, Baša, Mihálik a Karel 2.5, Maco B - Sládkovičovo B 7:11, Trstice - Piešťany B 15:3.
Dohrávka: Senica - Trstice 9:9, b. d. P. Šebesta a Š. Šebesta 3, D. Šebesta 2.5, Daniš 0.5.
1.Gabčíkovo B*16*14*2*0*202:86*46
2.Sládkovičovo B*16*10*3*3*168:120*39
3.D.Voda*16*9*2*5*161:127*36
4.Majcichov B*16*7*4*5*132:156*34
5.Piešťany B*16*6*5*5*140:148*33
6.Maco B*16*7*0*9*149:139*30
7.P.Ves*16*7*1*8*135:153*30
8.Trstice*16*6*2*8*133:155*30
9.Špačince B*16*4*5*7*137:151*29
10.Senica*16*4*5*7*136:152*29
11.Hlohovec B*16*4*4*8*126:162*28
12.V.Uľany*16*1*2*13*104:184*20
4. LIGA TT
16. kolo: Veľká Mača - Senica B 12:6, b. h. P. Ladislav, A. Lazorčák a Petrák 2, Holíč B - Kúty B 17:1, Chmelík, Halouzka a Vépy 4.5, Jurík 3.5 - Kucharič 1, Bor. Sv. Jur - Unín 11:7, T. Čechánek 4.5, P. Čechánek a Sedláček 2.5, Ozábal 1.5 - Kubina a Malík 3, F. Šebesta 1, Buková - Hlohovec C 13:5, b. h. Dobiš a Šiška 1.5, Šišková a Riapoš 1, Galanta C - Piešťany C 14:4, Špačince - Dun. Streda 6:12.
1.Holíč B*16*16*0*0*244:44*48
2.V.Mača*16*15*0*1*210:78*46
3.Bukova*16*11*3*2*172:116*41
4.Galanta C*16*7*6*3*152:136*36
5.Senica B*16*7*4*5*148:140*34
6.B.Sv.Jur*16*7*2*7*141:147*32
7.Unín*16*4*5*7*132:156*29
8.D.Streda*16*5*3*8*130:158*29
9.Piešťany C*16*5*1*10*107:181*27
10.Kúty B*16*3*3*10*121:167*25
11.Hlohovec C*16*1*1*14*86:202*19
12.Špačince C*16*1*0*15*85:203*17
Špačince B majú 1 kont. prehru=0 bodov
DORAST 2. LIGA
12. kolo: Dun. Streda - Kúty 4:6, b. h. Šefčovič a Valla 2.5, Ondriska 1, Majcichov - Trhová Hradská 9:1, b. d. Karell, Gažovič a Štvrtcký 3, Veľká Mača - Galanta 8:2, Trstice - Sládkovičovo 8:2.
1.Trstice*12*11*1*0*89:31*34
2.Kúty*12*10*1*1*89:31*33
3.V.Mača*12*9*0*3*81:39*30
4.Sládkovičovo*12*5*1*6*64:56*23
5.D.Streda*12*3*2*7*50:70*20
6.Galanta*12*3*1*8*45:75*19
7.Majcichov*12*2*1*9*30:90*17
8.Tr.Hradská*12*0*3*9*31:89*15