medzi Slovenskou republikou a Vatikánom.
Marián, 57 rokov, Trnava: Ja sa nemiešam do politiky, nie že by ma to nezaujímalo, ale je to veľmi rozhádzaná spoločnosť. Neviem, čo by som mal na to povedať.
Magdaléna, 65 rokov, Križovany nad Dudváhom: Bolo by dobré, keby sme mali inú vládu aj iného prezidenta. Mal by to zobrať pán Slota alebo pán Mečiar, tak by sme aspoň mali čo jesť. Musím veľa pracovať, lebo môj dôchodok je veľmi nízky.
Juraj, 27 rokov, Trnava: Som rád, že odišli. Ľudia by sa mali viac zaujímať o veci okolo seba a nájsť si spoločné záujmy, či už pracujúci, tak aj študenti alebo zamestnávatelia. Sme každý na opačnej strane.
Jozef, 80 rokov, Trnava: To je dobre, že odstúpili, bol už najvyšší čas. Keby tam zostali vo vláde, tak by úplne všetko pokazili. Správne, že odišli. A už aby sa tam viac nedostali.
rk, rp